Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Hát mikor megláttam ezt a levestál dokkolót elgurult kicsit.. Biztos oda teszem a zsíros forró leveses tálba a méregdrága telcsit -.-"

(#2) GabN73


GabN73
addikt

A levesestál.... :DDD

Az az asztal-mod b*szott szép lett! :C :C

(#3) Runner_fxr válasza dlaccc (#1) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az egy dolog, hogy kb tönkre b@szod vele a telót, de nekem az jutott eszembe, hogy milyen egy kib@szott világot élünk már. :) Én egyre inkább azt érzem, hogy legszívesebben elvonulnék a hegyekbe, egész nap sportolnék valamit és sz@rnék mindenre.... :) Amit látok az egyre inkább taszít.

(#4) HuMarc


HuMarc
addikt

A Mikrokopterben pedig látok potenciált :( És az az asztal nagyon szép :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) Muki94


Muki94
aktív tag

Az a levesestál betette a kaput... :(
hmm, jól látom, hogy az egy olajhűtő ? (motorokon használják)

(#6) aram01 válasza Muki94 (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

az a tál tényleg durva :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Levestálon kiakadtam! :DDD

Gyönyörű viszont az a gépasztal!!! Nem kevés idő lehetett azt összerakni! Kifejezetten tetszik a vízhűtés kis hűtői! :) :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#8) Destructo


Destructo
aktív tag

Asztal konfig....teljes elismerés...egy igazi rendes munka....500%.... :R :R :R

(#9) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Egy ilyen asztalkát magam is szívesen összedobnék. :Y Kár hogy a lehetőségeim kimerülnek abban, hogy a hódos barkácsáruházban bútorlapot szabatok. :D

(#10) musculus


musculus
tag

Mindenki a levesestál miatt hüledezik, pedig a kis helikopter felvezetője irgalmatlanul üt:
"Muszáj foglalkoznunk egy olyan problémával is, amely egyre égetőbbé válik a modern társadalmakban: hogyan fényképezzük le magunkat?"
"Guide about duckmouthing" sajnos nem jár hozzá, de tényleg ötletes dolog

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#11) HuMarc válasza musculus (#10) üzenetére


HuMarc
addikt

Én mindenképpen szeretnék egy olyat, és elárulom, hogy nem azért, hogy magamat fotózzam vele :( Kár, hogy nem kerül forgalomba...

(#12) .mf


.mf
veterán

Ha a mikrokopter távirányítható lenne, telefonra nem fényképeket, hanem mozgóképet küldene vissza, jó lenne. Kérdés, hogy azzal a kicsi akkuval meddig bírja.

Asztal mod tetszetős.

Legós Nintendó kemény :DDD

Leves-dokkoló fájdalmas, és szerintem nem is jó ötlet. Néha (ja, "néha"... vagy inkább néha nem) szoktam szgép előtt ülve ebédelni, a billentyűzet ugyan jóval távolabb van ennél a megoldásnál, de néha olyankor is látok itt-ott pöttyöket, ha visszaesik valami zöldség, húsdarab, tészta és mikro-csöppek fröccsennek ki. Tehát leveshez szerintem pont, hogy a legrosszabb ötlet. Szilárd kajához még elmehet, csakhogy ezt pont leveshez csinálták...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13) BenHans válasza Runner_fxr (#3) üzenetére


BenHans
addikt

Ezzel teljesen egyetértek! +1, pláne a dns-es cikk után.... :W

Ha már itt tartunk...most lesz hajtogatható kijelző. Már nem is kéne más csak hogy WC(kijelző)papír legyen és csal letekered és mindjárt nem kell újságot vinned.... :N

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#14) Integrale válasza Muki94 (#5) üzenetére


Integrale
veterán

Rosszul látod, olvasd el a cikket és nézd meg a képeket!

Gyártásba az asztallal, elképesztően jól néz ki! :R

"Bad reklám is reklám too"

(#15) lujo10


lujo10
aktív tag

Az a levesestál brutális :D

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16) Angelo69


Angelo69
senior tag

Az asztal nagyon szép kivitelezés, egyre jobban tetszenek az ilyen megoldások.

A telefonos levestálban nem is az ötlete a legszörnyűbb, hanem hogy bizonyos rétegeknél még lenne (lesz) is piaca...

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#17) gyuszaa válasza HuMarc (#11) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szoknyák alá reptetni? ;]

(#18) Rakamaz


Rakamaz
tag

Utolsó oldalon a "SoC és SoM" cikkre vivő link hibás

(#19) McDog


McDog
aktív tag

Ez az asztalba épített ház nagyon szép lett.

(#20) HuMarc válasza gyuszaa (#17) üzenetére


HuMarc
addikt

:C Erre nem is gondoltam. Egyébként nem. ;)

(#21) Angel1981


Angel1981
veterán

Micsoda mod! :Y :R

Az a levestál dokkoló meg.....no komment! :)

(#22) winhate


winhate
őstag

szenzaciosak :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#23) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Asztal téma nagyon brutálisan néz ki. Elég sok munka lehetett vele, de simán megértem sztem... :Y

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A kopter elég pofás, habár a nyák alaplap helyett valami stabilabb és erősebb kéne a csápoknak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Atos23


Atos23
senior tag

Nekem is bejön a koopter. De szeretnék már régen egy ilyen kissebb quadrokoptert, nem túl drágán. Tudtok infót?

