Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ovics


ovics
aktív tag

végre, már nagyon vártam hogy ránézzetek ezekre is :))

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na erre kiváncsi leszek! Az árazásról annyit, hogy tekintve a korábbi A modellek mostani árát, ezeknél is jelentősen csökkeni fog, csak ki kell várni. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Ha a kistesó 2gb rammal jött volna, nagyon boldog lennék.

(#4) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Igaz nem itthoni árak, gondolom ezektől még drágábbak lesznek. :U

Xr

(#5) ovics válasza Hunt3r22 (#4) üzenetére


ovics
aktív tag

samsungnál függetlenül az A3 99 az A5 129

bedibazsa: én el tudtam volna fogadni ugyan azzal a tudással az A3-at mint az A5, csak az A3 kijelzőméretével. az valahogy szimpatikusabb lett volna. így viszont marad az A5 ha alakul az ára remélhetőleg nem túl lassan

[ Szerkesztve ]

(#6) Hopkins95 válasza Hunt3r22 (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nálunk Szlovákiában ennél sokkal olcsóbb: A3 és A5

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Tottalino válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Tottalino
tag

Az a 3-4 ezer forint sokkal?

(#8) ovics


ovics
aktív tag

egyébként mennyire strapabírók ezek az üveg hátlapok? már hogy egy elejtésre hogy reagál? nyilván azért egy ilyen telefonra már vigyáz az ember, de ugye sose lehet tudni, tapasztalatom meg nincsen semmi ilyennel kapcsolatban

(#9) Zolik válasza ovics (#8) üzenetére


Zolik
senior tag

jól
nekem az s6-om 2x landolt már a fürdőszoba mettlachiján és mindenféle sérülés nélkül megúszta :U :U

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#10) ovics válasza Zolik (#9) üzenetére


ovics
aktív tag

ezt örömmel hallom :) akkor emiatt nem aggodalmaskodom

(#11) xman


xman
csendes tag

Léci nézzétek meg menyi szabad memória áll rendelkezésre mindkettőnél.
Galaxy Alpha-t érdemes A5-re lecserélni? Sebességben hozza ?
István

(#12) Gausz


Gausz
aktív tag

Előre is köszönöm a tesztet! :C

(#13) #03372544 válasza xman (#11) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nehogy lecseréld erre, a snapi615 az alpha-hoz képest nagyon gyenge, ráadásul nagyobb felbontást is kell meghajtania, a GPU is jóval gyengébb.

(#14) ovics válasza #03372544 (#13) üzenetére


ovics
aktív tag

(#15) Hopkins95 válasza Tottalino (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

A linkelt rovatban levő A3 és A5 ára 351 és 417 Euró. Na most amit én linkeltem ott az A3 300 alatt van, a másik 354 Euro(ha lejjebb görgetsz akkor látod).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) #03372544 válasza ovics (#14) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ja bocs, akkor a GSMarena rosszul tudja.

(#17) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sokat fejlődtek az elődőkhöz képest! Előző A3 van az ismeretségi körömben, hát elég ócsó a hatása, szintén az A5-nek. De ezek a mostaniak komolyabbnak néznek ki!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#18) Hunt3r22 válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Amit te linkeltél az olyan mint az árukereső? Azokkal az árakkal te bolti vagy rendes gyártói garit kapsz? :F

[ Szerkesztve ]

Xr

(#19) Hopkins95 válasza Hunt3r22 (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

2 év bolti garanciát kapsz.

Most nézem árukeresőn, végül is csak kb. 40 Euroval jön ki drágábbra mint amit linkeltem.
De az biztos, hogy ez így még mindehogyan sok. Várni kell még ezzel.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) samycool87


samycool87
csendes tag

Én kb. 1 hete váltottam Nexus5-ről A5-re és alapjába véve nem bántam meg.

