Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) vakablak93


vakablak93
őstag

Érdekes cikk, én ahogy látom az emberek nem adják el a régit mert azzal 5 percet foglalkozni is kéne amíg csinál egy hirdetést....
A másik hogy ha nincs baja akkor is cserél a hűségidő végén mert menőbb az új....
Valamint túl drága az összetört telefont javíttatni, és valljuk be elég sok összetörik.....
A következő a divatmajom, aki évente cseréli, mert látott valami hülyét youtubeon, aki azt mondta annyival jobb az újban a kamera hogy le kell cserélni. Ezután jön a kedvencem, hogy nem tudja utána használni az új funkciót. Ilyenkor szoktam a falnak menni.... :W

A magam részéről akkor cserélek mikor már nem viselem el az akadásokat laggokat stb.
Nem tudom hogy a jelenlegi telefonom meddig fogja húzni, de ahogy látom a külömböző telefonokon az ismerősök köreiben ez már kb nem is a hardvertől függ hanem hogy az adott gyártó mennyire igénytelen a szoftverrel kapcsolatban.
Egyre többet látom hogy sokszorosan erősebb hardverrel is már újonnan dadog egy telefon. Ez azért eléggé ösztönző a lecserélésére, ha valakit ez zavar.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.