A Technikai érdekesség miatt kell, az egyrotoros nem hoz lázba :)

(#26) HuMarc válasza Atos23 (#25) üzenetére


HuMarc
addikt

Pont annyit, amennyi a cikkben van. Hogy nem lesz elérhető :(

(#27) aram01 válasza Atos23 (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

építs egyet,vagy rendelj a nagy vízen túlról

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) StLui


StLui
veterán

Nem vagyok mod rajongó, mert szerintem legtöbb kimerül abban, hogy az amúgy szabvány dobozra, vagy annak a befogalaló méretére ráragasztanak mindenféle kinövést, minat a sci-fi filmek idegen lényei is legtöbbször az emberből kialakított valamik. Ez az asztal viszont gyönyörű!! :R

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#29) tixem


tixem
addikt

wc-hez meg majd jön a telefonról irányítható s*ggtörlő robot :DDD

azzal az asztallal meg ide de azonnal :Y fenomenális

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#30) scarabaeus


scarabaeus
őstag

A mikrokopter aranyos, mindig is szerettem az ilyesmiket is (úgy a 20. mp-ben indul a dolog :) ) meg a légifelvételeket is, de az önfényképezésre építés és "az anyag akár közvetlenül mehet például YouTube-ra, Facebookra vagy Twitterre"... eszembe jutott, mekkora nagy korunk digitális szemétdombja, legyen még nagyobb :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#31) Alchemist


Alchemist
addikt

Ez a minikopter nagyon klassz... képzeljük el, hogy valamelyik fő-fő politikus egy nemzeti ünnepen beszédet mond valamelyik téren, élő adásban... és a beszéd tetőpontján egyszercsak megjelenik a feje fölött egy aranyszínű glória, halkan zümmögő propellerek által hordozva.
Vagy még kifejezőbb lenne a pápa feje fölött, Pünkösdkor, borszeszégős lángnyelvekkel...

:DD :DD :DD

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#32) Robokutya válasza Alchemist (#31) üzenetére


Robokutya
senior tag

az efféle játékokkal tessék csak vigyázni főleg ha külföldről származik a dolog mert még ha nem vigyázunk könnyen a rács mögött találhatjuk magunkat kémkedés vádjával.

(#33) kromatika


kromatika
veterán

megdöbbentő ez a baromság.

(#34) #65675776 válasza dlaccc (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a cucc kb úgy néz ki, mint egy bili háttámlával.

(#35) HuMarc válasza #65675776 (#34) üzenetére


HuMarc
addikt

(#36) schawo


schawo
titán

Ne vicceljünk már, mi az, hogy nincs lehetőség finanszírozásra? Kickstarter? :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#37) HuMarc válasza schawo (#36) üzenetére


HuMarc
addikt

Valószínűleg nem viccből mondták. De küldhetsz nekik egy e-mailt, hogy tegyék fel Kickstarterre.

(#38) schawo válasza HuMarc (#37) üzenetére


schawo
titán

Tojok én rá. Nem az én bizniszem, és a technika sem érdekel. De elég buta dolog manapság forráshiányra hivatkozni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) HuMarc válasza schawo (#38) üzenetére


HuMarc
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy ezt ők is tudják és nem heccből hivatkoznak forráshiányra. Mert attól, hogy van Kickstarter, a pénz még mindig nem fán nő... :(

[ Szerkesztve ]

(#40) Alchemist válasza Robokutya (#32) üzenetére


Alchemist
addikt

Alkatrészenként beszerezve, összerakva kevésbé szúr szemet a túlbuzgó bürokratáknak...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#41) Robokutya válasza Alchemist (#40) üzenetére


Robokutya
senior tag

hát ez talán igaz:)

(#42) zsolthee


zsolthee
senior tag

"Ezek a falra szerelve lebegtek, az összképet semmilyen láb nem bonyolította..."
Tudja valaki, hogy Paslis ezen korábbi munkáját hol lehet megtekinteni? Hasonlóan részletes leírásra kíváncsi lennék. (Gugli is csak ezt a modot találtam)

(#43) kovgab


kovgab
aktív tag

Az asztal az nem gyenge darab ...

Ká Úr

(#44) MZperX75


MZperX75
addikt

Nagyon fain a Modder asztal gép!!! :C De 3db monitorral jobb lett volna ,mert nincs középen káva...
De a kinézete így best....

[ Szerkesztve ]

(#45) markymango válasza HuMarc (#35) üzenetére


markymango
tag

Fú, ez remek. Fut rajta a WoW? Néha jól jönne :DD

(#46) Kashim


Kashim
őstag

Miért nem teszik fel azt a minikoptert Kickstarterre ennyiért? Ugranának rá mint a legyek...

(#47) Zé777


Zé777
tag

A leveses tányér nevetséges kicsit, de a sok infomán kínaikok biztos élni sem tudnak majd nélküle.
Én bízom benne az asszony nem találja ki, hogy neki is kell, és a nők európában errefelé inkább maradnak nimfománok.
(milyen kevés a különbég a két szó között és mégis milyen sokat számít)

A számgép asztal nem rossz, már majdnem olyan mint amilyet én is próbálok összerekatni. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.