Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) frescho válasza Speed® (#39) üzenetére


frescho
addikt

Az AMD-s gep araba belefer az ar kulonbseg. A 256-os alap modellek kb 10%-al produkalnak kisebb teljesitmenyt, ezt mar parszor kiprobaltam, nekem is volt egy. Meg a referencia HD3850-nel is gyengebb a 4670. Pont ma probalgattam es ez engem is meglepett. 10k alatt is van elet, de a teljesitmeny nem eleg csak 1280-hoz, vagy meg inkabb 1024-hez. Ha nincs tobb ra, akkor a fejed tetejere is allhatsz nem tudod megvenni a 4850-et. Esetleg meg a 8800GT is bejohet a kepbe: [link]

Ha a rokonsagbol valaki megker, akkor megprobalom elmagyarazni neki, hogy a lilara fujt sar ugyanugy iszap marad.(Nem vallalok ilyen melot, eleg a csaladi cuccokat karban tartani, ezert nincs munkadij sem. Az FSP-t szepen kibontottam, atneztem. Ha kell kondit cserelek...

Procinal nem, de az alaplapnal annal inkabb.

A beszerzesnel nem mindegy, hogy egy CPU-ert el kell utaznom, vagy valaki atveszi helyettem, majd amikor a masikkal osszefutok elhozza. Az arakat az aprobol szedtem, nem hasrautesre. G41-es lap, Pentium DualC, 2G RAM, merevlemez, DEV, HP haz es tap kombinaciot most is lehet venni az aproban 25-ert.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.