Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szenzor, mikrokapcsolók rendben vannak, nekem még méretre is szimpi. Az aszimmetrikus kábelkivezetés viszont annyira nem jön be.

<< Heimdal >>

(#2) Krill77


Krill77
őstag

Nem értek hozzá. Melyik tipus a pontosabb? A kábeles v a rádiós? És tényleg sokkal jobb egy 30e Ft-os egy 6-8e ftosnál?

(#3) olle válasza Krill77 (#2) üzenetére


olle
senior tag

Pontosságra mindegyik pontos. Valaki egy 10.000ft os egérben találja meg a számítását valaki pedig csak egy 30.000ft + os egérben. Nem mindig érvényesül a drágább jobb elv.

De ez a mindenre jó kifejezés. :D Bocsi de az őrületbe kerget.

Hát nem nevezném a Cougart ratyi minőségűnek. :) Mondjuk úgy hogy sokat fejlődtek az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4) thomeef


thomeef
őstag

A billentyűzeteik elég ratyi minőségűek, ebből kiindulva sok jóra nem lehet számítani.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#5) dobragab válasza Krill77 (#2) üzenetére


dobragab
addikt

Erre tessék, van összefoglaló is. :)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#6) #10691584 válasza Retekegér (#1) üzenetére


#10691584
törölt tag

Mikrokapcsolók rendben? hm.. pontosan melyik típus is van benne? Tudnál mondani bővebb infót?

(#3) olle: "Pontosságra mindegyik pontos" :Y - Szerintem ő úgy értette, hogy PONTOS

(#7) olle válasza #10691584 (#6) üzenetére


olle
senior tag

Mint a katica? :D

Minden egér annyira pontos amennyire szükséges. :D Böngészni is lehet egy 1000 ft os egérrel arra az pont elég pontos. :D :R

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#8) #10691584 válasza olle (#7) üzenetére


#10691584
törölt tag

rendben :)

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

ronda, túlzó, csillog-villog mint a salamon töke, gagyinak hat. Szóval a szokásos "mai" gamer egerek közé tökéletesen befér.

Az egér méreteit légyszíves ilyen híreknél ha lehet, mindenképp írjátok bele. Nekem például az egy fontos szempont.

135(L) X 70(W) X 45(H) mm

(#2) Krill77 Vezeték nélküli egerek = input lag. Bármilyen drága is az egér. Én csak vezetékes egeret ajánlanék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) wolfman válasza .LnB (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Nos, nekem van egy Logitech G700 egerem Unifying vevőegységgel. Abszolút semmi laggot nem látok rajta, nem érzek, nem tapasztalom, hogy lassú lenne bármire. Van egéralátétem, így a lézeres letapogatója is pontos, azt teszi és úgy ahogyan akarom, ugye még szoftverben finomhangolni is lehet.
Namármost én elismerem, hogy harcos gamereknek, akik versenyre mennek és minden nanométer számít (meg gramm elosztás) az egérnél, mert a csuklójuk is halálpontos nem hogy a reakcióidejük, a minimális inputlag is számítani fog, de hogy egy nem vérprofi embernek ki..szott édesmindegy lesz, az is halálbiztos!
Az hogy csak vezetékes egeret ajánljak mindenkinek, nettó hülyeség. Mondom, elismerem, hogy vezetéken pontosabb az elektronika, hiszek benne és fejet hatok előtte, de hogy a tényleg legprofibb játékosokon kívül másnak nem lesz rá kifejezett szüksége, az is biztos. Még a G700-nál is van biztos pontosabb rádiós egér, szóval az meg már tényleg rohadt sok embernek több mint elég lenne.
Meg azt is lássuk be, hogy a marketing jóvoltából a 'GAMER' kifejezés már nem csak a profizmust, a precizitást és a minőségi anyaghasználatot jelenti, hanem a látványt, dizájnt és az igények kielégítését legfőképpen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) .LnB válasza wolfman (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én próbáltam vezeték nélküli Logitech egeret + bill-t. Quake 3-ban egy rocketjump-ot nem lehet kivitelezni velük. És nem vagyok profi.

Úgy gondolom, hogy a profik nem véletlenül nem használják. input lag van, és lesz is, ezt nem lehet elkerülni. Akinek nem jelent megkötést az mindenképp vezetékes egeret vegyen. Akinek pedig valamilyen oknál fogva csak a vezeték nélküli egér jöhet szóba az fogadja el, hogy nem lesz olyan mint egy vezetékes. Innentől kezdve pedig egyéni elvárás, igény kérdése az egész, hogy valaki ezt el e fogadja, megelégszik e vele. Engem maga a tudat zavarna, de én ilyen vagyok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) KonzolKartel válasza thomeef (#4) üzenetére

Én egy Cougar Deathfire billentyűzetet használok, az elég jól sikerült. Kipróbáltam a k200-at, az se rossz, de a k450-es az valóban nem sikerült jól. Deathfire viszont nagyon bejön.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Elég furán néz ki ezzel a rendhagyó kábelelhelyezéssel.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Kinai omron gondolom, bar ez is mar valami. :D Mondjuk az egeren tok feles az rgb, ez nem billentyuzet, hogy neha azert ranezel, mindig rajta tehenkedik a mancsod.

(#15) Retekegér válasza #10691584 (#6) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Még nem láttam szétszedve, de az 5 M klikk / Omron (még ha kínai is) nem hangzik rosszul.

