Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sebhelyes válasza attisx (#49) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az nem árt, ha homár is vagy, sőt!

(#52) Kékes525 válasza Pttypang (#50) üzenetére


Kékes525
félisten

Ilyen olcsón? ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53) nismoka


nismoka
addikt

Ronda mint az a bentley.

(#54) berek21


berek21
senior tag

Szerencsés volt egyébként a Le Mans-i hátsó egyenesről elnevezni a telót, ismerve az angolok hosszútávu versenyzés iránti elkötelezettségét(lásd Aston Martin). Bár a Bentley is nyert már ott, igaz egy logo volt csak az Audi kocsiján. Ahogy a versenyzés, úgy telefon is a gazdagok játékszere.

LG Velvet eladó!

(#55) aram01 válasza nismoka (#53) üzenetére


aram01
nagyúr

jaj

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#56) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Biztosan megvan a célközönség de nem én vagyok az tuti.:)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#57) nismoka válasza aram01 (#55) üzenetére


nismoka
addikt

Mi jaj? Talán szép? :F Persze ízlések és pofonok. ;)

(#58) Zolik


Zolik
senior tag

ennek a telefonnak kb a semmi értelme kategória.
pont az miatt 0 az iq-ja annak aki ilyet vesz mert marhára nem tudja mit kezdjen a pénzével és vesz egy olyan tárgyat amit a büdös életben nem fog használni pont azért hogy a) ne vesszen el b) ne sérüljön meg c) használhatlan (most komolyan egy üzletember milliárdos aki ilyet vesz 100% hogy van valami okostelója és nem fog váltani ilyenre mert az olyan menő) d) kényelmetlen zsebbe tartani, +minek neki még egy telefon ha úgyse használná?

mi lesz rajta java? :D

az órás példa azért nem helytálló, mert az folyton ott van a kezeden. látják, észreveszik, megnézik stb.
egy ilyen telefont vagy folyton ki kell vágni az asztalra és pörgetni meg nyomkodni hogy lássa mindenki (ami ugye kockázatos révén hogy mennyibe került és nehogy lenyúlja vki) míg az óra egyszerűen csak ott van a kezeden.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#59) Fippo válasza Kékes525 (#52) üzenetére


Fippo
csendes tag

Elég olcsó lett :K

Vigyétek megéri! :DD

OK! De hol marad az FPS!?

(#60) aram01 válasza nismoka (#57) üzenetére


aram01
nagyúr

A Bentley nem szép? Akkor mi a szép? Igazad van ízlések és pofonok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#61) mizoli


mizoli
addikt

Már mindent leírtatok, én csak annyit tennék hozzá, hogy iszonyat ronda.
Vagy ez is volt?

(#62) aram01 válasza mizoli (#61) üzenetére


aram01
nagyúr

Volt, de miért az? Mert nem egy tepsi gomb nélkül?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#63) mizoli válasza aram01 (#62) üzenetére


mizoli
addikt

Nem, nem azért.
De igazad van, hogy kinek mi a szép, vagy csúnya, azon nem érdemes vitatkozni.
Még jó, hogy nem vagyunk egyformák, mi lenne akkor, ha mindenkinek ugyanaz tetszene? :U

(#64) aram01 válasza mizoli (#63) üzenetére


aram01
nagyúr

Ennyi, külsőleg nekem tetszik, de ha netán megvenném (milliárdosként) menne a többi csecse közé :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#65) ricinus13 válasza Zolik (#58) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nem, egyáltalán nem így van, tapasztalatból mondom. Pont leszarja hogy mit tud és mit nem. Az egyetlen dolog ami érdekli hogy jól megy a több száz milliós kocsijához. Ne próbáljátok már megérteni nem fogjátok. Említettem már hogy nekem van ismerősöm aki itthon venné van az első 20-ban és Vertuja is van. És igenis olyan ez mint az óra lehet mutogatni, aki körülötte van pontosan tudja mi az a Vertu. Nem értem miért kell ezt minden ilyen hír alatt elmagyarázni. A Vertunak is volt olyan telefonja aminek bika volt a belseje, ez mégis ilyen lett. Szerinted miért? Segítek senkit nem érdekel hogy mi van benne, csak téged akinek úgyis mindegy. A Vertu így is jól megvan tehát ők tudják mi kell az embereknek.

