Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

mar nagyon vartuk :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

egy kis hack, hehe :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) gzbotii válasza RaveForce (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

hat ha a netkabel kihuzasa a pc-bol frissitesre kattintas utan annak hivhato, akkor igen, egy kis hack:DD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) RaveForce válasza gzbotii (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem anno az nemjött be nodo telepitésnél, kicsit még tovább mentem a hackben, azzal egyböl megtalálta :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) kaloczidev


kaloczidev
csendes tag

Kis hack alatt mit értetek?
nekem nem is talál frissítést O7-re.

-

(#6) catroot válasza kaloczidev (#5) üzenetére


catroot
veterán

Frissítés keresésekori netkábel lehúzásról van szó.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) kaloczidev válasza catroot (#6) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

köszöntem :R

-

(#8) Pantal


Pantal
senior tag

7720as a Mango? Mert nekem olyat talált, de valami beta is volt a nevében, szóval most nem vagyok biztos benne..

Semmi, rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Megnézem az adást nekem is van wp7 -es készülékem még nem frissítettem.
De a mango előzeteseket elnézegetve sajana nem lesz nagy szám így sem.
Pláne,hogy állitólag ez hozza el a w7p menyországot és hatalmas eladásokat ahoz képest szinte csak egy kis puki ez az update. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) oO7 válasza Brutális eb (#9) üzenetére


oO7
őstag

egy ilyen "kis puki" frissítésnél az Apple már bőven az "IT forradalom" és "új korszak a mobil OS-eknél" kulcsszavakat dobálná igen csak nagy erővel...

(#11) David75 válasza Brutális eb (#9) üzenetére


David75
őstag

megindokolnád ezt ész érvekkel vagy csak bepukizol ide valamit?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#12) kaloczidev válasza catroot (#6) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

hát, nemis mangóra frissített.. még elötte valamire... kicsit kimaradt valami nálam :U

-

(#13) catroot válasza kaloczidev (#12) üzenetére


catroot
veterán

Nekem Omniára 3 frissítést tett fel. Volt egy preMango, aztán a Mango és egy kifejezetten Samsung frissítés utoljára, ami szerintem fw-t frissített.

(#9) Brutális eb

No offense, de akkor miért nem frissíted le és nézed meg, hogy milyen lett?

Bár szerintem így is-úgy is csalódni fogsz... :U

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap már éreztem és mondtam PH!TV alatt :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na erre várt a nép, a kis mangóra :DDD

All→M8

(#16) kaloczidev válasza catroot (#13) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

siker megvolt nálamis :)
most már csak live ID t kell naciba rázni. Zune képtelen belépni :/

-

(#17) Brutális eb válasza David75 (#11) üzenetére


Brutális eb
addikt

Minek indokolni? Elég csak megnézn a videókat a tecsöveden mit próbálnak eladni microsofték forradalminak mindent vivőnek a a mangoval kapcsolatban. ;] :D
De ez visszafelé is működik.
Te mit tartasz a mangoban a legjobbnak Mi az ami miatt tényleg mérföldkő?
Az ie9?-et pff....
A hulladék social cuccok kérdés nélküli integrálását?
A multitaskingot?

Semmi gond amúgy mint írtam én is tulaj vagyok és örülök neki csak a pofám beszakad,hogy világmegváltónak van beállítva a mango aztán csak egy kis bakfitty.
Sebaj megnézzük hová jut 1 év múlva a rendszer.
Bár egy éve is ezt a kérdést tetük fel és a válasz sajna sehova.
Összeszedhetné magát a micro mert ez így még mindig roppant gyenge a konkurenciához mérve.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#18) David75 válasza Brutális eb (#17) üzenetére


David75
őstag

Én kérdeztem először úgyhogy te csak bebüfögtél szokás szerint rendes troll módjára úgy hogy indokolj és érvelj, fogd fel hogy ez egy szakmai fórum vagy tűnj el és írkálj logout-ra hogy milyen szar a wp7 mert kuki mert nuni mert fing. Ez a színvonal nem hogy szakmai fórumra, még felnőtt emberek közé se való.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) Brutális eb válasza David75 (#18) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Én kérdeztem először "
Mi van ovizól?
Ha nem csak ideg lennél láthatnád,hogy szerkesztettem relax.
Egyébként meg megkérnélek vegyél vissza az arcodból és ne szabd meg,hogy hová írok és mit tudtommal nem vagy modi és ezzel a kritikát nem képes elviselni gyerekes agresszív modoroddal remélem nem is leszel.
Leírtam a véleményem az,hogy te tipikus fangirl stílusban tudsz csak reagálni méltatlan a fórumra nézve.