<< Heimdal >>

(#16) tomy88trance


tomy88trance
tag

Tetszetős egér, viszont,ha már ennyire Gamer akkor lehetne harisnyázott a kábel, bár nem sokat láttam belőle :) Bőven megvagyok most elégedve az A4 Tech X7-emmel, bár vicces,hogy a lézeresekkel valahogy nem megy úgy egy CS:GO vagy bármilyen lövölde mint anno a régi piros optikai 3ezres egeremmel :D Billentyű meg bőven elég egy 2-3 ezres Genius szintén nekem, amennyit én pötyögök meg játszok úgy is hamar elhasználódna a 10 ezres is, akkor meg már inkább veszek évente 2-3 ezerért egy új billt :) A vezetékes egér valóban pontosabb,bár ez egyértelmű, igaz sose volt vezeték nélkülim,de használtam már olyat, egyedüli zavaró a vezetékesbe,hogy be tud akadni valamibe mindig és az igencsak zavaró a nagy harc közepette pl :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#17) Krill77


Krill77
őstag

A pontosságnál nem arra gondoltam, h meg lehet-e nyomni a ffox fülét. Hanem a mozgas követésének pontossága.

(#18) mekker válasza .LnB (#9) üzenetére


mekker
őstag

Azért a csillivillitől messze van. Ha nem lenne benne az RGB led, akkor egy viszonylag szolid kinézete lenne az igazán gémer egerekhez viszonyítva. Élőben kellene látni, meg árcédulával együtt.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19) #10691584 válasza Retekegér (#15) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nekem brutálisan hangzik. Egyébként pedig kinaiból is van vagy 200 féle. Más kérdés, hogy használjon olyat, akinek Béla az anyja. Ez az "5 M klikk" téma pedig tipikusan az, amikor mindenre rábiggyesztik, de senki nem gondolja komolyan. Maximum a régi kinai omronokra lehetett igaz (ritka esetekben) amilyeneket pl. az MX500~518-akba pakolásztak (és 7-8 éveket simán mentek) Ma már nem. Másfél-két év alatt kattintgatsz 5milliót? Én nem. Márpedig ezek általában jó, ha ezen az idő intervalluumon belül hibamentesek és akkor már összeteheted a kezedet. A japán omron= AZ(!) OMRON. A kinai csak nevében az és semmivel sem jobb, mint egy noname klón a lomexből, vagy akárhonnan. Nekem legalábbis ez a határozott véleményem velük kapcsolatban :) Viszont reklámfogásnak jó

[ Szerkesztve ]

(#20) #20655360


#20655360
törölt tag

A 450M formájával jobban jártak vna.

(#21) Retekegér válasza #10691584 (#19) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Persze, de volt amelyikre 20 millió kattintást hazudtak. Érzésre szerintem ebben D2FC-F-7N, vagy valami hasonszőrű megoldás lesz.

<< Heimdal >>

(#22) #10691584 válasza Retekegér (#21) üzenetére


#10691584
törölt tag

Ezt értem, viszont sajnos/hál'istennek van összehasonlitási alapom (most is egy brutál kényelmes egeret fogok japán omronnal) és az az igazság, hogy ha véletlenül eszembe jutna is, hány milliónyi kattintást hazudnak a gyártók, az valami módosult tudatállapot közben és/vagy drog hatására jöhetne elő, akkor is a tudatalattim legmélyebb, legelvetemültebb bugyrából. Amikor használja az ember, egész más a szitu. Mondhatnám, hogy boldog tudatlan békeidők, mikor még azt sem tudtam, hogy egyáltalán VAN mikrokapcsoló az egeremben és pontlesz@rtam, mi kattog, de az élet úgy hozta, hogy "átfolyt" pár fajta a kezeim között és azóta hiperérzékenyen elutasitom az "emberi fogyasztásra" épphogy csak alkalmas, szódával elmegy ipari hulladék mikrokapcsolókat, különösen, ha nekem kell(ene) használnom ilyeneket (ami 5 percnél tovább nem történhet meg, akkor is csak kivételes körülmények közepette, idegen környezetben) Mondom ezt úgy, hogy simán elvoltam 12 évig az első WMO1.1-emmel, pedig abban kegyetlen egy panasonic kapcsoló van és még akkor is büntet, ha már van benne 20M+ kattintás és "kikopódott". Vágom, hogy a mai "modern" egereket ezekkel a kinai szutyok utánzatokkal szerelve okádják a gyárak a mélyen letisztelt nagyérdeműnek, csak tejeljenek (dupla, tripla ÁR/érték arányon akár az elmúlt 3-4 évhez képest is!) és ezzel együtt kell élni, meg tervezett avulás, silány alap és szerelési anyagok, fogyasztói társadalom, válság stb, de ha egyszer megérzed a minőség izét, utána tényleg nagyon nehéz átváltani valami ipari hulladékra és mosolyogni, hozzá, mint a tejbetök, hogy jó lesz az is, meg hát mindenhol ez a nóta, nincs mit tenni elvtársakk. Aztán biztos van, aki lesz@rja. Ha tehetném, én is szivesebben tenném azt, de a lelki alkatom nem engedi (tudom, mert próbáltam) És még igényes sem vagyok. Csak egyszerűen valami tiltakozva vigyázzba áll bennem odabent legbelül, mikor a pofámba vágnak valami hangzatos retket, hangzatos rizsával, logóval és szlogenekkel, amikről ők is, meg én is első pillanattól tudjuk, hogy hazugság és kókány munka. Nem akartam túlspirázni, de most igy jött bocsi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.