Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati1979


Ati1979
veterán

Nagyon ígéretesenek tűnik! :C

Jó lenne tudni mi lesz benne pontosan, meg persze az árára is kíváncsi lennék!

(#2) Paul119


Paul119
addikt

Tetszik nagyon de win8 nemar fuj fuj..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) RepeatSector válasza Paul119 (#2) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Akkor mit szeretnél rá droid-ot?
A címben is említik, hogy üzleti gép, ezt más operációs rendszerrel nem nagyon lehet megvalósítani!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Paul119 válasza RepeatSector (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Igen tudom hogy nem lehet(sajnos) :(de ott van az asus padphone is androiddal :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) Ati1979 válasza Paul119 (#2) üzenetére


Ati1979
veterán

Az androidos tabletek általában tartalomfogyasztásra valók. Ez meg nem az a kategória.
Bár még nem tudjuk mi lesz benne pontosan, de tudásban kb. ez egy ultrabook szintje. + Üzleti, arra meg pláne nem alakalmas az android...

(#6) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szerintem a nem a Win 8 a gond ezeknél, úgyis ki fog jönni a 8.1 "Blue". A vólós használhatósága kérdéses inkább. Én nagyon szeretem a tebletet olyan dolgokra használni ami a forma miatt azonnal adja magát és nem kell géphez ülni, laptopot ölbe venni. Egy tabletnek könyűnek kell lenni, én még az iPad-et is szeretném ha könnyebb lenne, nagyon várom be tudnak-e menni a következő frissítéskor 500 gram alá.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#7) #06658560 válasza Ati1979 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az aktív hütés vágja kukába.

#6 M@trixfan: ha aktív jegyzeteléshez tervezték-ahogy a cikkböl kiderül, igen- akkor nem árt ha nehezebb, de merevebb. Plusz strapabírás is jól jön a véletlenül lelóg a vége az asztalról és sikerül kissé ránehezedni mutatvány során. dinamikusabb megbeszéléseken teljesen reális probléma.

[ Szerkesztve ]

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azért terhelés nélkül a 4-5 óránál szerintem többet tud egy ilyen, az én W700-am több mint hat órán át tud 720p-t lejátszani 50% fényerőn.

Laci

(#9) Ati1979 válasza #06658560 (#7) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát igen...

Sajnos ezzel együtt kell élnie aki ilyet vesz.

(#10) nvyktor


nvyktor
aktív tag

Elsőre tetszik, de jó volna többet tudni róla...

@Paul119: ha Win8 pfuj PC-re, mert tabletre való, akkor miért is pfuj tabletre?

@Kopi31415: az aktív hűtés tényleg gáz...

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#11) icezozo


icezozo
addikt

reméljük 500ezer ( ft ) alatt lesz az ára :D

http://qwankido.hu/

(#12) Ati1979 válasza icezozo (#11) üzenetére


Ati1979
veterán

Én olyan 4 és 5 száz közé tippelem. :)

Az üzleti az plusz 100k minimum. :)

(#13) subset


subset
senior tag

Ez tényleg méretes darab....:) De nem rossz

Használj Te is szabad szoftvert !

(#14) lenox válasza Gusztáv (#8) üzenetére


lenox
veterán

Abu ugy all hozza, hogy kb. minden ugyanazt tudja, mint a surface pro, persze a valosagban az kb. a legrovidebb uzemideju a kategoriaban, de sajna ez mar igy marad, ugy tunik. Volt amugy w700-as cikk a ph-n is, 11.5 ira terheles nelkuli uzemidovel.

