Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sutszi válasza Mister_X (#50) üzenetére


sutszi
veterán

Már régen nem jár suliba...de nem kapott agyvérzést, ha letolta a gatyát...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#52) lapa válasza total90 (#47) üzenetére


lapa
veterán

ajánlom megnézésre a micsinál a here c. részt.

és a pöcsöd is hosszabb lesz a gravitációtól kacsintós szmájli.

(#53) hoffman_ válasza sutszi (#49) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyáron én se.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Mister_X válasza hoffman_ (#53) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, nekem kényelmetlen nélküle, meg izzadhatnékom van 40+ °C-ban és hát a pamut az jó nedvszívó képességű.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) sutszi válasza hoffman_ (#53) üzenetére


sutszi
veterán

Nyáron otthon meztelenül vagyunk többnyire.... :K
Amit eléggé bírok, ha érted mire gondolok... :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56) Crystalheart válasza sutszi (#55) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ehj... meztelenül, én meg a legnagyobb melegben is hosszú farmerben, gumicsizmában, bő pólóban. :DDD Nem tudom átérezni a dolgot :P

(#57) sutszi válasza Crystalheart (#56) üzenetére


sutszi
veterán

Pedig az ilyesmi igen jó hatással van a potenciára... :D

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#58) Crystalheart válasza sutszi (#57) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DD

(#59) Gergő_


Gergő_
őstag

Komolyan én sem értem, hogy alsónadrág minek van. Egy lenge farmer és kész vagy csak jégeralsó és farmer.
Szerintem az alsónadrágnak csak akkor van értelme ha valaki sokat tömegközledik és nem szereti ha a fara kontaktál más emberek testfolyadékaival.

(#60) Mr X válasza Gergő_ (#59) üzenetére


Mr X
veterán

Menj ki télen abban a lenge farmerban alsógatya nélkül. :D

(#61) Crystalheart válasza Gergő_ (#59) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ugye ezt csak viccnek írtad :D Azért farmert nem vált az ember naponta...

(#62) hoffman_ válasza Gergő_ (#59) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyáron adom, de azért ha jön a hideg, ősz-tél-tavasz, akkor nem árt azért valamibe beleugrani. Sportokról nem is beszélve.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#63) lapa válasza Gergő_ (#59) üzenetére


lapa
veterán

nem vagyok benne biztos, hogy szakszerűen tudsz tömegközlekedni. nem merem megkérdezni milyen testfolyadék és hogyan kerül a farodra.

(#64) Ringman válasza lapa (#63) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

szerintem a magukat összehugyozó csövesek ottfelejtett termékeire gondolt.

(#65) Gergő_


Gergő_
őstag

Igen, a nedves ülésekre gondoltam, izzadtság, pisi, kakipisi, hányadék stb.
Szinte minden nap más nadrágban járok. Természetesen nagyrészt hordok alsónadrágot, de nem vagyok híve, inkább egy lenge jéger vagy feszes, időjárástól függően.

(#66) Crystalheart válasza Gergő_ (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát... Nekem összesen 2 többé-kevésbé vállalható nadrágom van, inkább azért szoktam vakarni a fejemet, mert már elhasználtam az összes alsómat, de még nem volt azóta ruhamosás, szóval... :D (Olyankor van a víz- és mosópor-pazarlásos kézzel suvickolás.)

[ Szerkesztve ]

(#67) Mister_X válasza Crystalheart (#66) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nekem is van úgy, hogy hirtelen csak egy alsó van tiszta (amit fel kell venni) és a többi a szoba négy sarkában/egyéb véletlenszerű algoritmus által meghatározott helyen van és akkor ki kell mosni kézel eyet-kettőt, hogy a mindig másnapi mosásig legyen tiszta is :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68) DeFranco válasza Mister_X (#67) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg is értem, hogy ilyen közbeszerzési értékhatárt meghaladó alsógatya mellett nem lehet még kettőt venni, hogy elég legyen mosásig ;]

Amúgy meg alsógatya en general: ez nem esztétikai meg divat kérdés, hanem higiéniai. Az alsógatya a puffer, amit naponta cserélsz, abba izzad ánusz kapitány és a koronaékszerek, abba kerülnek a baktériumok bacilusok és gombakezdemények (nem röhög, ez természetes), mert ezt este a napi fürdés előtt egy laza mozdulattal dobod a szennyesbe, és másnap újat veszel.

A nadrágot viszont többször is felveszed, adott esetben akár heti nagyságrendben hordod. Ha minden nap megy a nadrág a mosásba, akkor nem szóltam, de ez a legritkább eset. A gatya kell, a gatya az alapvető higiéniás kultúra része.

(#69) Crystalheart válasza DeFranco (#68) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oh, nekem viszonylag sok alsónadrágom van, csak néha azért veszek föl kettőt, hogy egymás lyukait elfedjék, így gyorsan fogy. :DDD (Bocs, ezt most így - az Azok a régi szép idők után - nem tudtam kihagyni. :P)

(#70) DeFranco válasza Crystalheart (#69) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Nekem is van nem egy ementáli jellegű "jóazmég" gatyám, amiért mindig meghallgatom a magamét, hogy minek hordom még...

...persze a családom rendszeresen rámgyújtja, hogy ne hordjam többé, de én mindig kiugrom az ablakon bele az ablak alatt álló tömény savval töltött medencébe. Minden nap kétszer ;]

[ Szerkesztve ]

(#71) Crystalheart válasza DeFranco (#70) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

(#72) Huma


Huma
addikt

Fecskét hordok. Akkor én most nem fogok tudni szaporodni??!!! :Y
Hogyan népesítem így be Magyarországot kicsiny Humákkal?

Úgy tűnik tényleg klónoznom kell magam. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#73) Mister_X válasza Huma (#72) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Fecskét hordok. Akkor én most nem fogok tudni szaporodni??!!!"

Hál' Istennek sehogy :DDD

@Franco: én ugyanezt átélem, de rajtam a lúg nemfog, ezért kerülöm a savat, mint a szentelt vizet ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#74) Löncsi válasza Huma (#72) üzenetére


Löncsi
őstag

Hogyan népesítem így be Magyarországot kicsiny Humákkal?

Nyugi, még agyonverheted a nőket és amíg eszméletlen, behatolsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.