Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) leslien válasza mazs1 (#50) üzenetére


leslien
nagyúr

semmi nem változott.... csodálkozik a Sony h nem kell senkinek főleg potom negyed millió ért... szédült banda.. ha kamera a számít akkor Lg g4 v S6... de G4 el jársz most a legjobban...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#52) mazs1 válasza leslien (#51) üzenetére


mazs1
csendes tag

Hát, akkor inkább az S6, bár a G4 is tetszik, marad a Z1 még jó darabig, aztán majd kiderül

(#53) Halkow.


Halkow.
senior tag

Fantasztikus az új Merülő vízforraló :C

Z2 óta szinte alig változott valami, akkor meg mi értelme többet kiadni a z3,z3+ ért?

[ Szerkesztve ]

(#54) telemundo


telemundo
tag

Azt hittem kipróbáltátok a tükörtojássütő funkciót is :D ;]

Kínáé a jövő :)

(#55) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Lemaradtam, de pótlom.

(#56) ak76


ak76
senior tag

Piszok nagy csalódás..Ja,mégsem. :(((
A Z2 óta alibifonokat gyárt a nagy S,legalábbis a top kategóriában,ami nem is lenne akkora baj,ha ezek a cuccok perfektül tennék a dolgukat,de én személyesen torokra kaptam két Z1C-t,egy Z2-est,és egy Z3C-t is,a magyar szervizháttér katasztrofális,a készülékek összeszerelése a hanyagtól a kielégítőig változatos íven mozog,egyszóval kb meg tudom érteni miért nincs a Sony az első 10 mobilgyártó között.

(#57) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Borsos ára lett.

(#58) FATtila78


FATtila78
tag

Gyakorlatilag kiadtak egy toldozott foldozott Z1-et, negyed millióért! Ez helyett inkább egy S3Neo kártyásan 50K-ért, jobban megéri...

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#59) Elementh


Elementh
aktív tag

Szokásos Sony fika topic lett ismét, nem unjátok még?

(#60) janeszgol válasza Elementh (#59) üzenetére


janeszgol
félisten

Megérdemli a Sony. Gagyi egy gyártó lett.

FATtila78: +1. Az S3 Neot én is komálom.

[ Szerkesztve ]

(#61) Elementh válasza janeszgol (#60) üzenetére


Elementh
aktív tag

Gagyi? Miben gagyi?

(#62) saca23 válasza janeszgol (#60) üzenetére


saca23
aktív tag

Mitöl is gagyik a sony teloi? Azért kiváncsi lennék, hogy a sok fikázó közül hány embernek
volt 10 percnél tovább bármelyik Z a kezében. Sajna az árra el van tulozva fiszont ennek a
telonak, meg amugy elég beteges kiadni negyed milkot egy teloért. Egy telo sem ér ennyi
pénzt, ezt az tudja a legjobban aki megdolgozik érte keményen!

(#63) Elementh válasza saca23 (#62) üzenetére


Elementh
aktív tag

Minden csúcs ilyen árban megy, sztem ezzel nincs gond, hisz nem a magyar pénztárca a mérvadó sajnos..

(#64) benike1999 válasza batai15 (#7) üzenetére


benike1999
tag

Hidd el ember nekem a Z Ultrám már fél éve megvan és eddig egyszer indult csak újra magától (de ez a lollipop hibája) és a 2 GB memóriábol 1 GB mindig szabadon van (persze azért én letiltottam pár felesleges RAM zabáló programot) és amíg csak egy 1 GB RAM-mal fogtál sony-t addig ne nyilatkozz ilyen határozottan!!! nekem még az SP-m is laggmentesen futott pedig ott alig maradt 200 MB RAM!

