Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Oldman2 válasza szetib (#100) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem tudom miért asszociálnak sokan arra, hogy:

Rádió = Zenehallgatás

(#102) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Én is 3.5mm Jack pártján állok, ellenben fontos megjegyezni, hogy a Jack jelenlétének önmagában sok értelme nincs (szvsz), ha a készülék nincs megtámogatva pl. dedikált DAC-cal. Volt szerencsém olyan készülékeket használni, amin habár van Jack, viszont szörnyű hangzást produkált. Ugyancsak olyant amiben a Qualqomm saját megoldása (S835) kapott helyet, és habár a végeredmény jobb volt, azt kell, hogy mondjam az is kukába való volt. Számomra egyedül az LG féle Quad DAC volt értékelhető, ellenben az LG komplett belesz@rása a szutyok termékeik támogatásába elrontja az összképet. Jelenleg szoftveres támogatás végett cseréltem egy Jack nélkülire, és Bluetooth-os dedikált DAC-cal (ESS Sabre) szerelt kis motyót (ami amúgy USB C-n is képes működni, szóval nem csak BT) használok zenehallgatásra.
Ideális megoldás? -Nem
Van jobb alternatíva 2020-ban (kis méretben.. < 6 inch)? - Nincs

Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy az átlagembernek nem feltétlenül van szüksége Quad DAC és társaira, hisz nem érzékeli a különbséget amúgy sem, viszont ahogy Bog is írta fontos lenne bizonyos rádióműsorokat elérhessen gyorsan, dongle-ök és egyéb eszközök nélkül. Én amúgy nem gondolom azt, hogy a Spotify az kiemelkedően jó lenne. Voltam előfizetője, viszont mindig visszatérek az offline zenehallgatáshoz. Arról nem is beszélve, hogy ezek az online streaming szolgáltatások csak akkor működnek, ha van megfelelő mobilinternet elérés :)

Azért bízom benne, hogy eljutunk megint a használható méretekhez telefonok esetén, ahol akár Jack megléte is alapvető lesz. Tudom, hogy nem ebbe az irányba haladunk, viszont bizakodni szabad :K

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#103) moleculez válasza Oldman2 (#101) üzenetére


moleculez
veterán

Nem tudom, amúgy nekem is rádió=zene, pedig (csatorna függően) nem így van. :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#104) adamklark


adamklark
senior tag

igen rádió nem csak zenére van, illetve ne feledjük hogy ez Magyarország, még Egerben is volt olyan hely (nem zsákfalu) ahol Edge internet is épphogy volt, akkor rádió életmentő volt...Méghogy emberhez dobják a netet? Ne túlozzunk, egyébként is nemrég volt róla cikk hogy M.O-n kifejezetten rossz az ár/értéke a mobilnetnek (Pesten lakok és aláírom hogy van amikor nyílt utcán, nem metrón alig jön be a net, telenor egyébként, de volt vodaphone is, az ár meg nevetséges)

Kerestem egyébként podcastokat, de alig van olyan témájú (művészet, gazdaság) ami rádióban van, szóval az passz egyenlőre (annyira gyerekcipőben van, hogy a HVG-s podcast az konkrétan csak mono és vérzik tőle a fülem, inkább angol podcastokat hallgatok néha)

(#105) adamklark


adamklark
senior tag

Zene részhez, én botfülü vagyok de csak pénzügyi érdekből (a nagy fenét szedik ki helyhiány miatt) nem szép dolog kivenni a jack csatlakozót. Buds fülesem van, de néha-néha azért használtam kábeleset is note 9-cel.

(#106) pintermiki


pintermiki
csendes tag

Akkus füles az ördög találmánya! Ha elromlik az akku, dobhatod a kukába. Ha a vezetékesben megszakad valami, elő a forrasztó páka, aztán megcinezed! Ennyi!(De komolyan, most nevetsz, de van 3-400 ezred telefonra és nem tudsz cinezni? :P ) Számát sem tudom, mennyi minőségi fülest kukáztam, a hülye kidobta, mert megszakadt valahol én meg otthon megjavíjjottam magamnak.

