Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Honzi


Honzi
senior tag

De jó végre még egy mobil játék.
Nem is tudom ki várt egy folytatást az isolation után. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Horrifying new chapter"

Teljes mértékben egyetértek az állítással, csak valószínűleg más értelemben, mint a fejlesztők gondolták.
Régebben a PC-sek a konzolosokat szidták a ritkább és silányabb mínőségű nagy címekért.. most már a mobil piac szívja el a fejlesztőket, franchise-okat (lásd Diablo Immortal).

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Bravo! :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) oriic válasza ribizly (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért, nincs mobilod? ;]

Live-Die-Respawn

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

lassan már kihalnak a pc-k és a konzolok.. :D

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Ennek a zsánernek semmi keresnivalója ezen a platformon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megérkezett a trailer is, frissítettem a hírt.

Live-Die-Respawn

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

helyes, jobb is így... lesz időm befejezni az Isolation-t :C...
am nah, nemááár :W.... mobilra b@szki....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd kell várni 4 órát, hogy feltöltődjön az energiánk, hogy el tudjunk futni a Xenomorph elől?! De aki akar az fizethet is akár az energy-ért. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

3 dodóért lehet venni rózsaszín skint a xenomorph-ra, meg unikornis mintás zseblámpát :D

De az is lehet,hogy egy tök jó játék lesz, amit az elején kell megvenni.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11) ribizly válasza oriic (#4) üzenetére


ribizly
veterán

De van. :DDD Sőt még el is futna rajta szépen, de azért ez már túlzás. Mégis kinek csinálják ezeket?
Ki az aki rajong az Alien-ért? Nem a mostani tizenéves generáció. Ergo nem valószínű, hogy Ők lesznek a célközönség.
Én aki $-t adnék érte viszont nem fogok mobilon ilyet játszani, amikor ott a PC meg a konzol is, amiken kényelmesen, beleéléssel lehet egy ilyet tolni.
Szóval menjenek a búsba! :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ennél úgysem lehet jobb mobilra.

De azért kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) .LnB válasza ribizly (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nagyon el vagy tévedve, hogy a mobil gaming mekkora piac..

Pont pár hete bújt ki haverjaimmal való dumálás közben, hogy játszanak mobilon. Azt hittem csak játszogatnak. De a beszélgetés közben haverom felháborodva ecsetelte, hogy az ő mobilszolgáltatója csak havi 15k mobilos vásárlást engedélyez per hó. Ezért neki bankkártyát kellett igénybe vennie. Nyomat valami hősös stratégia játékot. Olyat amiről még soha nem is hallottam. És nem ő volt az egyetlen a haverjaim közül aki bevallotta. :D 30 plusszos full érett, sikeres emberekről beszélünk.

És én is költöttem bőven a Galaxy of Heroes-ra mikor nyomtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) feri1014


feri1014
senior tag

Mi lesz ez, Five Nights at Freddy's Alien köntösben? ;]

(#15) hombre[EU] válasza oriic (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te írod a tesztet? ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#16) szilchi


szilchi
őstag

Hmmmm....egy kérdésem lenne...

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17) ribizly válasza .LnB (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Akkor csak röviden reagálok: ;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) kisfer


kisfer
aktív tag

Vicc :(

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#19) tuki2200


tuki2200
senior tag

Nem értem miért lázadoznak az emberek, hadd jöjjenek ezek a cimek, fejlodjon a mobil gaming is. Persze tudom, a magyar nem igazan progressziv fajta... csak a megszokott kell, amit ismer, amiben hisz...

[ Szerkesztve ]

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Hosszú távon ez jó hír. A végén még lesz számomra is elfogadható mobil játék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Pete55555


Pete55555
addikt

Nem tanultak a Blizzard hibájából :D

Nektek nincs mobilotok?? ;] :DDD

Barmok :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#22) VágniValó


VágniValó
addikt

Először azt hittem a Hírcsárdát nyitottam le. *sigh

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#23) XuChi


XuChi
addikt

Mobil játék —> KUKA!!