(#65) TTommi válasza ak76 (#56) üzenetére


TTommi
aktív tag

Amit írsz, ebben a formában nagyon nem igaz! Előfordulnak problémák, de nem minden sarkon. És a szervizzel sincs mindig baj. Természetesen mindig csak a probléma látszik, mert akik meg vannak elégedve, azok nem írnak panasz leveleket a homárra meg az ehhez hasonló gügye oldalakra stb. Nekem 3x volt dolgom a Cordonnal és mindhárom alkalommal csillagos ötöst adnék nekik. Sok esetben pont nem a szerviz a hibás, hanem a szolgáltatók, akik ki tudja mit művelnek szervizszolgáltatás terén. Sajnálom, hogy neked nem jött össze, ettől még a Sony-k jó telefonok, csak nem érnek annyit, amennyiért kínálják őket, de itt is vannak kivételek. Mindamellett a Z3 és a Z3+ tényleg nem sokat változott a Z2 óta. Ugyanakkor a Z2 meg egy piszok jó telefon, csak a kamera tulajdonságai már közép kategóriába teszik a mostani csúcshoz képest. Minden más tekintetben nagyon ott van.
SZVSZ a Sonynak per pillanat elég lenne a kamera tulajdonságokat kipofozni és simán ott lenne a legjobbak között (SoC most nem számít, mert az nem a Sony hibája). Ezt valamiért sajnos nem hajlandóak megtenni. Senki nem érti, hogy miért, pedig tudnák, hiszen a szenzoraik és a HandyCam -jaik a legjobbak között vannak, ha nem a legjobbak. Egy telefonba meg nem képesek egy nyavalyás optikai képstabilizátort beletenni stb. Ez sajnálatos, de ettől még, mint mondtam szép képeket lehet vele készíteni, csak látszik a különbség a mostani csúcshoz képest pl az éjszakai vagy gyenge fényviszonyok mellett készített fotóknál. Hidd el tudom, mert egy éve Z2-t használok és őszintén mondom, hogy nagyon de nagyon jó telefon és ezt úgy mondom, hogy mellette folyamatosan nézegetem a többi márkát is.
Aki Z3+ t akar venni, vegyen inkább Z2, ha még tud, mert szinte ugyanazt kapja 70%-kal olcsóbban:)

SXZ2 és SXZ5c

(#66) exelsior1 válasza saca23 (#62) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, nekem z3c volt most egy darabig. Annyira jó teló lenne, de csak nem jött össze. A forma jól néz ki de annyira kényelmetlen a fogása. Nincs mit fogni, ha a Z3c-nél kényelmesebb egy nagy S5-t fogni, milyen lehet egy sima Z3? A kijelzők gyengék. A 10+ezer kelvines, színhűség közelébe lévő kalibrálás még ellmenne, de még mindig ott tartunk hogy ha fény éri látszik a teljes érintő háló! A kamerával nem tudnak mit kezdeni, videózás közben túl melegszenek, ami vízben kellemetlen mert elenged a tömítés. A felh. felület olyan semmilyen, teljesen gyári android szinte, és igen, szép nagyon, főleg egy Touchwiz-hez képest, az elég ocsmány szerintem, de milliószor annyi hasznos funkció van benne, csak azért használom még mindig azt inkább. Onnantól hogy nem tudok automata fényerőt bekapcsolni az értesítő sávból vagy néma módot, halott nekem a dolog. (ugye most ki lett véve a gyári androidból mindkettő) a ne zavarjanak, meg az adaptív fényerő nem ugyanaz azért. Közben meg utóbbi időben remek üzemidőt produkálnak, ami a Z2-ig nem volt erősségük, szal van haladás előre, csak pl nálunk MM-ben kb annyiba kerül egy sima Z3 kint egy S6 :D És nincs bennük semmi ami ennyit érne. Már csak a vízállóság maradt ami tényleg egy speciális, jó dolog (és a jó üzemidő, ügyes kezekben) amúgy egyre inkább középszerűek mindenben. De sebaj, ez mégiscsak a Sony, előbb utóbb magukhoz térnek.

Galaxy S10

(#67) TTommi válasza exelsior1 (#66) üzenetére


TTommi
aktív tag

Nem is olyan rég összehasonlítottam a mostani csúcs telefonok kijelzőjét a láthatóság szerint. A legjobb szerintem az iP6, utána a P8, Z3-G3 kb egy szinten, és az S6 csak utánuk valahol. Az M9-et és a G4 et nem tudtam kipróbálni sajnos. Persze ez erősen szubjektív, de azért nem olyan eget verő a különbség. Azt gondolom, hogy nincs két egyforma kijelző, ez kivételesen mindegyik márkánál más és más, de nem jobb vagy rosszabb egyik a másiknál. Én speciel szeretek variálni a színhőmérséklet beállításokkal, mert témától függően más és más néz ki jobban. A Sony gyári beállítása kissé meleg hatású, én szeretem ezt hűvösebbre (kékesebbre) venni.

SXZ2 és SXZ5c

(#68) janeszgol válasza Elementh (#61) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért gagyi, mert rossz alapanyagkat használ. Mint az LG. LG-nél sárgulnak a kijelzők, Sonynál meg hernyósodik. Azért hő hatására nem kéne elengednie a ragasztásnak. Hál istennek az "M2-nek" semmi baja, de mindig bennem van a félsz, hogy szétesik-e. Pedig kímélem.