(#66) aram01 válasza ricinus13 (#65) üzenetére


aram01
nagyúr

+1 :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67) Dottore


Dottore
addikt

Márpedig ez bizony intelligencia kérdése is, legalábbis amit én gondolok róla, ha valaki a külsőségeket ennyire fontosnak tartja, akkor az nem pont abba az irányba mutatna szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#68) aram01 válasza Dottore (#67) üzenetére


aram01
nagyúr

van egy szint, ahol az a pár millió már nem számít :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#69) Dottore válasza aram01 (#68) üzenetére


Dottore
addikt

Ennek fényében még kevésbé érthető. Két dolog van itt amit nem szabad összemosni. Az egyik a sok pénz és azok az emberek akik ezzel úgy hivalkodnak, hogy baromságokat vesznek nagyon drágán. Szerencsére a kettő nem ugyanaz. Elég megmosolyogtató dolog azt látni, hogy valaki tárgyakkal pozicionálja magát és ez nekem akkor is vicces lenne ha tele lennék tömve lóvéval.

(#70) Sinesol válasza Dottore (#69) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát én ismerek olyat, aki ilyesmiket vesz és nem feltétlenül ezekkel pozicionálja magát.
Neki van Vertu-ja, de nem azért hogy hivalkodjon vele, inkább azt mondta azért veszi, mert szereti a minőségi anyagokat és az exkluzivitást. Azt mondta konkrétan nem akar tucatterméket venni.

[ Szerkesztve ]

(#71) Dottore válasza Sinesol (#70) üzenetére


Dottore
addikt

Márpedig pont azt teszi amit írtam, hisz nem akar tucatot venni, egy olyan telefont ami mindenkinek van. Olyat szeretne amit kevés ember tud megengedni magának. Következésképp?

De szerintem hagyjuk is.

(#72) aram01 válasza Dottore (#71) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem is hagyjuk, ezt te sosem értenéd meg :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#73) Sinesol válasza Dottore (#71) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem ez tök természetes emberi tulajdonság, mindenki valami jobbra vágyik, többre, szebbre, gyorsabbra, egyedire stb.

[ Szerkesztve ]

(#74) Dottore válasza Sinesol (#73) üzenetére


Dottore
addikt

Pontosan ahogy mondod, viszont ezt nem csak tárgyakkal lehet megtenni. Legyél jobb úgy, hogy emiatt nézzenek fel rád. Mondjuk. Attól senki nem fog, hogy kiteszel az asztalra egy ilyen telefont. Én legalábbis nem.

[ Szerkesztve ]

(#75) .Szaki. válasza ricinus13 (#65) üzenetére


.Szaki.
addikt

Eddig mindegyik hozzászólásodra megy a +1.

Mindazonáltal szerintem teljesen feleslegesen próbálkozol, van az a szint, ahol ezt sose fogják megérteni. Vagy helyből képtelenek rá, vagy pedig savanyú a szőlő és ezért nem akarják megérteni. Tudom bunkón hangzik, nem annak szánom, de ez sajnos tény.

(#76) Gyuri27 válasza Crafter32 (#44) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha gazdag lennék, pont leszarnám, hogy az inas milyen telefonon szól a lakájnak aki közli az az aszisztensel aki ezüst tálcán hozná az "önt telefonon keresik uram" cetlit.

Amúgy meg ha nyertem volna azt a laza 5 mrd-t nem rég akkor se vettem volna ilyet.
Ugyanis valaki nem a 6 misis telefonjától , de még csak nem is a bentlyjétől lesz valaki.

