Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) buherton válasza Foxconn (#8) üzenetére


buherton
őstag

Teljes mértékben egyetértek veled. Őszintén én se nagyon mélyedtem el ezekben a rendeletekben, és őszitén szólva nem is érdekel. Csak annyira h tudjam h mihez van jogom, és mihez van joga az eladónak pl ha cserét kérünk akk bizonyos esetekben túl nagy többlet költségre hivatkozva elutasíthatja a cserét. Azért nem akartam tovább bonyolítani, mert ha vki odáig ér akk érdemesebb a békeltető testülethez fordulni, rosszabb esetben a fogyasztóvédelmi hatósághoz. De számtalan olyan eset volt/van ahol már ez a kis összefoglalás is segített.

Am pont ezért írtm 30 napot. Igaz pl az msi szerviznél akk rendelik meg az alkatrészt, amikor megérkezik hozzájuk a laptop. Mire odaér hozzájuk az alkatrész az se 2 nap. Ha csinálnának egy raktárat, akk nem lenne annyira gáz.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.