Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

erre csak 1 reakcióm van:
HÁ HÁ HÁÁ

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#2) Lars


Lars
őstag

"Rengeteg előfizető panaszkodik a hatóságok lépése miatt, mivel az ügyfelek vásárláskor nem kaptak arról tájékoztatatást, hogy a készülékeknek feltétlenül rendelkezniük kell (érvényes) IMEI-számmal. "
Ez alapján akár az USA-ban is történhetett volna. Hihetetlen, hogy amikor valakit füllentésen érnek, még ő kezd lázadni :(

(#3) .tnm válasza Lars (#2) üzenetére


.tnm
addikt

nem feltétlenül hiszem, hogy akinek "csak egy telefon kell", annak tudnia kéne, hogy mi is az az IMEI. vett a piacon egy olcsó telefont és kész. most meg dobhatja majd ki. én megértem, hogy fel van háborodva.

legfeljebb annyi kritika érheti a panaszkodókat, hogy nem tudták, hogy olcsó húsnak híg a leve. (nem mintha, a magas ár garancia lenne bármire is...)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4) Killing válasza .tnm (#3) üzenetére


Killing
addikt

Az IMEI számra tuti garancia lenne...
Főleg ha a szolgáltatónál veszed, sőt úgy még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

szval ha vmi simlis dolgot akar vki csinálni és kommunikálnia kell hozzá ilyesmi telót kell szereznie. :R köszi! jó tudni.

[ Szerkesztve ]

(#6) ]Phobos[ válasza hejesírásó (#5) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Egyrészt, igen, nekem is ez jött le elsőre. Másrészt egyetértek kollégával: HÁ HÁ HÁ ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

Úgy tudom az IMEI szám bizonyos eszközökkel cserélhető, így ez legkevésbé a terroristákat érintette...

Thanos was right.

(#8) ollie válasza hejesírásó (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

99%, hogy IMEI nélkül minden magyar mobilszolgáltató hálózata letiltja a telót.

***

(#9) hemaka válasza ollie (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem sem működnek idehaza az imei nélküli mobilok. Persze erről egy illetékes tudna csak beszámolni.

(#10) raver


raver
aktív tag

Hehh. Mert nem tudják bemérni a terroristák helyzetét? Gondolom a terroristák saját maguk állítják elő fegyvereiket, lőszereiket. Ők készítik a bombák alapanyagát is. Nem a fegyverüket, hanem a telójukat kell elvenni.

Látom magam előtt, hogy most az összes terrorista beáll a legnagyobb mobil szolgáltató ügyfeleinek soraiba, és mindenféle papír benyújtása után átveszi az uj előfizetéses mobilját. Amin aztán jól megbeszélik a következő robbantás részleteit.
Tényleg nem találtak jobb indokot?

Eljutunk oda, hogy levetetik a nadrágot, gatyát, mert a terroristáknak a jobb heréje lejjebb lóg. És ugye öltözékben ez nem látszik egyértelműen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.