Nem beszélve arról, hogy ha bszarik a vezeték nélküli fülesed mondjuk egy több napos kiránduláson annyi volt. De a vezetékes fülest bárhonnan, még a hentestől is pótolhatod, akár párszáz forintért gyors megoldásnak bármilyen kínai cucc elmegy egy-két napot!

Rádió pedig alap, sokszor leírtam már, hogy lehet neked 5G-s telefonod, de mutatok olyan településeket az országban, ahol 2G is alig van, akkor aztán lesheted a streamelt zenédet. Szálláskiadással foglalkozunk, folyton sírnak nekünk, hogy milyen rossz a lefedettség a környékünkön.

(#107) Algieba válasza zorzy4 (#52) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem is a "babapiskóta" volt az első rádiós mobilom. Egy kezemen meg tudom számolni az FM nélküli telefonjaimat. Az asztalon három mobil hever jelenleg és mindegyikben van rádió. És persze jack.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#108) Silenzio


Silenzio
addikt

A teszttel egyetértek. "egy Rode kütyü meg simán tud annyiba kerülni, mint egy telefon, a régi pedig nem működik átalakítóval sem" Nekem Boya mikrofonom van. Jackes. Vettem hozzá egy Type C-s és egy Apple Lighning átalakítót (általában egyszerre több telefonom van, az egyik általában Apple - most épp nem). Mindkettővel prímán működik.

Az FM-re: a gyártók lehagyják, mert geci kapitalisták. Magyarországon meg sorra lövik le a nem kormányközeli rádiókat és a digitális műsorszórást is megszüntették, mert... Csak. Mert O1G. Ez egy szar ország. Sőt egy szar világ. Úgyhogy mindenkinek az anyja valagát, mert hagyják.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#109) KISDUCK válasza Yeffy (#99) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem is volt egy 2gb-os m2 a V630i-ben, emlékszem még osztálytársam mondta hogy tudna venni olcsóbban régebbi kártyát a k7xx-be csak átalakító kéne hozzá és kilógna a telefonból. Meg a sok hülye egyedi csatlakozó, nekem ki is kopott a telefon alja és állandóan kilőtte a fülesem.
Az volt a flashelés aranykora, szoftverek keresztbe, driverek innét-onnét plussz a vk patchek hogy ne fagyjon szét a telefon.

(#110) joey04 válasza adamklark (#104) üzenetére


joey04
titán

keresd meg azt a cikket, mert szerintem meg pont, hogy nagyon jól állunk.

(#111) MrPetya19 válasza -Skylake- (#77) üzenetére


MrPetya19
addikt

A BMW végra kiadta az android auto támogatást végre?
Amúgy meg sokban feláras opció gondolom, mert autóban ülve úgy látszik alig használják az emberek...

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#112) adamklark válasza joey04 (#110) üzenetére


adamklark
senior tag

https://m.hvg.hu/360/202036__magyar_mobilhalozatok__var_allott__sokert_kevesebbet__lassu_eges

(ez 2019-es cikk)
https://www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20191212/mnb-lepni-kell-draga-az-internet-magyarorszagon-409731%3famp

Ezektől függetlenül döbbentem olvasom amikor külföldi ismerősök írják hogy ott milyen az internet minősége és ára, hozzá hasonlítva Magyarország eléggé közép de inkább átlag alatti

(#113) MrPetya19 válasza adamklark (#112) üzenetére


MrPetya19
addikt

Drága, kevés az adat, de cserében viszonylag jó a lefedettség és gyors, de messze nem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#114) Hzi válasza pintermiki (#106) üzenetére


Hzi
aktív tag

"Számát sem tudom, mennyi minőségi fülest kukáztam, a hülye kidobta, mert megszakadt valahol én meg otthon megjavíjjottam magamnak."

