Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi előzetes kijött a játékból, hogy szinte a teljes művet végigjátszhattuk már így is, szóval remélem marad valami meglepetés azért a játékban is.

Snake cameo-t várok... :DD

Live-Die-Respawn

(#2) CocooN-z válasza oriic (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

A többi videót a teaser és traileren kívül inkább kihagytam, de ez, ez nagyon meghozta hozzá a kedvemet. Látszik h Kojima papa eredetileg filmrendezőnek készült.

respectus

tényleg orichalcos: SC2: WoL több gigás patch-jéről is lehetne akár egy kis blikk nem? :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) marthyn


marthyn
csendes tag

Eddig is biztos voltam benne, hogy hatalmas játék lesz ez! :C De ez a Trailer.... huhhhh.... Már most alig várom a Rising lemez forogjon a Ps3-amban! :D :D Kojima és PlatinumGames valami gigászit alkotott! :R :R

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#4) CocooN-z válasza marthyn (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

És ne felejtsük el az MGS:Ground Zeroes-t és a Phantom Pain-t (MGS5) :)))

Kojima egy állat! :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) marthyn válasza CocooN-z (#4) üzenetére


marthyn
csendes tag

Igen, azokat se felejtsük, de sajnos azokra/arra még várni kell. De szinte az összes Kojima mű egyszerűen Istenkirály!!! Ő a videojáték világ Van Gogh-ja!!!! :R :R :R

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#6) CocooN-z válasza marthyn (#5) üzenetére


CocooN-z
őstag

Már az MGS1 nél is éreztem hogy a HALO mellett ez lesz a másik kedvenc szériám. Megjelenésükig van bőven mikkel tolni, főleg hogy a HD collection megjelent már egy ideje x-re és ps-re.

GLHF!!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) marthyn válasza CocooN-z (#6) üzenetére


marthyn
csendes tag

A HD Collection-on rajta vannak elvileg a régi NES-es Metal Gear-ek is! :C Ez a kis extra nagyon tetszett nekem! :D

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.