Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Banano válasza Vtwo (#100) üzenetére


Banano
tag

Ki hasznal 3 evig egy telot?

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#102) .Szaki. válasza Banano (#101) üzenetére


.Szaki.
addikt

Meglepődnél ha tudnád, hogy mennyien. Nem mindenki a mobilarena fórum tagja. :N

(#103) #77646080 válasza Banano (#101) üzenetére


#77646080
törölt tag

Többen, mint gondolnád. :)

(#104) rosejbli válasza Banano (#101) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha működik és megfelel minden igénynek miért ne lehetne 3 évig használni egy telefont?

(#105) orion1025 válasza Banano (#101) üzenetére


orion1025
őstag

Mondjuk én?! Az előzőt is 14 év után nyugdíjaztam, és teljesen jól ellátta a feladatát (böngésző, Google Maps, egyéb apróságok). Persze közbe-közbe volt mellette céges, vagy egyéb leendő utód, de mindegyik ment a lecsóba. Egyébként meg mondjuk a tartalék Galaxy S2-m sem tud többet a most használt Lenovo P70-nél, sőt, kamerában meg is eszi azt. Szóval nem tudom minek 1-2 évente újítani, mert android fronton semmi nem történik amiért megérné cserélni, a szánalmas szifonról meg már nem is beszélek.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#106) Francia91 válasza Banano (#101) üzenetére


Francia91
veterán

A Nokia N82-esemet 2013-ig használtam, a Nokia N8-ast pedig 2016-ig ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#107) Vtwo válasza Banano (#101) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ahogy itt előttem már páran leírták elég sokan.
Már semmi olyan újítás nincs ami miatt cserélgetni kéne félévente,mint mikor anno mindig jött valami újdonság(rezgőmotor,kamera,af kamera,megapixel hegyek,hd videó,színes kijelző,hd kijelző,bt,mp3,memoria kártya,nagy kijelző,okos telefon,stb.stb.stb...).
Csak ugye manapság rákényszerítik a népet a tudatos oprendszer avultatással...

[ Szerkesztve ]

(#108) orion1025 válasza Francia91 (#106) üzenetére


orion1025
őstag

E61 --> 14 év

Én nyertem?!

;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#109) Banano válasza Vtwo (#107) üzenetére


Banano
tag

Szerintem van.
Redmi Note 4-rol is szivesen valtottam note 5-re..a 6-os kimaradt,de a hetesre ujbol beneveznek..mindegyiknel lehet latni a fejlodest,es ha a regit eladom,max egy tizest kell hozzatenni,annyit pedig siman meger a plusz 1-2 ev garancia.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#110) this is life válasza #16820480 (#97) üzenetére


this is life
Ármester

Tudja a square home a live tiles-t , igaz nem a legkisebb csempe meretben , mert akkor csak ertesites szamot ir ki . Az alkalmazasnak engedelyezz mindent amit kér , ami anno nem mukodott hibátlanul az a nevjegyzek volt, ott a miui nevjegyzeket hasznalom fekete themes ha mar Windows phone a kiindulasi alap .
A live tile alatt amugy mit ertenel ? Mert az ertesiteseket jelzi , van agressziv megjelenites is , olyankor az adott csempe mas arnyalattal villog , isteni a nem fogadott hivas jelzese is , ott a hivo fenykepet rakja ki a launcher , play kiirja hogy mi frissult , a tobbirol nem tudok nyilatkozni mert a csempe merete apro nalam igy aztán csak az ertesites szamat jelzi .

Banano

A nokia 701-et tobb mint 2 evig hasznaltam , scsak akkor valtottam, mikor mar erezhetoen keves volt a vas a minden napi használathoz . Ekkor indultam el wp vonalon, igaz a w10m xarakodas miatt ket eve droidra valtottam , de a square home-al legalabb a feluletet Windows modern ui-n tudom tartani .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#111) levberta


levberta
csendes tag

Sajnálom nagyon... Életem legjobb telefonja volt a 1520 (8.1-el). Tudta, amit kínált, gyönyörű képeket lőtt, bivaly üzemidővel elvolt töltő nélkül... Sajnos az appok hiánya kicsinálta a rendszert, balf@sz volt az MS, hogy nem ölt bele elég lóvét/marketinget. Anyám még mindig az 520at használja, tökéletesen működik. A 950XL valahol még megvan itthon, nem is tudom bekapcsol-e még egyáltalán. Én azért örültem, hogy részese lehettem az MS mobil élménynek. Lett volna benne fantázia véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#112) laceszgamer válasza Banano (#101) üzenetére


laceszgamer
addikt

2015 óta van egy Lumia 640-em. Amire használom - telefonálás, böngészés, fényképezés - számomra teljesen tökéletes. Egyedül amit irigylek néha az újabb telefonok jobb kameráit, de csak azért meg fölöslegesnek érzem váltani.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#113) #16820480 válasza this is life (#110) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Launcher 10 az mindent ki tud tenni csempére, nem csak egy értesítés számot, szóval ha messengeren jön üzenet, akkor a küldő profilképe meg az üzenet egy része jelenik meg, és így forog a csempe, mint WP-n. Meg Tidal is megjeleníti az album borítót, és így tovább. A kontaktok meg hívókép annyira nem lényeg, azt szinte sosem használom.

De majd megnézem a másikat is, végül is kipróbálható ingyen.

(#114) duo válasza #16820480 (#113) üzenetére


duo
őstag

szeretem a launcher 10-et,
de tud live tilet a square home3 is. csak vízszintesen mozdul. illetve ami faja dolog hogy ha zárolod az asztal elrendezést előtte a csempékre tudsz tenni hosszú nyomás opciót. pl nálam a galériát hosszan nyomva nyílik a kamera app, a viberen meg pl a számológép.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.