Na ez lehet az igazi ideg! Van 100 db (javított, de tök jó) jack-es fülesed, a telefonon meg csak 1 db aljzat van! :U
:DD

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#115) Hintalow


Hintalow
senior tag

A Rádió nem érdekel, az egy halott dolog. A jack jól tud jönni, de nem igazán használom, tökmindegy, hogy ezer vagy 10 ezer plusszos füles, fél / egy éven belül megtörik a csatlakozó tövében a kábel és elmegy minimum egyik felének a hangja, ott meg ha megtörik, akkor kuka.
(legalábbi nálam soha nem bírt többet vezetéskes füles, a wirelessek jobban bírják :D )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#116) Yeffy válasza KISDUCK (#109) üzenetére


Yeffy
veterán

bizony, regi szep idok.
amikor szolgaltatos SE-re vegre felszenvedtem a fuggetlen ROM-ot, es mentek a flash menuk, amik valamiert a szolgaltatosban le voltak tiltva, mekkora kiralysag volt... :B

de jo is volt. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#117) #06658560 válasza szetib (#100) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak éppen nem biztos, hogy az az adatkeret olyan hú de fasza, olcsó, van térerő, és ha mellette amúgy is fizetned kell havonta 17€-t műsorszórási adónak, akkor van értelme használni is.

(#118) arnyekxxx válasza -Skylake- (#93) üzenetére


arnyekxxx
veterán

soros portot azért lényegesen kevesebben használnak nap mint nap, mint egy vagy több infrás távirányítót

(#119) blueye


blueye
veterán

Valaha en sem hittem volna h FM radio nelkul vennek telefont. BKV-n eletmento volt. Persze akkor meg app-ok sem voltak :) nemhogy BT fules :)
A TuneIn Radio app szoktatott le a beepitett FM radiorol, pufferel, meg lehet allitani es bele lehet tekerni - nalam ez volt a fordulopont. Nem beszelve arrol h kb a Vilag osszes radiojat elerem rajta barhol a Vilagon - ha van net
Jack: valaha csak ez volt, egyre jobb fuleseket vettem es dobtam ki a kabel toresek miatt (igen akkor is meg BKVztam), most is van jo jackes fulesem meg de valahogy belebolondultam a TWSekbe (jo sok volt/van belole), megszerettem a kabel nelkuliseget.
Mondom mindezt ugy hogy jack is es FM radio is van a mostani telefonomban (9T Pro) :)
Raadasul most hivtak fel a figyelmemet pl. a FiiO uBTR-re, megint lesz mire kolteni :)

[ Szerkesztve ]

(#120) joey04 válasza adamklark (#112) üzenetére


joey04
titán

Itt inkább a cikk hangvétele, véleménye van leírva. Azért pl. telenornál 8500-ért 100gb adat, 120 perc beszéd nem rossz, arról nem is beszélve, hogy a telekomnál is pl eleve egy csomó népszerű alkalmazás nem is eszik a forgalomból. 5000 ft 15gb net, úgy, hogy a Facebook, Instagram, Waze, Messenger, WhatsApp, Spotify, Tidal, Apple music, Deezer nem számít bele. És akkor nem is beszéltem még a mindenki által elérhető flottás csomagokról, ahol 4-5k környékén korlátlan csomag van, vagy az olyanról mint én, akik hello datán "ragadtak" és 5500 a korlátlan.

(#121) laci_csk


laci_csk
senior tag

miutan tobb fulesnek a drotjat is tonkretettem, ejjeli zenehallgatas kozben, a bluetooth tokeletesen megfelel, radiot meg soha sem hallgattam/hallgatok

Xperia XZ3

(#122) bbattila92


bbattila92
csendes tag

Hola!
Lassan már középkategóriában sincs épkézláb telefon Jack bácsival a fedélzeten. Most Samu A71-em van, remélem sokáig kihúzza majd, ha utána nem lesz ilyen opció, akkor inkább külső lejátszót veszek. Az olcsóbb vezeték nélküli fejesek-fülesek borzalmasak, az árukból pedig simán lehet venni egy egész jó zsinórosat. Egy komolyabb (Beats Studio 3 vagy Sony WH1000XM3) árából pedig már lehet venni pl. Sennheiser HD600 vagy 650-et, aminek 1000 dollár alatt vetélytársa sem akad. Type C-átalakítókkal meg nem akarok szórakozni, ki tudja, a másiknak milyen van? Ha aktív, melyik legolcsóbb kütyü dolgozik benne?

