Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Ez meg mi? Vagy nagyon öregszem, vagy valamit eddig nagyon rosszul tudtam a metal gear-ekről, de nekem ez a kamerakapkodós (számomra) követhetelen akcióvalami nagyon gáz, még a videót is kinyomtam.

Persze, tudom, a suli után literszámra energiaitalt nyakaló generációnak ez jön be...

(#2) 01101010111 válasza rankesz (#1) üzenetére


01101010111
csendes tag

Ez nem metal gear vagy metal gear solid, hanem metal gear rising. Egy spin-off mint pld. a metal gear acid volt, szóval nem kell tartaniuk magukat a klasszikus játékmenethez.

(#3) CocooN-z válasza rankesz (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

nem az általad lehúzott generáció vagyok, meló mellett az embernek már nincs annyi ideje gamelni, és így egy egy sorozat hónapokig tarthat, és az MGS-t még nem sikerült az 1. résznél túlpörgetnem, de ha ez kijön, alap h ezt is kitolom, persze nem az a játékstílus, de nem is az a főhős, ha eddig belefért a karakter a világba, most is belefog, csak rajta lesz a fókusz (persze a gigarobot hajítást még nem tudtam hova rakni, de kerülöm a spoilereket :D), és szerintem nem követhetetlen, kb a God of War játékmenet sebessége, nem több, szvsz.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) wolfman válasza rankesz (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Szeretem a Sci-Fi filmeket/játékokat, de amikor ilyen japán kapkodós, atomhihetetlen mozdulatsoros, már-már idegesítően túlszuper tulajdonságú karakterekkel teletűzdelt cuccot látok, mindig eszembe jut, hogy ezt vajon ki szereti és mit szeret benne!? :F

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) pkornel válasza wolfman (#4) üzenetére


pkornel
aktív tag

Az a helyzet a mai fiataloknak nagyon be jön ez a japán stílus és nekik is készül a játék! :))

(#6) wolfman válasza pkornel (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Akkor a mai fiatalokat nem értem. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) oriic válasza pkornel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból az egész Metal Gear világa japán stílusú, főleg úgy hogy japánok csinálják. Ez a játék is jó lesz, csak fel kell fogni, hogy spin-off. Aki a régi élményre vágyik, az várj meg a Ground Zero vagy a Phantom Pain megjelenését.

Live-Die-Respawn

(#8) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Mi eze az új? Ez a demo végén lévő boss fight (jó szar irányítással) még senki nem rakta fel youtube-ra gondolták akkor felrakják maguk a fejlesztők? :U

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#9) Fontos? válasza oriic (#7) üzenetére


Fontos?
tag

óóó,bírom ezeket a mai kifejezéseket ,hogy fel kell fogni,meg kell szokni,próbálni kell.

Erőltesse magára a bánatos fene ! :D

Ha 1x nem tetszik,nem fogom felfogni,megszokni,sem megemészteni!
...és igen,ez a mai fiatalság,hogy mindent emészteni,meg felfogni,meg szokni kell....hát LOL -.-

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#10) oriic válasza Fontos? (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó persze igazad van, csak sok ember teljes értékű MGS játékot vár el ettől a műtől, az ott látott dolgokkal együtt.

Live-Die-Respawn

(#11) kenwood3


kenwood3
őstag

Kell(ene) pc-re :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#12) 01101010111 válasza kenwood3 (#11) üzenetére


01101010111
csendes tag

Sokáig megrögzött PC-s voltam (most is), de hidd el a PS3 tényleg olyan konzol, amire érdemes beruházni, ha megengedheted magadnak. Metal Gear játékok, Unchartedek, Last of Us, Heavy Rain, Beyond Two Souls de ott van még a Mortal Kombat, Dark Souls és a Red Dead Redemption is.

(#13) oriic válasza 01101010111 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak és kizárólag Metal Gear 4 miatt vennék ps-3-t én.

Live-Die-Respawn

(#14) kenwood3 válasza 01101010111 (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

Én is gondolkodtam már sokszor konzol vásárláson, de rájöttem, hogy nagyon ritkán játszom(egy évben 1 játékkal), mivel nagyon ritka az olyan játék amit szeretek, főleg pc-re. Konzol exkluzív címek amikkel ellenék 1 darabig (amíg újdonság) azok a bayonetta, mortal kombat, god of war, ninja gaiden ,és most ez. Ha lenne konzolom ezzel az 5 játékkal játszanék csak, addig amíg meg nem unnám, utána meg 1 évben egyszer van olyan játék amivel el tudnék lenni vagy 2-3 hétig, így feleslegesnek érzem kiadni olyanra a pénzt amivel 1 évben 2-3 hetet játszanék.

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) $p@rr0w válasza kenwood3 (#14) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Akkor miért nem tartasz egy filmezős pc+konzol kombót?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#16) kenwood3 válasza $p@rr0w (#15) üzenetére


kenwood3
őstag

Mert akkor neki kéne állni eladni a jelenlegi pc-m (darabokban, mert egybe nehéz eladni), illetve megvásárolni a netezőst+ konzolt. Sajnos ilyesmire se időm se energiám, pedig ehhez mind a kettőből sok kellene

no de elég az offból(nem akarok bant), maradjon meg ez a topik inkább a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.