Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Uhh, nagyon szépen köszönöm a leírást!
az én notimban egy nvidia quadro vga kártya van, geforce8400gs teljesítménnyel, ami játékra szinte használhatatlan.. ha 2-3-4-5fps-t nyernék vele, az elég is lenne az élvezhető játékmenethez :R

(#2) Domi_Jani válasza bacsis (#1) üzenetére


Domi_Jani
tag

Tudom h nem nvidia de én is sokáig kerestem atikhoz drivert mire egy fórumon egy éves kutakodás után végre rátaláltam egy linkre ami az összes Mobility Radeon legfrissebb driverét tartalmazza!!! A poén az h az oldalon keresztül mindig a atigame.com-ra terelt vagy vmi hasonlóra, ahol csak a félmegás csodát lehetett letölteni hozzá ami azt az üzenetet dobta ki mindig h nem tölti le a drivert, keressem laptop gyártóját, paff.... itt meg egyből dobja a friss drivert....
szóval a link:

[link]

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#3) Cythyel válasza Domi_Jani (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

Kössz a linket. Ráfér már az XPress 1100 (X300)-ra egy kis frissítés. Még mindig a 2006os drivert használom hozzá :D

(#4) cizoe válasza Cythyel (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Nem fog menni, főleg, hogy az Ati chip a cikkben írt Nvidiákkal ellentétben...

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Én már próbálkoztam ezzel (go6100), de sajnos nem sok sikerrel. Befrissítettem, csak éppen nem tudtam 1280x800-ra belőni. mindig visszaállt 640x480x8színűre :D
Eléggé fun volt. :W :DDD

(#6) azbest válasza cizoe (#4) üzenetére


azbest
félisten

szövegértés... ő ati drivert próbál

(#7) zolikaDB válasza Domi_Jani (#2) üzenetére


zolikaDB
veterán

Huh! Ki kell próbálnom az Ati Xpress 200M-re :DDD

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hm, ha az ATI mobil chipjei nem nagyon térnek el az asztaliaktól akkor azokkal is mennie kellene a dolognak, csak persze az INF-t a megfelelő módon kell átírni.

Az egész amúgy egy nagy lufi :) Csomó hardvert Winnyóz alatt is ugyanaz a progi (=driver :D ) hajt meg, csak ilyenolyan HW ID-k miatt kellenek az INF file-k. Ld. még pl. az USB egerek, az alapfunkciók 99% minddel működnek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) ityam válasza hcl (#8) üzenetére


ityam
senior tag

ha mar eltertunk az nvidia kartyaktol akkor szolok hogy az en notimban mobility x1600 van amihez fel lehet rakni ugy a sima drivert hogy driver frissitesnel azt mondom hogy ne legyen kereses hanem en valasztom ki es ott kivalasztom a konytarat ahova kicsomagoltam a normal drivert(elkezdett telepitesnel ahova kicscomagolta) es ott kivalasztottam hogy az x1600 as drivert rakja fel.nyafogott hogy ez nem lesz jo de jo es tokeletesen mukodik. nem kell itt moddolgatni.
mondjuk azt nem tudom hogy mas atinal is mukodik e vagy sem de az enyimnel megy. es nem lennek meglepodve ha az nvidianal is mukodne ez a valtozat.

(#10) Lars


Lars
őstag

Én ezt a problémát úgy zártam rövidre, hogy kerestem egy olyan gépet, ami újabb mint az én gépem, de még ugyanaz a videókártyája :U
Bár kétségtelen, hogy a fent leírt megoldás valamivel elegánsabb, ki is fogom próbálni, bár nem nagyon játszom a laptopommal, de azért hátha egyszer még jól jön az új driver :)

(#11) Domi_Jani válasza ityam (#9) üzenetére


Domi_Jani
tag

Nálam nem ment az sem. Ez egy albacomp-os gép volt ati 1600al. Az ég világon semmire nem reagált. Próbáltam kis programokkal átvágni h ez egy ien vagy olyan kártya de nem sikerült az sem. Beletörődtem és egy jó évig ment 2006os driverrel a 2007-i gép.
Ien INF dolgokba nem mélyedtem el.
nvidiáéknak nincs egy hasonló rejtett link-je?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#12) ityam válasza Domi_Jani (#11) üzenetére


ityam
senior tag

hat pedig nekem is albacompos gepem van (Mitac 8207D tisztesseges neven) es nekem ezzel megy.pont egy par napja raktam fel a 8.12 t ezzel a megoldassal.
elkezdtem telepiteni a telepitovel. ekkor kiirta hogy nem talal megfelelo drivert. es utana meg manualisan frissitettem a drivert. ott megadtam hogy ne keressen en valasztom ki aztan megadtam a konytarat es kivalasztottam abbol a rengeteg tipusbol az x1600 az drivert(amihez nem volt markanev irva).

[ Szerkesztve ]

(#13) MS74hu


MS74hu
tag

Szia.Letöltöttem a linkröl a drivert,de nekem nem engedte felrakni. :( pedig már én is régota keresem ezt a 8.12-est drivert a notimhoz. :W Ati HD2600-am van. :O

Lenovo Y700

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt van még egy lehetőség mobil ATI vga-khoz: DH mobility modder

***

(#15) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Érdekes, mennyire örültem volna ennek a cikknek korábban. Azóta új notim van. Ez egy MSI GT735, ami egy Mobility Radeon 3850-et tartalmaz, és felment rá az AMD gyári drivere.
Ennek ellenére érdemes lenne feltennem moddolt drivert? Jobb, mint a gyári AMD?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) hcl válasza ityam (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem a Mobile Radeon 9200-ra (Albacomban...) nem akart felmenni jó ideig semmi... Hosszas szenvedés után végre rámászott, most jó, nem nyúlok hozzá :D :D
Képet ad + TV kimenet megy, ennyi elég.

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) bacsis


bacsis
Közösségépítő

elkezdtem telepíteni
crysis warhead csont minimum szénné húzott vgán:
max fsp41 min: 22
a drivert ha felrakja megnézem utána is, és majd jelentkezem a fejleményekkel :R
jesszusom most telepítei a physix-et na azt ebbe az esetbe kihagyjuk :DDD

(#18) bacsis válasza bacsis (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

és jelentem gyorsult a játék!
igaz nem sokat :(
24 a min fps, 45a max, kemény 2fps, hogy a physix be vankapcsolva... ha nincs akkor töbször laggolt a játék... végülis... a semménél több!
Ködzönöm a segítséget :R

(#19) raczger


raczger
őstag

Én is próbáltam feltenni a mostani, 180.84-es nvidia drivert, de mindig bejött a jó kis hibaüzenet, viszont így könnyedén felraktam. Köszi a hasznos írást!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Sikerült jó részletesen leírni, hogy kell letölteni egy driver-csomagot :DDD Ezt már csak oda lehet fokozni, ha minden olvasóhoz egyesével elmennél, és letöltenéd nekik. ;] Nem bántásképp persze, biztos vannak újak akiknek ez annyira nem megy, nekik biztos nagy segítség ez lesz. :K

gottagofast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.