Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) TTommi válasza janeszgol (#71) üzenetére


TTommi
aktív tag

Az a helyzet, hogy cserélik. Látszik, hogy mi a külső behatás okozta törés és mi az anyaghiba okozta törés. Legalábbis a Z2 fórumban eddig ezt olvastam. Az M2 pedig soha nem fog melegedni úgy mint a Z szériák, mert más az SoC, a kijelző és más az anyaghasználat is, ergo nem kell félned:). A Z2 FHD kijelzős, elöl-hátul üveg stb, ami sajnos napfényben melegszik. Ez a probléma. A ragasztás meg azért enged el, mert különben nem tudna hova tágulni az üveg. Azoknál a készülékeknél törik el a hátlapi üveg, ahol a gyári hézag szűkebb és emiatt nem tud tágulni a melegedés során. Ez azonban a Z2-nél nem annyira általános, inkább nagyon ritka jelenség. A korábbi telóknál nem tudom. A melegedést egyébként két módon is kezelték, az egyik, hogy a Lolliban javították a szoftvert, a másik, hogy beépítettek egy biztonsági kapcsolót, ami a Z3 ban már gyárilag megvolt és ami ki is verte a díszhisztit a teszt során, mert 4 perc után kikapcsolta a kamerát. Ezt orvosolták a lollival. Én a múltkor tűző napon filmeztem a Z2-vel és kb 20 perc után jelezte a készülék, hogy tartsak egy kis szünetet. Ez az üveg borítás hátránya, nem szabad napon tartani. Egyébként kérdezem, hogy melyik készüléket lehet folyamatos intenzív napsugárzásnak kitenni?

SXZ2 és SXZ5c

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.