Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szaszabee


szaszabee
aktív tag

A Hitachi -nak egyre jobb megoldásai vannak

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

csorogjanak csak a 3+ tb-s vinyók és nyomkodják lefele a ketteseket:D szép lassan építeni kéne egy nast otthonra...:D

(#3) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jaja, nem semmik :R
a 7mm vastagsag nem semmi adat :C

(#4) zotyi85 válasza DeathAdder (#3) üzenetére


zotyi85
tag

:)
Kíváncsi vagyok melyik gyártó csiszol le belőle még egy milit :):):)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#5) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jöhetne már vmi nagy teszt az USB 3.0-s 2.5"-os HDD-kről.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) siriq


siriq
őstag

A Hitachi 3 TB vinyo mar 1-2 hete piacon van(az araval egyutt,rendelheto formatumban). Fura ez a most mar tudjuk mennyibe kerul.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#7) Alchemist válasza DeathAdder (#3) üzenetére


Alchemist
addikt

A felépítéséből ítélve nem hiszem, hogy ez pályázni fog a leggyorsabb notivinyó státuszára...
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#8) Boxi88


Boxi88
őstag

Jó ez a 7mm vastag wincsi, de mondjuk nekem egy mezei 2,5" sem volt vastag... :U

(#9) ketti58


ketti58
csendes tag

Keresek egy olyasvalamit ami alkalmas a winchester a géphez kapcsolni usb csatlakozással

Üdv: Ketti

(#10) geezer


geezer
aktív tag

Amilyen csúnyácska cuccai voltak a Verbatimnak egy-két éve HDD téren, most annyira kezd szimpatikus lenni!
És mit ne mondjak, a 120 EUR-os ár is igen figyelemreméltó 1 TB-ért, ilyen méretben (2.5).
Kár, hogy a magyaroknak túl jól megy, és mire ideér, nekünk már nem annyiba fog kerülni, mert azért mi mégiscsak jobban keresünk, mint mondjuk a németek... ;]

ketti58:
például ilyenre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#11) bigga válasza geezer (#10) üzenetére


bigga
aktív tag

Ja lehet kissé felmegy az ára a mi fizetésünkhöz képest, ugyebár arányaiban a forint jobb mint az euro.. Csak értékében nem :DDD Engem is zavar, hogy legtöbbször jobban megéri a külföldi oldalról vagy ebayről elhozatni valamit, mert itthon annyira el vannak szállva az árakkal.
Ám a 7mm-es vincsi vagány lenne, csak el ne törjem miközben használom. :U

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#12) Tl_ válasza bigga (#11) üzenetére


Tl_
tag

Álmodik a nyomoR :)

Soha nem lessz ilyen egy átlag magyar fizetésből!

(#13) audi100td válasza Alchemist (#7) üzenetére


audi100td
nagyúr

Pedig 5400-asok közt ez lesz a leggyorsabb, ha vegre lehet kapni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.