FM rádió pedig... Nem nézek rádiót, se nem hallgatok tévét :). Mégis előnynek tartom, ha van a készülékben, egy személyes tapasztalat miatt:
Kárpátaljáról (Ukrajna) utaztunk Hollandiába többedmagunkkal, kisbusszal egy hűvös februári napon. Ausztriában valahol a sztrádán ránk szakadt Észak, hóviharral. Óriási balesetek, feltorlódó kocsisorok, kb. 10 km-es dugó alakult ki, az egész elején több száz autó futott egymásnak. Mivel ukrajnai sim-ünk volt még, nem volt nemzetközi mobilnetünk vagy hasonló. Már akkor is öreg Sony Xperia Mini Pro telómon sikerült befogni az angol nyelvű híradót valamelyik FM adón. Így értesültünk arról, hogy forduljunk meg és X kijáraton, Y falvakat érintve tudunk kijutni ebből a fagyos pokolból. A rend őrei csak órák múlva értek volna oda, ahol mi dekkoltunk.
Persze ez egy extrém példa és más megoldása is lehetett volna a történetnek. DE akkor és ott pont nagyon jól jött, hogy van egy működő FM rádió a zsebünkben. Bizonytalanság közepébe hozott híreket és reményt.
Személy szerint én jobban örülök, ha van jack és FM a készülékben, mint 90-120 Hz-es kijelző és vezeték nélküli töltés (főleg visszatöltés). Több értelmét látnám. (Na ezért mit fogok kapni... :D )

(#123) Nekton válasza bbattila92 (#122) üzenetére


Nekton
aktív tag

"(Na ezért mit fogok kapni... :D )"

Tőlem egy nagy +1-et. :K

(#124) #06658560 válasza bbattila92 (#122) üzenetére


#06658560
törölt tag

A vezetéknélküli töltésnek van értelme, a magasabb frissítési frekvenciának a tömegek számára sokkal kevesebb.

(#125) -Skylake- válasza bbattila92 (#122) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Mivel ukrajnai sim-ünk volt még, nem volt nemzetközi mobilnetünk vagy hasonló."

De ugye érted, hogy ez miért mindegy abban a korban amikor minden előfizetéshez EU mobilnet van ? Már azt sem kell, hogy veszek másik adat sim-et ameddig nyaralok , mert alapból az itthoni csomagomat használom a teljes EU területén. Szóval a storydba tényleg életmentő volt az FM rádió, csak ma már ez nem probléma , mert megvan hozzá minden hogy akárhol legyen neted. Ha ma kapna el a hóvihar Ukrajnába akkor facebookon 34 másodperc múlva látnád már, hogy mi a teendő.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#126) #16820480 válasza -Skylake- (#125) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ukrajna mintha nem lenne még EU tag azért :N

(#127) bbattila92 válasza -Skylake- (#125) üzenetére


bbattila92
csendes tag

Szia! Persze. Sőt, ha a sofórünk kicsit többet szórakozott volna a kisbusz rádiójával, talán ott is meg lehetett volna találni az angol híreket.
Persze túráztam már olyan helyeken, ahol hírből sem volt térerő (nem csak Ukrajnában, de Magyarországon és Angliában is). Ha ott akarom meghallgatni a déli harangszót, akkor tök jól jön az FM rádió.
Részémről inkább legyen nagyobb 3-4 köbcentiméterrel a készülék és maradjon benne jack és FM is. Persze ez az én véleményem. :)

(#128) -Skylake- válasza #16820480 (#126) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nyilván Ukrajna csak egy példa volt amit emberünk átélt , máshol is kaphat el hóvihar és Ukrajnában is van net , maximum fizetsz érte 233 forintot, hogy megnézd a híreket ami nem lesz szempont egy ilyen helyzetben. Mobilnet lesz Ukrajnában is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#129) #06658560 válasza joey04 (#120) üzenetére


#06658560
törölt tag

És a friss EU bíróság döntése értelmében az összes adatkeretbe be nem számító dolog megsérti a netsemlegességet, így nem megengedett.

(#130) #06658560 válasza -Skylake- (#128) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vagy nem lesz, elég sok dolog függvénye milyen csatlakozása van az embernek a világhoz.
Facebookon meg elég nehéz helyi híreket elcsípni menet közben más országban, ha arra nem jár az ember.

