Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nubreed


nubreed
veterán

Ez tök ugyanaz mint az első rész.

Lehúzni 60 eurót az emberekről ugyanazért amit már egyszer megvettek: kimaxolva!

Mission Accomplished.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2) Redneck válasza nubreed (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Repetitív és unalmas, max a vérfanoknak érdemes megvenni, esetleg azoknak akiknek az első kimaradt. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) kolopele


kolopele
nagyúr

Én az elsőt is hamar meguntam, ezt már biztos nem fogom megvenni.

(#4) zsolti1debre válasza Redneck (#2) üzenetére


zsolti1debre
tag

Vagy meg azoknak sem erdemes.. :))

(#5) haxiboy


haxiboy
veterán

Elég unalmasnak tűnik, ebben a fél órában benne van minden ami miatt érdemes lett volna kipróbálni...Megvenni már biztosan nem fogom.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) warcat válasza nubreed (#1) üzenetére


warcat
veterán

Ha még "csak" annyi lenne, a "teljes" verzió a 2+2 dlcvel már 99.99€+a mikrotranzakciók ;]

Én egyébként szerettem az első részt,ebben a világban remekül működik a végtelen ellenségtenger,míg egy Assassin's Creedben furcsa,hogy csak nem fogynak el az őrök/ágyútöltelékek, itt az orkoknál teljesen hihető, és az is,hogy a mezei katonákból hiába mészárolsz le egy légiót is akár,nem érnél el semmit vele hosszútávon.

A nagy öntökönlövés az volt,hogy amint megszerezted a brand képességet, a főnökök brutális kivégzése helyett mindig kifizetődőbb volt átállítani őket.Utána pár órán belül meg is untam.

EA: It's in the crate!

(#7) ViZion válasza kolopele (#3) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Kicsit sz@rul is éreztem magam, h ennyire nagy game, én meg meguntam és hagytam a 'csába. Kicsit megnyugodtam.

Ahogy a filmet nézem, ez még elég alfa-állapot, az AI "agya" még nincs beüzemelve, vagy esetleg walk in the park nehézségen ilyen bambák? Arra gondolni sem merek, h ez a nehézség ma a normális. Így ez csak egy platformjáték, kicsit ügyességi, kicsit mászkálós. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Fitzgerald válasza nubreed (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Két éve megvan az első rész, de még azt sem nyomtam végig. De egyébként tényleg tök ugyanúgy néz ki minden szempontból. A srác a jobb oldalt meg nagyon próbálja túltolni a dolgot, hogy ej-haj ez ilyen jó meg olyan jó, de valahogy ebből nem jön át sok minden a képernyőn. Biztos jól megfizetik érte.

(#9) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Ismét jól fogok szórakozni :C :U

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#10) melega válasza johnyblaze (#9) üzenetére


melega
őstag

Én is el is rendeltem a szegedi 576-tól, az első része a kedvenc kalandjátékom, az újítások tetszenek benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.