Ott vannak a random törések: SP, Z1C, Z2, Z3C. Ezekből állnak a fórumok. Persze kicserélik a hibás darabokat, de na. Ezért is vettem ki a listámról egy évvel ezelőtt a Samsung S4-et, mert ott is az akksi púposodása miatt simán törtek a kijelzők.
Persze most jöhetnek a zseniális érvek, hogy "csak kevés számút érint", meg "de hát kicserélik". 1, nem kevés számút érint (és ha én benne vagyok, nem érdekel a statisztika) és 2, nem cserélik ki. Mivel ráfogják, hogy külső behatás.

Persze más márkák, sőt ezen márkák más telói is melegedhetnek, de mégsem engednek el.

De ha nekem nem hisztek, nézzünk tovább. Vajon miért ígérgetnek frissítéseket még az 1 éves közepekre is? Mert valamivel etetni kell a népet. Vajon miért beszélik le az emberek egymást a Sony telefonokról? Még a középből veszegetnek, de abból is óvatosan. Szar minőségűek na.

(#69) #03372544 válasza janeszgol (#68) üzenetére


#03372544
törölt tag

Most akkor cserélik vagy nem cserélik? :P

(#70) exelsior1 válasza TTommi (#67) üzenetére


exelsior1
senior tag

Sokat nem segített a színhőmérséklet beállítás nekem. A kültéri olvashatóság meg érdekes. Nekem eddig messze a Note 4 a top, annál meg jobb az S6, automata fényerőn kegyetlen, nem is tükröződik. A Z3c-ből alig láttam valamit

Galaxy S10

(#71) janeszgol válasza #03372544 (#69) üzenetére


janeszgol
félisten

Odaírtam, hogy nem cserélik.

(#72) #03372544 válasza janeszgol (#71) üzenetére


#03372544
törölt tag

De azt is írtad, hogy cserélik.

"Ott vannak a random törések: SP, Z1C, Z2, Z3C. Ezekből állnak a fórumok. Persze kicserélik a hibás darabokat, de na."

Jó mindegy, nagyon OFF ez már, bocs.

(#73) TTommi válasza exelsior1 (#70) üzenetére


TTommi
aktív tag

A Z3-at próbáltam, az kicsit más, mint a Z3c. Nekem a Z2 is jobb volt, mint az S6 (igaz az Edge verziót próbáltam), természetesen mindegyiket max fényerőn.

SXZ2 és SXZ5c

(#74) TTommi válasza janeszgol (#71) üzenetére


TTommi
aktív tag

Az a helyzet, hogy cserélik. Látszik, hogy mi a külső behatás okozta törés és mi az anyaghiba okozta törés. Legalábbis a Z2 fórumban eddig ezt olvastam. Az M2 pedig soha nem fog melegedni úgy mint a Z szériák, mert más az SoC, a kijelző és más az anyaghasználat is, ergo nem kell félned:). A Z2 FHD kijelzős, elöl-hátul üveg stb, ami sajnos napfényben melegszik. Ez a probléma. A ragasztás meg azért enged el, mert különben nem tudna hova tágulni az üveg. Azoknál a készülékeknél törik el a hátlapi üveg, ahol a gyári hézag szűkebb és emiatt nem tud tágulni a melegedés során. Ez azonban a Z2-nél nem annyira általános, inkább nagyon ritka jelenség. A korábbi telóknál nem tudom. A melegedést egyébként két módon is kezelték, az egyik, hogy a Lolliban javították a szoftvert, a másik, hogy beépítettek egy biztonsági kapcsolót, ami a Z3 ban már gyárilag megvolt és ami ki is verte a díszhisztit a teszt során, mert 4 perc után kikapcsolta a kamerát. Ezt orvosolták a lollival. Én a múltkor tűző napon filmeztem a Z2-vel és kb 20 perc után jelezte a készülék, hogy tartsak egy kis szünetet. Ez az üveg borítás hátránya, nem szabad napon tartani. Egyébként kérdezem, hogy melyik készüléket lehet folyamatos intenzív napsugárzásnak kitenni?

SXZ2 és SXZ5c

(#75) leslien válasza TTommi (#73) üzenetére


leslien
nagyúr

te most miről beszélsz? :U azzal ne törődj h több díjat is kapott a Note 4 kijelzője és a S6 is hasonló cipőben jár..
mielőtt elkezded mondom h egyszerre volt Note 4 és Z3 am..

