Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kettőt kérek! :DD

B.Cs.

(#2) Luck Dragon

Ezen is Series 40 található?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Simi87 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Mi más? :D

(#4) Kampó


Kampó
senior tag

Szerintem a gyártók főleg a luxus mobil gyártók tudhatnak valamit a milliomosok inteligencia hányadosáról is, mert épp eszű ember legyen akár milyen kő gazdag nem vesz 6millióért egy nokia 6300-t legyen az akár titánium vagy adamantium vagy palládium házban. Havasi yeti börrel meg afrikai véres gyémántokkal kirakva amit a rabszolgák könnyével mostak. Vicc ...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#6) Retekegér válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Elég ciki lenne.

<< Heimdal >>

(#7) #06658560 válasza Kampó (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amennyiben a prekoncepciód igaz lenne, akkor az az óravásárlók legfelső rétege esetén is állna, mert sok esetben azok az órák is csak három mutatóval bírnak, eme telefon árának többszöröséért.

(#8) Csapoati válasza Kampó (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem intelligencia kérdése... Hihetetlen, hogy minden egyes luxusmobilos kérdésnél ugyanazokat a köröket kell lefutni. Itt rég nem a tudás számít, a külső is talán csak másodlagos. A lényeg az exkluzivitás és ebbe a felhasznált anyagok (meg nyilván a példányszám) is beletartoznak. A hardver is nagyjából mindegy, ha nem akadozik vagy fagyogat, mert nem ezzel fog a multicsilliárdos úr QHD-ben Asphalt 8-azni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) #81187072


#81187072
törölt tag

Azt hiszem, sok olyan ember létezik, akiket a funkcionalitás szépsége egyszerűen nem hat meg. Gazdag, élénk színű kijelző a fényes, nehezen karcolódó felület alatt, kellemesen járó gombok, state-of-the-art hardver, ügyes szoftverek - ezek nem számítanak, haszontalanok, nincs rájuk szükség, mert a hétköznapok a titkár, az ügyvéd, a takarítónő és a szerető feladata, akik a napi rutint (jó áron) elintézik. Ebben a párhuzamos világban a boldogsághoz drága, színes, fénylő, de legfőképpen drága csecsebecsék kellenek, amik jól mutatnak más hasonlóan tartalmas emberek számára, a tartalmas (értsd: drága) szórakozások, partik és tárgyalások során, valamint a legritkább esetben ízlésesek - esztétikumról, legalábbis a Vertu esetében teljesen felesleges beszélni, bárki másnak (bizonyos mennyiségű nullánál kevesebbel a bankszámlán) röhej az egész.

(#10) Kampó válasza Csapoati (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

Teljesen tisztában vagyok vele, de mint nem milliárdos mondom... miért vegyek egy zsigulit aranyból ha az árán kapok egy Jaguar-t. Ennyi. Az a menő ha van a zsebemben egy 6milliós fém darab ami kb alap dolgokra jó. De hurrá mert szép... ja nem még az sem. ha már olyan miller lennék mint Tony Stark vagy Bruce Wayne akkor már olyan milliós kütyüket vennék ami jó is valamire.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#11) Csapoati válasza Kampó (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

de mint nem milliárdos mondom

Ez itt a lényeg, nem próbálod meg beleélni magad a szerepükbe. Mint mondtam, az exkluzivitás a lényeg, sokan azt se tudják, hogy mi van a telefonjukban, de egy ilyen Vertut messziről ki lehet szúrni, hogy valami ritkább darab. Az ilyen arany iPhone meg Galaxy S6 inkább vicc kategória már ezekben a körökben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) dedike


dedike
addikt

Vajon az első tíz megrendelő közül hány magyar lesz? :U

Jó szerencsét!

(#13) szaszyka válasza Kampó (#10) üzenetére


szaszyka
senior tag

Szia. Az arany zsiguli a jaguar helyett szimplán azért jobb, mert megtehető. Nem azért veszik a Vertut, mert annyit tud, hanem azért, mert kapható. Elég sokat elmond az is, hogy főként arabok, és ruszkik veszik, csak azért mert megtehetik. Európai arisztokraták kezében ilyet aligha fogsz látni, nekik a tradíció többet jelent a kivagyiságnál. Ezért vesznek ok Hublot helyett Pater Philipe-t.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#14) Kampó válasza Csapoati (#11) üzenetére


