Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Squirrel


Squirrel
őstag

Ilyen pici házban ekkora teljesítményű gépet (4 magos proci+2 vid. kari) hogy lehet hatékonyan hűteni?

(#2) Zin


Zin
senior tag

Ez nem lesz a modder-ek kedvence :D

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#3) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

én nnagyobb tápot raknák bele ez nem kicsi 2 video kártya és 4 magos proci mellé?

Okos Vok.

(#4) killahdrums válasza OkosTibiKing (#3) üzenetére


killahdrums
senior tag

Szvsz dehogy kicsi, a piacon kapható őrült teljesítményű tápok csak p.vakítás. Ez a 450W ha jó minőségű (80%+ hatékonyság) tökéletesen elég szerintem, de majd az expertek megaszondják. :D

There is no God, just Technology...

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

shuttle téren most engem inkább a 99 dolláros modell indítana meg, nah arra tényleg azt mondom hogy baba, 100W-os táp, a gyártó is letöltésre teremtette, simán mac mini verő kis gépet lehetne építeni belőle

ez meg brutális ;] ekkora gépben ennyi krafot nem is tudok elképzelni. hát a hűtés okozhat kis fejfájást, de azért megnézném mit tud. ennyiért viszont még én is azt mondom hogy drágácska

(#6) #56573440 válasza killahdrums (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha egy vga kell akkor elég lehet. 2900XT cf ben 500W fölött papál. lenne tőle minden baja a szegénynek. mondjuk hogy az újak mit esznek cf ben azt nem néztem, de 4magos+oc+cf csúcs kariból-nek nem lesz elég szerintem :(

(#7) Stiky


Stiky
senior tag

Tyűűű :Y

Ha meglesz a keret 'A' következő PC-re lehet elgondolkodok azon, hogy ezt válasszam, ne pedig a hagyományos méretű felépítést. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) orbano


orbano
félisten

design téren is alkothatna valamit a shuttle, halálosan unalmas már ez a ház...

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) as_Rock


as_Rock
őstag

Nem teljesen egyértelmű mi is van a gépben pontosan :U és kérdés mennyibe kerül majd mire hozzánk elér?

Ez a 99$-os shuttle PC valami mendemonda, vagy van konkrét infó?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#10) Godefroy válasza as_Rock (#9) üzenetére


Godefroy
senior tag

Ház, táp, alaplap.

[link]

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#11) kovy79


kovy79
őstag

Szvsz ronda, drága, de a bővíthetősége előtt fejet hajtok.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#12) #56573440 válasza as_Rock (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

létezik legalábbis azt írják sok helyen :K
pl itt
de még egész sok helyen

(#13) HookR


HookR
addikt

Ezt kellene már meglépnie a Shuttle-nek:

[Shuttle to ship standalone XPC motherboards?]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#14) twollah


twollah
nagyúr

A ventilatorok elott szerintem nagyon suru a racsozat.

(#15) klambi


klambi
addikt

ez nagyon komplett kis gép de komolyan több nem is kell de esklü! hova több minek tud ez mindent ami kell!, ha csak nem vagy maximalista! :R :R :R tisztelet az embereknek mint PH-ra a hírért mind a "felatalálókanak"
(sry a szüüvegért tintás vagyok! :Y )

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#16) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Én nem vagyok oda ezekért a kütyükért.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#17) Chiller


Chiller
őstag

Nekem is nagyon tetszik a drága!
Kell majd bele egy Q9300 és egy 9xxx GTX (vagy ATI x2), egy 750es HDD, plextor DVDRW és kész a következő rendszerem. Ennyit még kiszolgálna a táp is tuti.
Jól mutatna a kis doboz a 22"-os FSC monitorom mellett :DD
:R

(#18) as_Rock válasza #56573440 (#12) üzenetére


as_Rock
őstag

Remélem a színes verziókat is kihozzák, nem csak ezt a fényes fekete elejűt, ebben a 945G csipszetben C2D procik is futnak rendesen?
Ha erősebb táp lenne hozzá egy 2600XT/8600GT szintű kártyával tökéletes megoldás lehetne :K

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#19) Turmoil


Turmoil
senior tag

Azért a CrossFire kicsit erős egy ilyen méretű gépben... :)
De épp elképzeltem az asztalomon egy ilyesmit, passzív VGA-val (pl. 1950Pro, vagy 3850 körül valami, ha van).