(#24) .LnB válasza Polllen (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos amíg a mobiljátékok arról szólnak, hogy minél több mikrotranzakcióval pénzt csaljanak ki az emberekből, addig szerinttem nincs minek örülni. Ráadásul a legtöbb játék még pay to win is ha többjátékos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Én mobiljáték témában a Monument Valley és a Feed me oil, meg az osmos (tudom nem ugyanaz a kategória), és társai óta én mindig kíváncsi vagyok. Vagy ott az Elder Scrolls legends, én már elengedtem, de kollégáimat annyira rászoktattam, hogy máig nyomják, az egyik költ is benne. Az XCOM enemy within-t rommá játszottam tableten/telefonon is.
Szóval szerintem nem minden mobiljáték(vagy mobilra is kiadott) rossz, csak sokszor a p2w meg az idiotizmus jobban bejön, mint az egyszeri fizetős tartalmas anyag.
De azért számomra van mit várni(én metrón vonaton nem hordom magammal a konzolt, laptop is kényelmetlen):
The Elder Scrolls: Blades
Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm
Dead Cells
EVE: Echoes

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#26) gdevil


gdevil
aktív tag

Diablo Immortal feelingem van.... ;]

(#27) #04430080 válasza .LnB (#24) üzenetére


#04430080
törölt tag

Milyen szép szó ez a "mikrotranzakció".

Így néz ki, mikor ingame valaki vesz egy 60000 dolláros mountot. Szívesen laknék egy olyan országban, ahol 60000 dolcsi "mikro" - tranzakciónak számít :DDD

(#28) callmeakos


callmeakos
veterán

Most már értem mit éreztek tavaly a Diablósok :U :D

Amúgy ha egy PUBG Mobile szintű dolog lesz akkor még oké. De hogy a retekbe akarják a horror atmoszférát átadni mobilon, rejtély. Buszon vagy vonaton vagy a rötyin nem kifejezetten vágyok efféle dologra :D

Ah most látom hogy ez ilyen Five Nights of Freddy's szintű dolog lesz? Bravó :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#29) Z10N válasza oriic (#4) üzenetére


Z10N
veterán

Ez idezojelben utosebb lett volna. :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#30) Joccc07


Joccc07
addikt

Akit esetleg mégis érdekel az itt androidra. itt pedig IOS-re tud előregisztrálni.
Hivatalos megjelenés január 24. 1790Ft IOS-re és gondolom androidra is ennyi lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31) saelin válasza callmeakos (#28) üzenetére


saelin
veterán

A retyón én pont el tudom képzelni a horrort. Minden jumpscare-nél nyomsz egy nagyot! :DD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32) [CsuCsu] válasza saelin (#31) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Gondolj bele, segit a szorulason. :DD

Viccet felreteve, nekem johetnek a minosegi mobil jatekok. Nemreg jelent meg peldaul a Kingdom Rush Vengeance, azzal jol elszorakoztam.

(#33) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Szomorú vagyok

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#34) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Hát igazán elmehetnének ezek is az anyjuk pics@jaba. :W :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#35) Z10N válasza [Prolixus] (#34) üzenetére


Z10N
veterán

You're too kind :DDD

Inkabb egy facehuggert vagy chestbuster/spinebuster-t kivanok nekik.

Ugy latszik az Isolation-t meg kell becsulni meg sokaig.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) Vektast


Vektast
aktív tag

ESRB Rating: T (Teen) ---> "Horror" :U

Ha hiszitek ha nem ez a jövő... A mobil gaming elszívja a fejlesztőket a PC-től :/

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#37) Vektast


Vektast
aktív tag

Amúgy mégsincs minden veszve:
"While many are disappointed by the fact that Alien: Blackout turned out to be a mobile game, there is still a Alien game for PC and consoles coming from Cold Iron Studios. "

Egy MMO-FPS fog jönni, kb mint Destiny csak Alien univerzumban.
[link]