Kampó
senior tag

Szóval akinek van pénze.. mindegy mire költi logikát ne keressek benne?? :D Nem is azt irtam hogy gamelni akar telefonon de nyilván üzlet és egyéb fontos emberek vesznek hasonló dolgokat de ha egy emailt nem tud megnézni rajt az mire jo??D::D Tudom megnézi az aszisztense :D:D Nem vitatkozok ne értsetek félre de áááá kiakadok az ilyen telefonoktól:D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#15) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Megpróbáltam rendelni a Vertu oldaláról egy 15ezer dolláros telefont, de jött az sms a banktól, hogy sikertelen kártyás vásárlás. :(
Pedig olyan jó lett volna egy régi Nokia tízezer szeres áron. :((

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) Retekegér válasza Retekegér (#6) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pedig az, így azért gáz. :DDD
Azt hittem legalább ezzel a résszel leszámoltak.

<< Heimdal >>

(#17) akosxyz válasza kakuk.tamas (#15) üzenetére


akosxyz
senior tag

:DD

(#18) Csapoati válasza Kampó (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg tud nézni egy emailt ezen is, azért ne tekintsünk rá úgy, mint egy Nokia 1100-ra. :D De amúgy jól látod, ha kellően gazdag vagy, erre is ott az asszisztens. :D A logika meg tényleg nem szempont, ha a kivagyiság vezérel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Luck Dragon válasza Retekegér (#16) üzenetére

Pedig nem ,és van egy érzésem egy darabig még találkozunk még vele a vertu konyhájából. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) McSpy


McSpy
őstag

Mindig van olyan marha aki megveszi az ilyen túlárazott kütyüt :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#21) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Gagyisztikus olcsójános azaz szegényember telefonja, a menőknek Goldvish Geneve Le Million van egymillió euróért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22) Csapoati válasza fornettisuti (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez azért jó, mert ha elhajítják dühükben, a bumeráng-szerű formának köszönhetően vissza is tér a tulaj kezébe. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) Luck Dragon válasza fornettisuti (#21) üzenetére

Ez valami gusztustalan. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) brumi1024 válasza Retekegér (#16) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem telik rá. Azért egy eladási statisztikára és egy haszonkulcsra kíváncsi lennék. :DDD

Ettől függetlenül én nem áldoznám fel a használhatóságot egy csillivillibb anyagokba borított, színes kijelzős Nokia 1100-ért, függetlenül attól, hogy mennyi pénzem van. Ha már erről van szó hamarabb vennék egy Patek Philippe órát, az legalább ékszer, és kevésbé néz is ki szvsz bóvlinak.

(#26) Csapoati: Arra ott a telefonom, [TROLL ON] ami jó esélyell 250-nél több számot tud eltárolni, és nem a SIM kártyára való másolással kell szenvednem, ha át szeretném vinni a számaim az új készülékemre. ;] [TROLL OFF]

[ Szerkesztve ]

(#25) CoDWaW07 válasza Kampó (#4) üzenetére


CoDWaW07
őstag

És aki úgy szerezte a vagyonát hogy intelligens?

Ha megteheti és minőségi, akkor jó hogy megveszi, mivel exkluzív.

Bár nekem például az érintőképernyős változat sokkal jobban bejön. :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#26) Csapoati válasza brumi1024 (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Patek Philippe-pel telefonálni is lehet? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) CoDWaW07 válasza fornettisuti (#21) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ez valami köves zokniba bújtattott telefon? :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#28) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az egy dolog, hogy megvan a véleményem az áráról, meg az egész luxuscikk szegmensről, DE ez ronda, csúnya, fantáziátlan és teljesen nélkülöz minden jellemzőt, ami egy luxustermékre általában vonatkozik. Ez abszolút nem "state of art". Gagyi. Aki ilyet vesz az tényleg csak egy drága árcédulát vesz.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) Tombi válasza fornettisuti (#21) üzenetére


Tombi
senior tag

1 millió dollárért ????

rá se bírok nézni !!4

de lehet talán pont ezt kell megfizetni? :K
:U :U
:R

(#30) ctvagyok válasza fornettisuti (#21) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hát ez csodálatos. Majdnem olyan szép, mint egy fiat multipla. :DDD

(#31) Luck Dragon válasza ctvagyok (#30) üzenetére

Amilyen ronda ,olyan jó :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Csapoati válasza ctvagyok (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Multipla? Inkább mint egy Ssangyong Rodius:

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) ctvagyok válasza Csapoati (#32) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ennek legalább az eleje kinéz valahogy. Meg ebből nem látok minden nap az utcán egyet sem :DDD

(#31) Luck Dragon
Csokító effektus.