[ Szerkesztve ]

(#131) #16820480 válasza -Skylake- (#128) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom jártál-e Ukrajnában, én pont tavaly nyáron mentem ki egy társasággal, csak éppen a határ túloldalára. Egyik haverom bekapcsolta a mobilnetet, mert had szóljon, "annyira nem lehet drága", aztán pár óra térkép nézegetés meg chatelés után kapott sms-t, hogy most kikapcsolná a szolgáltató az adatroamingot, mert már túllépte a számlája a 15 ezer forintot (csak ettől). :N
Kártyásként ez úgy nézett volna ki, hogy hopp, nincs egyenleged és nem tudsz semmit csinálni, mert a feltöltéshez el kellene érjél valakit.

(#132) <Adamsky> válasza #06658560 (#129) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ezt én is olvastam, de tudtommal egyfelől ez nem kötelező érvényű (magyarán simán maradhat így minden) másfelől, ha mégis hoz valami változást, akkor tuti nem a "végtelenített" internetet (inkább törlik a kedvezményeket oszt' szevasz).

(#133) #06658560 válasza <Adamsky> (#132) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért eléggé kötelező érvényű verdikt.

(#134) <Adamsky> válasza #06658560 (#133) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Mint minden hasonló esetben, itt is fontos megjegyezni, hogy az Európai Unió Bírósága nem végrehajtandó ítéleteket hoz, hanem kérésre a tagállami bíróságokon zajló ügyekhez ad ki jogértelmezési határozatokat, melyek alapján a bíróságok meghozhatják a döntésüket. Jelen esetben a Telenor Magyarország nem fogadta el az NMHH döntéseit, ezért kereseteket indítottak Magyarországon, és ezek után fordult a Fővárosi Törvényszék jogértelmezési kéréssel az Európai Bírósághoz." - forrás.
Ez alapján én úgy gondolom, hogy minden a Fővárosi Törvényszéken múlik. Az EU Bírósága csak jogértelmezési határozatot adott ki ... szerintem.

(#135) joey04 válasza #06658560 (#129) üzenetére


joey04
titán

tehát nem kérhetem ezt a csomagot ha besétálok a szolgáltatóhoz? :) ;)

(#136) #06658560 válasza joey04 (#135) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egyelőre de, kérdés meddig.

(#137) #06658560 válasza <Adamsky> (#134) üzenetére


#06658560
törölt tag

Most német ügy kapcsán mondta ki. Vagyis bármi hasonló esetben ha felmerpl, ez lesz a verdikt, így nagyjából mindegyik esetben ez lesz a kimenetel is.

(#138) vakablak93


vakablak93
őstag

Hali érdekes a cikk és sok mindennel egyetértek köszönjük hogy irtok ilyet is :K ,
számomra is rendkívül fontos a jack, anélkül nem vagyok hajlandó telefont venni...főleg mert akkor mire használnám a meglévő drága füleseimet.....viszont azt hozzátenném hogy a telefonokba tett jack csatlakozók maguk kritikán aluli minőségűek legtöbbször, sok jack csatlakozók eszközöm van ( tablet,laptop,MP3 lejátszó stb) és egyiken se ment sose ki, bezzeg a telefonodon mindig tönkre megy pedig az van kevesebbet használva...
Ami a kábeleket illeti amit sokan mondanak...nekem valahogy 4-5 évnél hamarabb sose döglenek meg kivéve ha valami gagyi kínai esetleg telefon melle adott vacakról van szó, én magam felhasználási területtől függően használok különféle füleseket, pl: terep futni/bringán csak a sport fülest viszem, magam sem tudom hányszor akadt már fenn valami ágon stb és lett kitépve a fülemből még sincs semmi baja, se annak se a jack aljzatnak... nem beszélve arról hogy valami kicsi abszolút kábel mentes akármi ha Kissné az erdőben a fülemből jó eséllyel meg se találnám.....de ott van a Skype-os nyelvórákhoz használt fülesem amit a szuper mikrofonja miatt tartok- na ez az amiben a bloototh fülesek máig nem az igaziak....
Szóval elfogadom ha az emberek többségének már nincs rá szüksége mert jó neki kéthavonta venni a tönkrement átalakító helyett másikat vagy valami kisaksis vacakot szeret naponta töltögetni de én azért örülnék ha maradna legalább lehetőség jack-el telefont venni....
Ami a rádiót illeti, én magam ugyan nem hallgatom de sok ismerősöm idekint igen mert itt van egy csomó adó ahol tényleg csak zene szól , számos kollegám hoz be a munkába valami régi batár agy magnót , mert a telefonján már nincsen rádió....szóval megint nem a magyar rádió minőségétől érdemes kiindulni....
Nekem kincs bajom a vezetékmentes megoldásokkal se, de a választási lehetőséget azért szeretném csak hogy én dönthessen már mit akarok használni.......

