Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KTU válasza goasokk88 (#50) üzenetére


KTU
addikt

Voda a vitamaxot nem engedi 4G-re. :N

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#52) goasokk88 válasza KTU (#51) üzenetére


goasokk88
újonc

Tegnap felhívtam a Vodafone-t. Azt mondták, az előfizetésem alkalmas a 4G használatára, és valamit beállítottak, hogy tudjam használni...ez tegnap délután történt. De azóta is csak 3G-t jelez a telefonom.... :(((

(#53) KTU válasza goasokk88 (#52) üzenetére


KTU
addikt

Másik 4G képes kártya van a közeledben, próbáld ki ha lehet más szolgáltató kártyájával.
Az is előfordulhat hogy ahol tartózkodsz nincs 4G.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#54) goasokk88 válasza KTU (#53) üzenetére


goasokk88
újonc

Vodafone lefedettségi térkép, és a tartózkodási helyem...

elvileg itt nagyon kéne lennie 4G-nek...nem értem... :W

(#55) krampoosz


krampoosz
tag

Sziasztok, én is beújítottam egy ilyen szerkezetet, pöpec kis masina ! Belakás folyamatban, ezzel kapcsolatban 3 kérdés:

- internetezésnél az url sávot hogy tudom eltüntetni ? (Labs-ban már beállítottam a teljes képernyőt és a gyorsbeállításoknál is, mégis fennmarad az url sáv)
- akkumulátor töltöttségi szintjét hogy lehet megjeleníteni az értesítő sávban ?
- ugyancsak értesítősávos kérdés: a sim kártyák színét nem lehet változtatni, fixen fehér ?

Köszi a válaszokat ! :R

(#56) goasokk88 válasza krampoosz (#55) üzenetére


goasokk88
újonc

Neked megy a 4G-d???

(#57) krampoosz válasza goasokk88 (#56) üzenetére


krampoosz
tag

Blue mobilom van :DD nem játszik a 4G, de majd teszek egy próbát haver kártyájával

(#58) goasokk88 válasza krampoosz (#57) üzenetére


goasokk88
újonc

Oké! Kíváncsi leszek, működik-e majd nálad.... Voda szerint nálam mehetne...de mégse megy...és a térerő résznél, van egy nagy 3G felirat, melette meg a pici 3G villog a térerőn, amikor hálózati mozgás van...és az első nagy 3G feliratot sehogyse tudom 4g-vé varázsolni....

(#59) krampoosz válasza goasokk88 (#58) üzenetére


krampoosz
tag

Tré-vel megy a 4G, látszik az ikon mellett is nagyban, ill. kicsiben is az ikon fölött. SIM1-ben néztem meg, később kiprószálom SIM2-ben is. Beállítások 4G preferred volt, semmi mást nem állítottam a telón

(#60) goasokk88 válasza krampoosz (#59) üzenetére


goasokk88
újonc

Hát akkor ez érdekes...csak a Vodánál lehet a bibi... :((

Sejtem is, hogy mi lehet a gond....a SIM kártyám már legalább 4 éves, de inkább több....most olvastam, hogy hiába a 4G, a régi SIM-ek nem mind tudják kezelni....úgyhogy kértem egy új SIM-et! :) hát kíváncsi leszek, azzal megy-e majd!!!!

[ Szerkesztve ]

(#61) krampoosz válasza goasokk88 (#60) üzenetére


krampoosz
tag

Tuti biztos, másik fórumon is erről beszéltek, cseréltesd. A kérdéseimre tudsz választ ? ill. +1 screen shot-ot hogy lehet itt lőni ?

(#62) goasokk88 válasza krampoosz (#61) üzenetére


goasokk88
újonc

uhh....én ennyire még nem bújtam a telefonom, csak a legalapabb beállításokat módosítgattam.
sreenshot ugyanúgy megy, mint az eddigi telóimon, bekapcsgomb + halkítógomb egyszerre pár másodpercig.
A többit kérdésed passzolom...

(#63) krampoosz válasza goasokk88 (#62) üzenetére


krampoosz
tag

Én is belakási fázisban vagyok, eddig nagyon teccik, nem bántam meg, h megvettem. Az én korábbi telómon home gomb hosszan nyomva adta a screenshotot, na itt ez nem műxik

(#64) goasokk88 válasza krampoosz (#63) üzenetére


goasokk88
újonc

Nekem is nagyon tetszik eddig! :) bár arra leszek kíváncsi, hogy kb fél év múlva is fog-e, mert az előző telcsijeimről mindig akörül derült ki, h mi a rossz rajta, és mi miatt akarom lecserélni.
Azt kicsit sajnálom, hogy itthon nem annyira ismert márka ez itthon, nem találni fullos leírást, tapasztalatokat róla...igazából ez az egyetlenegy magyar fórum, amin lehet róla beszélni....

(#65) krampoosz


krampoosz
tag

Nektek működik az értesítő led ? Elvileg színt is lehet választani, h üzenetre, nem fogadott hívásra milyen színnel villogjon, de nekem semmi :((( A töltésnél jelez, egyéb semmi

(#66) KTU válasza krampoosz (#65) üzenetére


KTU
addikt

Igen működött 5.0-án, de most 4.4-en is.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#67) krampoosz válasza KTU (#66) üzenetére


krampoosz
tag

Hol állítottál rajta ? Én ezt találtam:

Ezen kívül hol kell még valamit állítani ? Az eddigi telefonjaimon nem kellett semmit állítgatni, h működjön ez a funkció.

És még egy: a böngészésnél az URL sávot sehogy se tudom eltüntetni, pedig elvileg minden Ok hozzá:

[ Szerkesztve ]

(#68) Outlander válasza krampoosz (#67) üzenetére


Outlander
őstag

Igen itt, ennyi.... nem megy? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69) krampoosz válasza Outlander (#68) üzenetére


krampoosz
tag

Nem. Amikor kaptam akkor sem ment, azóta volt egy frissítés, ezt lefuttattam, ezután sem megy.

(#70) krampoosz


krampoosz
tag

Na, a notification led probléma megoldódótt: a hola launcher megzavarta a rendszert, ledobtam róla (nejem telója, elég sok fölösleges app van rajta).

Már csak az url sávot nem tudom eltüntetni, erre ötlet ? (váltsak böngészőt, tudom, de ezen kívül)

[ Szerkesztve ]

(#71) goasokk88 válasza krampoosz (#70) üzenetére


goasokk88
újonc

S View Cover nálatok működik??? Vagy annak nem az lenne a lényege, hogy ha megnyomom a bekapcs gombot, akkor azt mutatja, amit ott beállítok? Analógra akartam átállítani, de nem analógon, hanem digitálisan mutatja az időt....

(#72) Brigo31


Brigo31
újonc

Sziasztok,

Páromnak cubot s 222 van. Ma tapasztaltunk egy problémát: telefonálás közben hallott egy kattanást és azután többé nem lehetett hallani a vonal másik végén lévőt. Többszöri próbálkozással rájöttünk, hogy ha kihangosítjuk akkor tudunk beszélni.

Tapasztalt valaki hasonlót? Illetve tud valaki segíteni, hogy minek a hibája is lehet ez és mivel orvosolható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.