[ Szerkesztve ]

(#34) janos1988 válasza Csapoati (#11) üzenetére


janos1988
addikt

Egy prolinak hiába magyarázod. És igen, én is az vagyok, csak nem az ő fajtájából.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35) ricinus13


ricinus13
senior tag

Mindenki hülye akinek sok a pénze?? Ez nem tud semmit. ;] Ellentétben sok ittlévő emberrel nekem van olyan ismerősöm akinek Vertu-ja van. És igen pont leszarja hogy nem androidos, és pont leszarja hogy nem SD 810 van benne. Jól megy a kocsihoz és ez a lényeg.

(#36) doooo


doooo
veterán

Mobilt nem érdemes 6 millióért venni, de egy arany Apple Watch már sokkal jobb vétel ennyiért, igaz? ;]

(#37) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Nem tudom, hol hallottam, ki mondta, de igaza van: egy 300000-es Prada női táska sem amiatt kerül ennyibe, mert pandabőrből van, vagy mert 100 év után sem lesz rajta semmi kopás. Az emberek mégis megveszik. Azért vesznek drága cuccokat, hogy fizethessenek érte, nem másért.

Szerintem kimondhatom, hogy aki a mobilarénára jár, az nem a célközönségbe tartozik. Így érthetőek a vélemények, az enyém is hasonló.

(#38) Nigér


Nigér
őstag

Túlárazott szar....
...gsm sufniból, feléért már gyühet ;]
:))

(#39) fornettisuti válasza Tombi (#29) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem dollar, euro! ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40) xmaas


xmaas
őstag

Ennyi penzert kene jarjon egy teljesen vizallo/utesallo keszulek bivalyeros aksival ami minimum egy hetes standbyt ad es van benne muholdas telefonalasi opcio valami extra dokkolos kutyuvel/kulso akksival amibe van az eros antena rendszer ami a muholdas telefonalashoz kell .
Na arra azt mondanam egye fene megeri de ebben a formaban "fogyatekos" az aki megveszi tobbert mint 500 ezer forint ezt a keszuleket .

(#41) Csapoati válasza ricinus13 (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erről van szó, köszönöm az alátámasztást.

xmaas: Vízálló-ütésálló? Minek? A limuzin nem ázik be, a villában meg tárgyalásokon nem dobálják. Te sem gondolkodsz a milliárdosok fejével. Ja és nem ezzel fognak szafaritúrára menni a "fogyatékosok"... :U

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) crue


crue
őstag

Will it blend?

(#43) enginev3.0 válasza dedike (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyen áfa mellett én kihagyom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) Crafter32


Crafter32
őstag

Én ha gazdag lennék, vennék egyet. Elvégre mit számít 6 millió. Ha nem tetszik majd játszik a gyerek vele kint a homokozóban.

(#45) Sinesol


Sinesol
veterán

Ez a mai férfidivat, á la Gucci. Ilyen öltözet mellett legkevésbé az tünik fel hogy a teló furcsán fest. :)
Na és ezek a ruhák még a telónál is drágábbak. :)

Ez is a divat csodája, egészen újszerű megközelítése a lenge nyári daraboknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) CoDWaW07 válasza Sinesol (#45) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Atyaég :O :DDD Remélem csak kábsziztak a Guccinál, és nem gondolták ezeket komolyan

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#47) McSpy válasza Sinesol (#45) üzenetére


McSpy
őstag

Ennyi ratyi rucit egy rakáson,te jó ég,habár Conchita óta semmin sem csodálkozok :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#48) Kékes525


Kékes525
félisten

A vasember után itt van egy újabb státuszszimbólum, ami nagyon csúnya is. Akkor kellene, ha fizetnének érte, jó sokat. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49) attisx válasza Sinesol (#45) üzenetére


attisx
addikt

Asszem' én most megyek és kirámolom a nagymutter ruhásszekrényét, majd kerítek pár erőteljesen alultáplált cicafiút, rájuk aggatom a molyrágta göncöket és kikiáltom magam überzseniális divattervezőnek. ;] :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#50) Pttypang


Pttypang
veterán

Dualsimes? :D

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.