Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Barthezz2 válasza <Adamsky> (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Stabilitással nincs gond. Mostani ROM-al van, hogy a böngésző néha dob FC-t ismeretlen okból, de amúgy eddig olyan hibába, hogy valami nem megy, vagy fagy vagy hasonló én nem nagyon futottam bele.
Mióta kijött a v6 azóta v5 nem jön Mi3/4-re. Mi4-re talán 1-2 dev és stable ROM van még aug elejéről, de azóta csak v6 jött rá. Egyelőre ezzel használom, és bízom benne, hogy a hiányosságok javát kiküszöbölik..

Egyébként szerintem tedd fel te is TDB-vel, a puding próbája az evés. Ok, hogy a funkcionalitás hiányához nem kell próbálni, anélkül is látod mi nincs, de látod, hogy sokan megkedvelték ennek ellenére. Alapvetően én is szeretem használni, mert jó, meg a kinézet is bejön, csak azért én nem megyek el szó nélkül a hiányosságokon sem.

Még mindig azt mondom, azt kellett volna csinálniuk, hogy tavasszal szólnak, hogy sorry, most nincs több ROM egy darabig, aztán nekiesnek, és megcsinálják a v6-ot, szeptemberben meg kidobják minden Xiaomi telefonra. Senki sem sértődött volna meg.
Mert most az a baj, hogy nem az van, hogy kijött a v6, és folyamatosan kerülnek bele az újítások, hanem az, hogy kijött a v6, és folyamatosan kerülnek bele(ha belekerülnek) azok, amik a v5-ben már rég megvoltak. Nem mindegy..

(#43) Fejvadi:
Nem nagyon nézegetem a témákat, úgyhogy ezt passzolom.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.