Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zolee5016 válasza Szten Márs (#50) üzenetére


zolee5016
őstag

Kivételek erősitik a szabályt!!
Csak azért is merem felhozni az ős nagy rajzfilmekkel egy lapon,mert ugyanolyan a cselekménysorozatuk.
Nálam minden jöhet csak anime meg japán rajzfilm akármi ne legyen
Magilla gorilla
például

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#52) Gergosz2 válasza zolee5016 (#49) üzenetére


Gergosz2
veterán

A legjobb kikapcs a mindennapokban

Biza!

Tanulás közben is jó ha kicsit kikapcsolja az embert.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#53) sztanozs


sztanozs
veterán

Anime - néhanapján. Amúgy az avatar is bejött (nekem a film sem volt szörnyű, bár tény hogy eléggé meg kellett vágni a sorozatot, hogy beleférjen). Régebbi CN alkotások is bejöttek (dexter pl), meg a SW cartoon-ok.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#54) Mister_X válasza sztanozs (#53) üzenetére


Mister_X
nagyúr

nekem a film sem volt szörnyű

:Y :Y :Y

Hát nem vagyunk egy véleményen. A rendező tuti nem látott egyetlen epizódot sem az animációs sorozatból, csak kapott egy listát a fontosabb szereplőkkel és cselekményekkel oszt sz*rt valamit. Mind a színészek, mind a megvalósítás botrányos. Mi a gáz?

- Aang (jó nyomorékul nézett ki, még a tetoválásai is)
- a Levegő nomádjai (copy-paste buddhista szerzetestemplom),
- a Déli Víz Törzse (komolyan, mint egy szibériai gulag)
- a víziromárok (folyton hagyják el amit idomítanak)
- a tűzidomárok (csak meglévő tűzből dogozhatnak? :U)
- a repülő bölény
- a földidomárok
- Iroh tábornok (nyomai sincsenek meg az eredeti jellemvonásai)
- Sokka (neki sem)
- Katara (az "idétlen kis csitri" jellemvonást megkapta, a többi kukázva lett)
- Zuko herceg (mint egy hazai kissebbségi)
- a "hajlítás" (egy órát táncolnak, mire csinálnak valamit)
- áá, már belefáradtam felsorolni... :W

A film további gyengéje, hogy túl sok információt hordoz, tíz perc alatt lezajlott, megtudtunk mindent ami hat epizód alatt történt, ráadásul minden cselekmény egybefolyódik. A magyar szinkron több, mint siralmas, komolyan, az első percben a hideg futkosott a hátamon.

Egy szó, mint száz: Az utolsó léghajlító mozifilm egy nagy rakás tehéntrágya, nem lett volna szabad megjelennie, pláne nem ehhz az univerzumhoz kapcsolódnia :W :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Anime szinte minden nap nézek valamit mert leköt és többet ér mint az a szenny ami a TVben van.
SZVSZ

(#56) Huma válasza Mister_X (#54) üzenetére


Huma
addikt

Egyetértek. Az anime jó, de a film az katasztrófa.
Amúgy általánosságban elmondható, hogy az animék megfilmesítése borzalmas eredménnyel jár. Bár ez többnyire annak is köszönhető, hogy legtöbbször a japánok keze is benne van és ők aztán nagyon rossz filmeket tudnak csinálni. A japán filmektől mentsen az ég minket.

Amúgy most kezdtem el újranézni az Azumanga-t. Hatalmas sorozat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#57) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én nézek meséket ha úgy van, szeretem őket nagyon. Az egész estéseket is imádom, nem növök ki belőlük soha. Ha megy egy Madagaszkár pingvinjei, azt is kaján vigyorral nézem épp. De céltudatosan már nem ülök le mese sorozat elé. Illetőleg anime-ket nézek, de amiket nézek, azokra általában a mese fogalom nem illik, sokkal inkább rajzolt horror-akció-dráma-scifi-thriller-bűnügyi, ésatöbbi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58) Crystalheart válasza Huma (#56) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt leszámítva, hogy az Avatar nem anime, ja, igazad van. :D

Bár a japán filmekben is gyakran nagyon jó ötletek vannak, melyek, főleg régen, jó alapot adtak több hollywoodi sikerfilmnek is, de a megvalósítás terén általában kezet foghatnának a magyar rendezőkkel. Mintha minden tehetséges emberük animékre specializálódna - ami nem csoda, abban nagyobb pénz van náluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.