"szar ,tűnj el"Ez igen szakmai volt igaz?........

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) David75 válasza Brutális eb (#19) üzenetére


David75
őstag

Na most az hogy a social networking számodra nem fontos attól még ne legyen szarnak kikiáltva. Rengeteg ember számára köztük nekem is a social networking top 3 prioritású dolog. A mangó pedig olyan social network integrációt hoz amit jelenleg egy rendszer sem tud gyárilag full integrálva. Mondhatnánk forradalmi újítás.

Az ie 9 rengeteget fejlődött, a multitasking nagyon jól lett megoldva és a live tile-ok még több lehetőséget kaptak de még sorolhatnám. Ennyi minden újdonságot egy frissítéssel nem tudom melyik rendszeren láttam utoljára, ja sehol...

Az arcodból pedig te vegyél vissza mert minden wp7 hírnél trolkodsz és nem tudod felfogni hogy ezek szakmai topikok.Nekem mindegyik hozzászólásomban hatszor több szakmai indok volt. A fanboyság/haterség/trollkodás iskola példája pedig ez:

"Pláne,hogy állitólag ez hozza el a w7p menyországot és hatalmas eladásokat ahoz képest szinte csak egy kis puki ez az update"

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#21) gabsz227 válasza Brutális eb (#9) üzenetére


gabsz227
tag

Amire te kis "pukit" mondasz azt más mobil op mint pl iOS 2 nagyobb frissítés alatt hozta össze, és nem kell leszólni, mert amíg nemrakod fel, nemtudod igazán értékelni az újdonságokat.

[ Szerkesztve ]

(#22) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

EZAZZZ!!!! :C

(#23) amduser válasza gabsz227 (#21) üzenetére


amduser
tag

Véleményem szerint már egyből Mangóval kellet volna indítaniuk :U de jobb később mint soha :)
Ettől függetlenül nekem még mindig Nodom van és én ezzel is teljesen jól elvagyok,de kíváncsi vagyok már nagyon az újításokra,sajnos nálam a ki be cibálás módszer nem működik :((

(#24) imike601 válasza amduser (#23) üzenetére


imike601
csendes tag

Lehet hülyeséget kérdezek de hogyis van eza frisités? Omnia7 em van rádugom gépre bejön a zune ott mondom neki hogy frisités és azt mondja hogy nem szügséges a telefont frisiteni.Pedig fel tenném ezt a Mangót.

(#25) RaveForce válasza David75 (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

dont feed the troll :)) nem releváns a vélménye, brutálkutya a mobilarena wp7 trollja.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) amduser válasza imike601 (#24) üzenetére


amduser
tag

Sokaknak így müködik de nekem nem akar....kb 80x probáltam :U

[ Szerkesztve ]

(#27) imike601 válasza amduser (#26) üzenetére


imike601
csendes tag

Nekem is mindig ugyan azt irja. "Telefon frisitése nem indokolt" vagy vmi ijesmi.

(#28) amduser válasza imike601 (#27) üzenetére


amduser
tag

Na így nem müxik nekem [link]

(#29) catroot válasza amduser (#28) üzenetére


catroot
veterán

Akkor kénytelen leszel várni... :(

Tudom, ilyenkor elég idegesítő, hogy sokak megkapták már. Azért néha próbáld meg!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#30) danilla


danilla
őstag

Már várom a műsort, kìváncsi vagyok, hogy, felhìvják e valami olyan újdonságra a figyelmem amire eddig nem figyeltem fel.