Sony nem képes fejleszteni csak Z1 clone t dob piacra fél évente..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#76) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kedves Sony!
Felajánlok nektek egy lapátot, kijelölök egy 2x2 méteres területet és szeretném ha elásnátok magatokat.

249.000 forint EZÉRT? Aztaqrva :DDD
Eddig a HTC-t fikáztam hogy mennyire eltudnak szállni az árazással, de a Sony most erre rálicitált. Most komolyan, értem hogy Snapdragon 810, értem hogy 20,7 megapixeles kamera (ami egyébként ebben a felbontásban kb. használhatatlan), értem hogy FHD Trilluminus kijelző (ami egyébként tényleg badass), értem hogy üveg ház, de akkor is, ez az ár pofátlanság. Már az oly sokszor szapult S6 Edge ára is lejjebb ment, pedig az sok mindenben még ennél is jobb. Ráadásul ez még nem is az új nagyágyú, hanem csak a Z3 egy kicsit pumpált verziója. Annak mennyi is az ára most? Sony Centerben 169.990 forint. Szóval 80.000 forintos felár ezért. Hát agyam eldobom :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#77) TTommi válasza leslien (#75) üzenetére


TTommi
aktív tag

Nem tudom, lehet valamiért mégis leszabályozta a kijelzőt, de amikor én néztem, az S6 edge bizony rosszabban látszott, vagy ha nem is rosszabban, de nem jobban. Most már csak ezért is megnézem még egyszer, mert kíváncsi vagyok. Az S6 és az edge kijelzője is amúgy nagyon gyönyörű!

SXZ2 és SXZ5c

(#78) exelsior1 válasza TTommi (#73) üzenetére


exelsior1
senior tag

Automatára raktad az S6 kijelzőjét? Oolyankor egyrészt kb megduplázódik a fényerő, de a kontrasztot is növeli. Nekem a N4 közvetlenül rásütő napfényben is tökéletesen olvasható volt, most az S5 is bőven jó, a Z3C-m (aminek elvileg simán van alapból 700 nites max fényereje)hát épp-hogy látható volt, de a tükröződés nagyon erős (oledeknél alig van), ill , a Sony védjegy érintőháló miatt a kép fele el volt takarva, mellékesen, kíváncsi vagyok ez a Z3+ is tartalmazza-e ezt az extrát :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#79) TTommi válasza leslien (#75) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ezzel egyetértek, de inkább Z2 klónok, sem mint Z1. A Z2 beltartalmilag sokat változott a Z1 hez képest, jóllehet kívülről majdnem ugyanúgy néznek ki. Ehhez képest sem a Z3, sem a Z3+ nem hozott érdemi előrelépést, hacsak utóbbi esetben nem a SoC 810 és az 5Mp-s front kamera, ami viszont nekem nem ér meg ekkora felárat.

SXZ2 és SXZ5c

(#80) TTommi válasza exelsior1 (#78) üzenetére


TTommi
aktív tag

Nem, pont azt kapcsoltam ki, de a fényerőt felvettem a maximumra. Ezek szerint pont rosszul csináltam?

SXZ2 és SXZ5c

(#81) exelsior1 válasza TTommi (#80) üzenetére


exelsior1
senior tag

Jaja, automata módban brutális az olvashatóságuk, ha rájuk süt a nap. Mert ilyenkor a manuális max fényerőnél is nagyobbra képesek.

Galaxy S10

(#82) Enci1983 válasza exelsior1 (#28) üzenetére


Enci1983
senior tag

Legalább ők szóltak, nem úgy mint a Samsung..... Jó néhány ráolvadt a töltőre :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#83) TTommi válasza exelsior1 (#81) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ez esetben elfogadom a kritikát, és törlöm a korábbi megjegyzésem. Persze ki is próbálom újra az S6-ot:)

SXZ2 és SXZ5c

(#84) exelsior1 válasza Enci1983 (#82) üzenetére


exelsior1
senior tag

Komoly? :D

Galaxy S10

(#85) mazs1


mazs1
csendes tag

Jöhetne már a teszt :DDD

(#86) #03372544 válasza mazs1 (#85) üzenetére


#03372544
törölt tag

Van egy a westendben a sony márkaboltban, nyomogasd meg ha arra jársz.
A vitrinből kell kérni.

[ Szerkesztve ]

(#87) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Mikor lesz már a teszt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.