Amd - Radeon - Ryzen

(#77) Sinesol válasza Gyuri27 (#76) üzenetére


Sinesol
veterán

Miért kell azt hinni, hogy valaki azért vesz ilyesmiket, mert azt hiszi ettől lesz valaki? :N

(#78) Gyuri27 válasza Sinesol (#77) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert ez ronda is, buta is. Ha az ember nem tudja, hogy öcsém esséhanyattez6misis telefon. Akkor ingyen osztogatva se kéne senkinek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#79) Matexx99 válasza Gyuri27 (#78) üzenetére


Matexx99
tag

Téves, kérem törölje a mod a hozzászólásomat.

[ Szerkesztve ]

(#80) ricinus13 válasza .Szaki. (#75) üzenetére


ricinus13
senior tag

Igazad van, csak nem tudom néha így jön belőlem hátha megértik, de sosem. Na mindegy.

(#81) Sinesol válasza Gyuri27 (#78) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát figyelj szerintem nem ronda, igaz nekem se jön be ez a kecskeny forma. Az meg hogy buta kit érdekel, csak telefonálni kell. Nekem 930-as nokiám van, de 1 év alatt miota megvan csak telefonálok rajta + navi. Játszani nem szoktam telón, zenét nem hallgatok, nem akarom gyakran töltögetni.

Szoval nekem elsősorban telefonálásra kell, ennek megfelelne a vertu is. A felhasznált prémium anyagok miatt is eléggé tetszik, a forma kicsit furcsa elsőre, de kitudja élőben milyen a benyomás. Szóval én lehet megvenném ha lenne rá pénzem. De ha ezt nem, akkor a testvérmodellt, az még képeken is szépnek tűnik.

De amúgy honnan jön az hogy ez buta? Megálmodtad? :DDD

Idézet a testvérmodell cikkjéből:
"Az Android 4.4 KitKat operációs rendszert futtató Vertu for Bentley "

Gondolom ebben se véletlen van a snapi 801..

[ Szerkesztve ]

(#82) Stunts666 válasza Zolik (#58) üzenetére


Stunts666
őstag

Ha 0 IQ kell ahhoz, hogy megengedjem magamnak a Vertu-t, akkor meghülyülök. Hátha milliárdos leszek... Ugye érzed???

(#83) Kasya


Kasya
nagyúr

Egyedi es szep a kep alapjan. Bar a Bentley se tetszik igazan, de ha lenne egy, vennek egyet hozza :)

(#84) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hol lehet rendelni? Amúgy ronda, igazi "vitrin mobil".

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#85) aram01 válasza Cyberpunk (#84) üzenetére


aram01
nagyúr

csak ebben a színben van, színesben nincs :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#86) Cyberpunk válasza aram01 (#85) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig jöhetne valami jobb színben is. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#87) Kékes525 válasza aram01 (#85) üzenetére


Kékes525
félisten

Ennyi pénzért még válogatni szeretnél? ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#88) Duree válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Duree
veterán

Ne csináld,nekem is kell 2db vagy inkább három mert az asszony megsértődik ha ö nem kap .

duree54

(#89) Duree


Duree
veterán

Drágább nincs?

duree54

(#90) Mr.Silkó válasza Kampó (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#91) Kékes525 válasza Duree (#89) üzenetére


Kékes525
félisten

S2-ömet eladom 10 millióért. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#92) Kampó


Kampó
senior tag

Használt gsm-s nézne rá ilyet dobnék a pultra:D:D Lehet adna érte 7000et xdxd amennyit ér egy nokia 6300 xdxd

egyébként akkor sem értem azt a végét a dolognak hogy sokkal szebbet is lehetne kihozni ha már ennyibe fáj.. ez inkább giccses mint elegáns... de lehet nekem nincs izlésem:D:D

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#93) TomMusic


TomMusic
őstag

Biztosan velem van a hiba, de számomra bűn ronda ez a státuszszimbólum, akárcsak a bentley. Egyébként szerintem ronda az audi, bmw, porsche, és kb. az autók nagy része is. Ugyanez igaz kb. minden másra is.
Szóval thug life azt kész! ;)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.