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#139) #16820480 válasza vakablak93 (#138) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk drága fülest meg hiába dugsz telefonba, a hangminősége nem lesz jó. A telefonok hangkimenete általában a csapnivalótól az elmegy kategóriáig terjed.

(#140) Oldman2 válasza #16820480 (#139) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez sajnos az átlagos Bluetooth eszközökre is igaz.

A hangminőség manapság nem fontos a gyártók számára. Őszinte tisztelet a kivételeknek! :R

(#141) #16820480 válasza Oldman2 (#140) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, csak BT-ból lehet kapni azért átlagon felülit is, telefonból meg nem nagyon.

(#142) vakablak93 válasza #16820480 (#139) üzenetére


vakablak93
őstag

Ebben sajnos igazad van, de most csak azért nem fogok csak a telefonhoz még egyet direktben gagyit venni, amúgy meg telefonba dugva a nyelvtanuláshoz használom főként a mikije miatt, zenét mp3 lejátszóról vagy a a számítógépemről hallgatok hangfalon..

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#143) #16820480 válasza vakablak93 (#142) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ilyen célra megfelelő lehet egy filléres átalakító, rajta hagyod a füles kábelén, akkor még elhagyni sem nagyon lehet.

(#144) vakablak93 válasza #16820480 (#143) üzenetére


vakablak93
őstag

Nem hagynám rajta , olvasd vissza több külön eszközt is használok, ezek a filléres mennyi ? 10 eurós ( ha néhány megdöglik akkor máris nem olyan filléres ) vackok meg csak pusztulnak egy rakat szemetet meg összeségében csomó plussz kiadott pénzt jelentenek....pont ezért kéne mindenen a jack...legalábbis nekem....

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#145) #16820480 válasza vakablak93 (#144) üzenetére


#16820480
törölt tag

3-400 forintért rendeltem darabját, eddig még nem döglött meg, szóval kb egyet használok, a többi meg tartalékban van.

(#146) PistiSan válasza vakablak93 (#144) üzenetére


PistiSan
addikt

Következő telefonom azért sem lesz csúcstelefon, mert lehagyták már rólunk a jack csatit, egyszer talán eljön az az idő, amikor semmilyen telefonon nem lesz ilyen csatlakozó, de addigis én olyan telefont fogok venni amin van jack csatlakozó.
A Pixel 4a elég szimpatikus készülék, annyi bajom van vele összesen, hogy nem tudja az 5G-t, de azt lehet nem sokat használnám, a jacet viszont hetente többször.

(#147) vakablak93 válasza PistiSan (#146) üzenetére


vakablak93
őstag

Arra a kis cuccra várok magam is :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#148) #16820480 válasza PistiSan (#146) üzenetére


#16820480
törölt tag

Xperia 5ii például csúcshardver és van jack is.

(#149) Woodcutt3R


Woodcutt3R
tag


Hello!
A Spirit FM 87,6 szeretném hallgatni (Budapest) a mobil FM rádiójával, de csak zúgás van.
88,1-től 107,8-ig viszont több mint 20 adás bejön szépen.
Mi lehet a gond?
Köszönöm
M.

(#150) Drótszamár válasza Woodcutt3R (#149) üzenetére


Drótszamár
őstag

Itt azt írják, hogy "kisközösségi rádióállomás" [link]
A Wikipedia szerint ezeket 1 km-es körzeten belül lehet fogni: [link]

Próbáld meg az Terézvárosban, ott hátha bejön.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.