Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

Épp a napokban gondolkoztam a témával kapcsolatban. Én már évek óta előfizetek az IDG kiadó valamely újságára, az utóbbi években a PCWORLD-re. A héten meg is jött a 11. havi szám, benne az előfizetést hosszabittó csekkel, amivel egyenlőre még nemtudom mi legyen.

A problémám ott kezdődött, hogy egy időben gamestar előfizetésem volt, de ráuntam, szinte csak felületesen átfutottam a hardver rovatig. Gondoltam ideje pcwolrdre váltani, jobb lesz az nekem.

Egy darabig jó is volt, de a mostani számnál ismét ráeszméltem, hogy alig 15-30 perces időtöltést jelent számomra az újság, mivel a benne levő témák felét már olvastam valahol a neten, a maradék 50% fele pedig olyan szoftver teszt, ami kifejezetten hidegen hagy. A maradék rész ami igazán érdekel a nagy összehasonlító tesztek, illetve a technológiai bemutatók.

Az újság DVD melléklete tele van hasznos dolgokkal, amiknek a 90%-ra nincs szügségem, mert vagy nem kell, vagy már leszedtem a netről. Igazából csak a pcstudio a jó rajta, mert talán ez az egyetlen normális informatikai "pc műsor" a magyar tv médiában.

Szóval nagy dilemmában vagyok. Álmaim nyomtatott médiáját én állíthatnám össze az interneten, mégpedig az engem érdeklő címekből, amikhez rövid tartalom is csatolva van. Ha ez megvalósulna, akkor egy nagyon egyszerű 20 oldalas újságért fizetnék, és csak töredék áron, amit jó szívvel olvasgatnék az ágyamban hátradölve :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.