Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Nemrossz, bár ez egy boxos video volt, lehet beszerzem, márha a gépemen elindul, bár vicc volna, ha nem. :D PC-n szebb lesz, de milyen vassal, ez a kérdés? :F :D A vicces gépigény után passz. :DD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) McClane


McClane
aktív tag

Furcsa hogy olyan Nvidia kártyát ajánlanak hozzá ami még meg sem jelent...

(#3) Sicilian válasza McClane (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Jól fog az menni gyengébb gépeken is, ezek az ajánlások mindig olyanok, hogy azon a konfigon tuti, hogy jól megy.
Kicsit lejjebb adsz a felbontásból, beállításokból és semmi gond nem lesz.

nothing is true everything is permitted..

(#4) D1Rect válasza McClane (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább röhejes.

(#5) frame>24


frame>24
addikt

"a THQ és a 4A Games gondozásában készülő Metro 2033"

:DD - érted, van az orosz 1C Company ez meg itt az ukrán 4A.

Még sok hasonló kombinácziÓt várok tehát.

hallod, esetleg lehetne ilyen, hogy 3C 1P company is!! :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6) wednesday válasza Sicilian (#3) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem akkor fog jól futni ha a DX11 és Fiziksz párost kikapcsolod.

A DX11 Dirt2-nél is felezi a frame-t, pedig alig lehet látni valamit. Ha itt durvábban alkalmazzák a tesszalálást akkor még nagyobb esés lehet és akkor erre jön még a fiziksz. El tudom képzelni pl: tegyük fel alapból elfut 480-en 120FPS-sel a játék max részleteséggel (nem fog annyival szerintem, STALKER hatás), DX11 bekapcs jó esetben 60FPS, Fiziksz bekapcs 30-40FPS, de lehet megy majd még lejjebb is. És lehet az lesz a vicc, pár apróságot leszámítva nem lesz akkora látványbeli különbség. :U

A 8GB RAM-ot meg nem tudom hova tenni, ha nem lesz 64bites exe-je a játéknak akkor nevetséges az egész.

[ Szerkesztve ]

(#7) deedee válasza wednesday (#6) üzenetére


deedee
őstag

"A 8GB RAM-ot meg nem tudom hova tenni, ha nem lesz 64bites exe-je a játéknak akkor nevetséges az egész."
:K
egyetértek.....

de kíváncsi leszek erre a 8 gb ram igényre....mit nyújt cserébe? :U

nekem "csak" 6gb van egy 4870 és quad procival támogatva... :U még a végén cserélhetek gépet,kis túlzással élve ;]

(#8) Sicilian válasza wednesday (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem tudom a dx11-re nekem még semmi szükségem, nem vagyok vájt szemű, hogy lássam a különbséget :DDD , Így is kb. 3 méterről nézem a 107 centis lcd monitoromat :B
Amúgy meg a 4850 karival elvagyok minden jó fut rajta.
Legalább 1 évig nem is akarok cserélni.....

nothing is true everything is permitted..

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Kiraly lesz! :C Remelem tortenet is varhato, nem csak eszetlen lovoldozes. :U

McClane Mire jon a jatek kint lesz a fermi is.

[ Szerkesztve ]

(#10) deedee válasza Lauda (#9) üzenetére


deedee
őstag

remélem nem teszik túlságosan elaprózottá a dolgot,mint pl a stalker-nél:kötszer a vérzés csillapításához és egészségcsomag a az életerő visszahozásához,konzervek,kaják,italok ,sugárzás elleni cuccok stb....ennyire szerintem felesleges túlbonyolítani egy akció fps-t....Emiatt hagytam abba a stalkert is annó.....

olyan cod-os játékstílust tudnék elképzelni,már ami az irányítást stb illeti.....egyszerű és nincs túlbonyolítva... :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.