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#38) Bad Pritt válasza Vektast (#37) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez még akár jól is kisülhet. A lore adott, bővíteni sokféleképpen lehet, egy AvP jellegű játék is esedékes lehetne lassan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39) Polllen válasza Vektast (#37) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam instant buy lenne egy jó mmofps az Alien univerzumban.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) oriic válasza Vektast (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alien MMOFPS? A hét, de talán az év WTF-ja nálam. Ezt még csak elképzelni sem tudom. Milyen ellenfelek lennének? 4-5 Xenomorph, és minden főboss (Raid boss) egy Queen? o.O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41) .LnB válasza oriic (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se. Ezen gondolkodtam én is, hogy az Alien 1. részétől számolva, mondjuk a Covenant-ig mekkora világot láthattunk?! Nem nagyot. Gondolom a képregényekben sincs jobban bővítve a világ.

Vagy olyan lesz mint ez a World War Z játék? Özönlenek majd a Xenomorph-ok?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) oriic válasza .LnB (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Horda mód még fun is lehet egy ideig. (Több csapattal, lerakott védelmi tornyokkal stb.) de egy idő után azért ezek is unalmasak lehetnének.

Meg milyen lootok lennének benne? +4 dexterity-s sisak? Pulse rifle távcsővel, extra tárral?

Live-Die-Respawn

(#43) .LnB válasza oriic (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az csak részlet kérdés. A loot lehet akár szimplán csak tapasztalati pont, amit upgrade-re lehet beváltani a bázison. Vagy nyersanyag a craft-hoz.

Én itt az alap lore-t nem látom elég tágnak egy MMORPG-hez. Aztán persze lepjenek meg. Biztos csak én vagyok ötlettelen.

Én azt mondom, hogy az Isolation egy tökéletes Alien játék. Még egy, a második film mintájára, egy picit darálósabb, csapat alapú FPS-t el tudnék képzelni. De egy kampány erejéig, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44) Bad Pritt válasza oriic (#40) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fél tucat AvP játék volt, ahol megoldották az FPS részt, multi is volt (de még milyen!), szóval szerintem van rá példa.

Viszont ha maradnának parásabb horror vonalon, az tényleg új lenne, vagy valamilyen aszimmetrikus PvP módra tudok gondolni (szintén volt AvP-ben).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45) oriic válasza Bad Pritt (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Fél tucat AvP játék volt"

AVP igen. Itt csak sima Alien játékról van szó.

Live-Die-Respawn

(#46) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nekem tetszik! Ez az első mobilos játék, ami érdekel.

(#47) Bad Pritt válasza oriic (#45) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Játékmechanikai szempontból nincs különbség, az AvP marine kampányokban nagyrészt alienek ellen toltad, azok kiváló részek voltak. Amúgy én inkább egy Division-szerű shared world játékot tudnék elképzelni, de a Destiny sem lenne túl távoli.

Amúgy a 6 Alien film és az Isolation nagyjából a kánon lore 15%-20-át fedi le olvasottak szerint, ha ehhez hozzávesszük a Blade Runner sztorikat meg az AvP-ket (ezek is ebbe a világba tartoznak), akkor is temérdek lehetőségük van a fejlesztőknek, más kérdés, hogy ezt is el lehet k*rni, lásd Colonial Marines. :D

Amúgy én is jobban örülnék egy tényleg current gen Isolation folytatásnak, Amanda Ripley karakterében rengeteg potenciál van.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48) .LnB válasza Bad Pritt (#47) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Blade Runner világ összefüggés, tudtommal rajongói fikció, és nem hivatalos, csupán easter egg-eken alapszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) #04430080 válasza Vektast (#37) üzenetére


#04430080
törölt tag

MMO? Az még rosszabb...

(#50) [CsuCsu] válasza Bad Pritt (#47) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nincsen egyseges Alien lore, tele van onellentmondasokkal. Az Alien: Covenant peldaul egy az egyben nullazik minden AvP sztorit, de meg az elso Alien filmnek is ellentmond annak ellenere, hogy ugyanaz az ember keszitette.

Ez a vilag szerintem nem jo egy MMO-hoz. Szerepjateknak talan, de azt mar senki sem keszit ertelmeset.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.