(#15) Peter789


Peter789
senior tag

a W500-amban az aktív hűtéssel semmi bajom, totál hangtalan még másfél évesen is, max annyi a szépséghiba vele hogy hasznos helyet vesz el az akkutól... de mivel így is tud 5-6-7 órát használattól függően ennyi idősen is, így ez a része sem zavar különösebben...

azért érdekes jelenség, hogy ez a gép annó újként 130e körül futott és alig volt 1-2 alternatíva a piacon, azok is inkább drágábban, aztán sorban jelentek meg az új generációs - sajnos főleg atomos - tabok, az árak pedig nemhogy moderálódtak volna, hanem felszöktek a csillagos égbe...

remek dolog egy ilyen x86 tab, de tény hogy az átlag tartalomfogyasztó felhasználónak a droid való - facebook, youtube, filmnézésre az való. én viszont a mikroe IDE-től vmware-ben ubuntuig mindent futtatok rajta, abszolút kihasználom a tudását és egy droidos tabbal cirka semmire se mennék. plussz nagyon meg tudom érteni az üzleti felhasználóknak azt az álláspontját, hogy mivel a környezetükben mindenhol ms office van, annak az anyagait kapják, így nem akarnak kompatibilis progikkal szívni - néha nem tudnak megnyitni egy anyagot, vagy rámentve a másik fél nem tudja már helyesen megnyitni az office-al... az más kérdés, hogy magával a 8-al nem vagyok kibékülve, sikítva menekültem vissza a 7-re mert összehasonlíthatatlanul érintőkijelző-barátabb, de ez már az én bajom :))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#16) #06658560 válasza Peter789 (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az aktív hütéssel a probléma, egy plusz nyílás a házon, amit pucolni kell, különben megfö az egész. S jelzi, mire lehet számítani höfok szempontjából.

(#17) Peter789 válasza #06658560 (#16) üzenetére


Peter789
senior tag

nyilván valamennyire használat és környezetfüggő is, de én még 1x sem pucoltam ki és semi baja, pedig hozom viszem - sajnos most kényszerpihenőjét tölti, mert egy autóbalesetben betört a kijelzője - majd amikor szétkapom akkor nyilván átnézem megint a belét, de amikor fél-1 éve beleraktam egy 120-as SSD-t, akkor is elég tiszta volt, nem nagyon szorult takarításra...

este vak csendben tényleg van egy nagyon minimális lehelő sustorgása, de ha a háttérben cincog a TV, vagy szól a gépről halkan egy webrádió, vagy napközben van egy kis háttérzaj, akkor ember legyen a talpán - illetve a fülén :) - aki megmondja hogy éppen forog e a venti...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#18) #06658560 válasza Peter789 (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Most szándékosan beszélsz másról? Hangját nem említettem soha sem. Attól nem is félek.

(#19) Peter789 válasza #06658560 (#18) üzenetére


Peter789
senior tag

node ezek összefüggnek: hangja attól lesz, ha túl meleg a bele (akár porolódástól is), állandóan teker a venti és idővel kikopik - vagy már eredetileg is alultervezett és túldolgozza magát mindig... de ilyen gondot a fusion-el nem tapasztaltam a w500-ban... a hőcsöves elvezetés valószínűleg viszonylag sok hőt képes a tab hátlapján keresztül passzívan is eltüntetni, így az aktív hűtés nem válik zavaró tényezővé, és túl sok port sem nyel el eközben...

feltehetően egy toshiba üzleti gépnél se lőnek nagyon mellé a hűtéssel...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#20) Paul119 válasza nvyktor (#10) üzenetére


Paul119
addikt

Tok mind1 min van,magatol a win8tol kapok labrazast:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) Gusztáv válasza #06658560 (#16) üzenetére


Gusztáv
addikt

Sajnos a core i procikat passzívan nem lehet hűteni egy tabletben, szóval ez egy technikai kényszer. Nyilvánvalóan porosodik valamennyire, de azért ezek tipikusan nem szénbányában használják, szóval normál körülményeket bírniuk kellene. Meg ugye van az a régi trükk, amit a legtöbb üzleti gépen használnak, hogy bekapcsoláskor jól megpörgeti a ventit, ezzel lefújva az esetleges porosodást.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.