Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

2011-ben vettem az első számítógépemet használtan,anno 18 évesen.Vodás stick net,két év hűségidő,2gigabájt korlát.GPRS alapú internetszolgáltatás...Hát,nem voltam lenyűgözve.Kis háború után,ráfizetéssel otthagytam őket,telekomra váltottam,hosszas nézelődés után.Szintén mobilnet,stick-kel.(albérlet miatt nem akartam/tudtam vezetékes netet)Nyolc giga limit,először 3G,átlag 8 megabit,később 4G 15 Mbit sebesség.A szolgáltatással meg voltam elégedve,nagyon sokáig ezt használtam,nekem böngészésre,kisebb letöltésekhez elég volt.Jó,legalábbis beosztottam :B .Végül sikerült saját házat venni,és mivel régóta voltam telekomos,kedvezményesen tudtam csomagban vezetékes,optikai netet rendelni,televíziós csomag mellé.Az internet szerelése díjtalan volt,pedig még külön oszlopot is állítottak :Y
a sebesség papíron ezer megabit,ami gyakorlatilag 150-200 között ingadozik,letöltésnél.Mivel eddig korlátos netem volt,leszoktam a letöltögetésről,és most,hogy korlátlan van,most sem használom ki ezt teljesen.Nagyon ritkán töltögetek,akkor is csak néhány FLAC formátumú zenealbumot,meg persze 12 órában megy az online rádió. :)
A sebesség páratlan,de még mindig szoknom kell,már nem érek rá kávét főzni új lap megnyitásánál. :D
A négy g is megfelelt számomra,inkább a korláttal volt nyűgöm,remélem,ez a vezetékes rendszer még sokáig jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.