Nem vagyok nagy gamer, de néha jó lenne, ha a Radeon 9000-nél kicsit szebb, gyorsabb grafikát látnék :))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#20) as_Rock válasza Turmoil (#19) üzenetére


as_Rock
őstag

A mai integráltVGA-s alaplapok simán állvahagyják a 9000-es radit :K

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#21) Turmoil válasza as_Rock (#20) üzenetére


Turmoil
senior tag

Tudom:) Már nagyon szenvedek tőle, de sajna csak full gépcserével tudok fejlődni, mert minden, ami a gépemben van, teljesen elavultnak mondható:)

Athlon XP 2400+
1 GB DDR ram
PATA vinyó 160 GB
AGP 4X Radeon 9000

Viszont, amiről most hallottam (Hybrid Crossfire - RS780 + SB700), az eléggé megmozgatta a fantáziám. Ilyen kellene egy shuttle doboz méretében egy passzív 3850-es kártyával, nagy királyság lenne :))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#22) as_Rock válasza Turmoil (#21) üzenetére


as_Rock
őstag

Ha el tudod adni a mostani alaplap+proc+memót 25-ért és a 9000-est mint relikviát 2-3ért, akkor párezret kell csak mellétenned egy alaplap+legkisebbX2box+2x1GB ddr800-hoz és azzal akár már teretválthatsz:K :D

Shuttle-t ismerve egy darabig még várni kell egy olyan gépre, és ha lesz, az se 2 forint :(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#23) Turmoil válasza as_Rock (#22) üzenetére


Turmoil
senior tag

Ha gépet cserélek, a réginek akkor is lesz helye, úgyhogy nem nagyon fogom eladni.
Amúgy vicces, hogy annak idején - megalomán korszakomban - egy Chieftec Dragon DA01W házba építettem bele, mert az jó nagy, most pedig mindent megtennék, hogy a lehető legkisebb gépet rakjam össze, ami azért még elég erős is lesz :)
És persze minél csendesebb legyen, mert a mostani eléggé zúgós fajta, csak nem tudom, melyik venti csinálja...

Viszont nem fogok legkisebb procit venni, mert nem szeretném egy-két éven belül cserélni...

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#24) #56573440 válasza Turmoil (#23) üzenetére


#56573440
törölt tag

hehe akkor egy csónakban evezünk:)

e6600@3600 gtxsli vízhűtés mindenen, batár házban, neonnal, most shuttle barebone, ugyanez a proci 1.5ghz downclock, pici, halk (bár egy vinyóhalkítás előtt állok ;] )

húzd le szép lassan a ventiket
fogd meg egy pillanatra a tápoban, kikapcsolod, vinya le, ha hangos akkor vedd sorba melyik lehet:) hátha csak egy kicsapágyasodott venti a hiba, esetleg a procihűtő.

[ Szerkesztve ]

(#25) Turmoil válasza #56573440 (#24) üzenetére


Turmoil
senior tag

És egy irányba? :)

A procihűtőt pillanatra lefogva nem volt változás, a videokártyáét nem tudom, kicsi, nem fér oda a kezem (Gigabyte Maya II Radeon 9000 Pro, vagy mi a neve) De esélyesként kezelem:)
Az alaplapi chipsethűtő Chaintech-et lecseréltem egy szép nagy Zalman bordára, venti nélkül. Ez tuti hangos volt, mert berezonált tőle az egész ház! :)
A házon van 2x8 cm hátul a videokari környékén befelé, 1x12 cm legfelül kifelé, plusz a táp sajátja. (Chieftec 360W)
Ha egyenként nem is túl hangosak, együtt azért szép koncert jön össze ennyiből:)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#26) #56573440 válasza Turmoil (#25) üzenetére


#56573440
törölt tag

meg lehetne próbálni mondjuk 5v-ot adni nekik. az sokat segítene, és ahogy nézem a konfigodat bőven elég kell legyen neki

(#27) Turmoil válasza #56573440 (#26) üzenetére


Turmoil
senior tag

Lehet, hogy eleve 5 V-on vannak. De majd még próbálkozom. De ez már egy másik topic.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#28) Turmoil válasza as_Rock (#22) üzenetére


Turmoil
senior tag

Nem lesz:

Dear Mr. Verő,
thank you for your interest in our products.

I am sorry, but a XPC Barebone with this specification is not planed in
the near future.
Attached you will find attached you will find an overview of our
products as PDF.

with kind regards,
Christian - Peter Pörschke

BTO Systems Team

Shuttle Computer Handels GmbH
Fritz-Strassmann-Str.5 / 25337 Elmshorn, Germany
Tel: +49(0)4121-476 863 / Fax: +49(0)4121-476 900
e-mail: c.poerschke@shuttle.eu
http://eu.shuttle.com/

Amtsgericht Elmshorn HRB 1427
Geschäftsführer: Te-Chuan Lin

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.