Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Honzi


Honzi
senior tag

De jó végre még egy mobil játék.
Nem is tudom ki várt egy folytatást az isolation után. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Horrifying new chapter"

Teljes mértékben egyetértek az állítással, csak valószínűleg más értelemben, mint a fejlesztők gondolták.
Régebben a PC-sek a konzolosokat szidták a ritkább és silányabb mínőségű nagy címekért.. most már a mobil piac szívja el a fejlesztőket, franchise-okat (lásd Diablo Immortal).

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Bravo! :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) oriic válasza ribizly (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért, nincs mobilod? ;]

Live-Die-Respawn

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

lassan már kihalnak a pc-k és a konzolok.. :D

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Ennek a zsánernek semmi keresnivalója ezen a platformon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megérkezett a trailer is, frissítettem a hírt.

Live-Die-Respawn

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

helyes, jobb is így... lesz időm befejezni az Isolation-t :C...
am nah, nemááár :W.... mobilra b@szki....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd kell várni 4 órát, hogy feltöltődjön az energiánk, hogy el tudjunk futni a Xenomorph elől?! De aki akar az fizethet is akár az energy-ért. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

3 dodóért lehet venni rózsaszín skint a xenomorph-ra, meg unikornis mintás zseblámpát :D

De az is lehet,hogy egy tök jó játék lesz, amit az elején kell megvenni.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11) ribizly válasza oriic (#4) üzenetére


ribizly
veterán

De van. :DDD Sőt még el is futna rajta szépen, de azért ez már túlzás. Mégis kinek csinálják ezeket?
Ki az aki rajong az Alien-ért? Nem a mostani tizenéves generáció. Ergo nem valószínű, hogy Ők lesznek a célközönség.
Én aki $-t adnék érte viszont nem fogok mobilon ilyet játszani, amikor ott a PC meg a konzol is, amiken kényelmesen, beleéléssel lehet egy ilyet tolni.
Szóval menjenek a búsba! :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ennél úgysem lehet jobb mobilra.

De azért kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) .LnB válasza ribizly (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nagyon el vagy tévedve, hogy a mobil gaming mekkora piac..

Pont pár hete bújt ki haverjaimmal való dumálás közben, hogy játszanak mobilon. Azt hittem csak játszogatnak. De a beszélgetés közben haverom felháborodva ecsetelte, hogy az ő mobilszolgáltatója csak havi 15k mobilos vásárlást engedélyez per hó. Ezért neki bankkártyát kellett igénybe vennie. Nyomat valami hősös stratégia játékot. Olyat amiről még soha nem is hallottam. És nem ő volt az egyetlen a haverjaim közül aki bevallotta. :D 30 plusszos full érett, sikeres emberekről beszélünk.

És én is költöttem bőven a Galaxy of Heroes-ra mikor nyomtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) feri1014


feri1014
senior tag

Mi lesz ez, Five Nights at Freddy's Alien köntösben? ;]

(#15) hombre[EU] válasza oriic (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te írod a tesztet? ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#16) szilchi


szilchi
őstag

Hmmmm....egy kérdésem lenne...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17) ribizly válasza .LnB (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Akkor csak röviden reagálok: ;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) kisfer


kisfer
aktív tag

Vicc :(

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#19) tuki2200


tuki2200
senior tag

Nem értem miért lázadoznak az emberek, hadd jöjjenek ezek a cimek, fejlodjon a mobil gaming is. Persze tudom, a magyar nem igazan progressziv fajta... csak a megszokott kell, amit ismer, amiben hisz...

[ Szerkesztve ]

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Hosszú távon ez jó hír. A végén még lesz számomra is elfogadható mobil játék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.