Amiben jobb az A5:
- szebb kijelző
- nagyon jó kézben tartani, minőség teljesen más dimenzió
- aksi 2 napot vígan kibír, pedig nyomkodom rendesen. Nexus5 max 1 nap
- jobb és gyorsabb fényképező (elő és hátlapi)
- bővíthető memória
- rendszergombok nem foglalnak helyet a képernyőből
- jobb hangminőség,
- erősebb wifi
- gyorsabb navigáció
- ujjlenyomat olvasó nagyon gyorsan és pontosan működik

Amiben rosszabb:
- lassabb mint a Nexus5 2 évesen.
- multitasking, memória kezelés szar
- nem lehet rezgést beállítani a funkciógomboknak és billentyűzetnek
- nincs értesítési LED (bár enélkül egész jól megvagyok, sőt éjszaka még jól is jön - habár nexusnál is ki lehetett kapcsolni)

Összességében sokkal sokkal jobb kézben tartani a telefont, a minőségi hatás mindent visz. A lomhasága meg elviselhető, remélem pár hónap múlva se lesz rosszabb, illetve jön majd valami frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#21) konczy3 válasza ovics (#8) üzenetére


konczy3
senior tag

Nekem oneplus X van, itt kötelező a tok vagy fólia mert nagyonkönnyen karcosodik, 1-2 nap után látható karcok vannak hiába a Gorilla Glass, viszont a multkor ejtettem le pont takarítottam és kicsúszott kb 1,5 méter magasból telibe a hátlapra járólapra, szerencsére semmi baja nem lett :)

samycool87
Amit írtál hibának, az sajnos a Samsung sajátossága touchwiz szereti zabálni a ramot ha kell ha nem, igazából 3 giga alatt nem is kéne telefont kiadniuk, ezért van gond a multitaskkal.

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Várom az adást.

(#23) Chebbie válasza samycool87 (#20) üzenetére


Chebbie
tag

Ezekért szvsz értelmetlenség volt ugyanazon a néven kiadni megint...

(#24) jacis


jacis
nagyúr

Kiváncsian várom az adást.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) #67656192


#67656192
törölt tag

Szerintem nincs olyan dolog amire egy A5 nem elég. Elgondolkodtató.

(#26) WiniCsirke


WiniCsirke
csendes tag

Szép jó estét kívánok mindenkinek!
A félkövér maga a kérdés, a többi csak körítés.
Említve lett az üvegház-hatás. Most nem az üvegházra gondoltam, hanem hogy Mennyire szennyezi a környezetet? Milyen szinten újrahasznosítható? Az üveg a tapizástól koszolódik. Mennyire koszolódik Jó megoldás ez az üzeg hátlap? Én nekem a telefonom akkumlátorkapacitása nem éri el a 2K mAh-t. Milyen az üzemideje? Money, money... Mennyibe kerül és milyen az ár/érték aránya. Várhatóan mikorra érné(k) el a 40K Ft-os árat?

Winizsol
WiniCsirke

[ Szerkesztve ]

WiniCsirke

(#27) diegho


diegho
nagyúr

Az új A5 az első Samsung telefon, ami érdekel.

(#28) #22743424 válasza Zolik (#9) üzenetére


#22743424
törölt tag

És a telefon? 😁

(#29) A guru válasza WiniCsirke (#26) üzenetére


A guru
addikt

40k-s árat max 1.5 év múlva használtan az üveg hátlap igen koszolódik és gyűjti az ujjlenyomatokat.

[ Szerkesztve ]

(#30) Sys85


Sys85
veterán

Üdvözlendő hogy a Samsung az eggyel alsóbb kategóriába is elhozza az üveg-fém anyaghasználatot,a képstabilizátort és az ujjlenyomatolvasót,de ha az első A5 kezdő árából és a Samsungtól megszokott árazásból indulunk ki,ez se lesz valami olcsó teló...
Mivel lassan itt az S7 és emiatt az S6 ára is esni fog,így meg merem kockáztatni hogy közel egy árban lesz az A5 és az S6.
Akkor meg inkább az erősebb S6.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#31) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Kép, hang OK!

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#32) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kép, hang, RENDBEN !!

(#33) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Vezeték nélküli vagy gyorstöltés van ezeknél a készülékeknél?

Több ablakos mód az A5 - ön?

[ Szerkesztve ]

(#34) Gainka


Gainka
őstag

De gyönyörü az a sötét téma .... 😁

(#35) ovics


ovics
aktív tag

úgy ahogy van az A5 hardverét kéne kompakt méretbe helyezni, szerintem sokan vannak aki megfizetné inkább úgy mint így

(#36) #03372544 válasza ovics (#35) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem pont ugyanez a hardver, de amire te vágysz az a galaxy alpha.

(#37) ovics válasza #03372544 (#36) üzenetére


ovics
aktív tag

tudom, próbáltam is beszerezni annak idején (újonnan szolgáltatótól) de pont lecsúsztam róla :/

(#50) nobiand


nobiand
aktív tag

Szépnek szép, de elég drágára sikeredett szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.