Egyébként véleményem szerint a mangoval első osztályú lett a wp7 (nekem). Ìgy kellett volna rögtön kiadni :P

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#31) amduser válasza catroot (#29) üzenetére


amduser
tag

Megvárom ;)

(#32) gabsz227 válasza amduser (#23) üzenetére


gabsz227
tag

Véleményem szerint, meg pont így volt jó, mert ha megfigyeled mondjuk az Androidot, ott már az első körben rengeteg minden volt, ami után ugyebár az android fanok annó az apple-t cseszegették hogy náluk még nincs, de szépen lassan azok is fejlődtek és már tudja azt mint egy android, azzal a különbséggel, hogy az iOS nem szaggat, akad és hasonlók mint az Android. A microsoft is azt csinálta, hogy csináltak egy gyors alaprendszert, és lassan elkészítették hozzá a plusz cuccokat, optimalizálták, és ezáltal folyamatos, akadásmentes rendszer lett, és az eddigi tapasztalataim alapján még gyorsabb is sokkal mint a Nodoo.

(#33) fffeco válasza amduser (#28) üzenetére


fffeco
tag

próbáld meg 3 másodpercel :DD

(#34) imike601 válasza fffeco (#33) üzenetére


imike601
csendes tag

Nekem sem megy , vagy az jön hogy nem kell frisiteni vagy az hogy nincs net:)

(#35) fffeco válasza imike601 (#34) üzenetére


fffeco
tag

pont a kettő között kell kihúzni :D én is már majdnem feladtam tegnap

egyébként kivancsi lennék egy androidos csúcsgép vs wp mango browser tesztre a matv-n :D

(#36) imike601 válasza fffeco (#35) üzenetére


imike601
csendes tag

Hát ezek hülyék de komolyan nem elég hogy a jónép vár rá egy ideje még a felrakással is szorakozni kell :W

[ Szerkesztve ]

(#37) catroot válasza imike601 (#36) üzenetére


catroot
veterán

Elvileg azok kapták meg tutira, akiknek eleve már béta volt fent. Mert a frissítést nem egyszerre kapja meg mindenki, elhúzódhat akár 1-2 hétig is. A netmegszakítással ezt lehet valahogy megkerülni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#38) CarKiller47


CarKiller47
tag

Végreeee!! Ezért nem mondtátok el, kis szemetesek! :C :C :DD

(#39) 12majom


12majom
csendes tag

Akinek sikerült, elmondaná légyszi, hogy meddig tartott? nekem a 7403 utáni phone restartnál áll kb fél órája. Ötlet? Köszi:)

(#40) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Néznem kell! :DD

PS4

(#41) catroot válasza 12majom (#39) üzenetére


catroot
veterán

Igen, az eltart egy darabig, az már a Mangó!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42) oO7 válasza 12majom (#39) üzenetére


oO7
őstag

ha nagyon sokáig áll, akkor nyomj egy Cancelt, csinálj legalább 16GB szabad helyet a C-den és kezd újra... persze csak akkor ha a telefon nem épp olyan állapotban van hogy a képernyőjén az a kép van, hogy lenehúzdhozzáneérj

(#43) 12majom válasza catroot (#41) üzenetére


12majom
csendes tag

köszi, már kezdtem aggódni.

(#44) imike601 válasza 12majom (#39) üzenetére


imike601
csendes tag

Te is a nethuzgálossal csináltad?

(#45) 12majom válasza imike601 (#44) üzenetére


12majom
csendes tag

Igen. Vagyis pontosabban mivel wifiről vagyok azt csináltam, hogy a laptop wifijét kapcsoltam ki, majd vissza amikor kiírta h van elérhető frissítés.

(#46) slice14


slice14
veterán

Akkor jó étvágyat. hehe... :))

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47) 12majom válasza oO7 (#42) üzenetére


12majom
csendes tag

az van:P

(#48) oO7 válasza 12majom (#47) üzenetére


oO7
őstag

akkor nehogy!
csak én velem eljátszotta, hogy farkasszemet néztem a Zune -al 1 óráig, majd meguntam, csináltam egy kis helyet és aztán kb 10 perc alatt fent volt a mango...

(#49) imike601 válasza 12majom (#47) üzenetére


imike601
csendes tag

Hát nekem nem akarja az igazságot a rohadék:)

(#50) imike601 válasza imike601 (#49) üzenetére


imike601
csendes tag

18Gb üres helyem van a cén

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.