Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, az oldala érdekes, ahogy nézem szinte bármilyen ventimérettel elboldogul.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) bsh


bsh
őstag

"ajánlott fogyasztói árról még nincs adat" :U
$119.99

(#3) Old Cyborg


Old Cyborg
tag

Nálunk talán 30e -alatt lesz, a tágas belsőt megkell fizetni ezek szerint...

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Nem magas, viszont széles meg öblös.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) aram01 válasza wolfman (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig nekünk a magasság jelzi a szélességet(ha érted mire gondolok)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tetszik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Zealot80


Zealot80
tag

"Méretes toronyházat tervezett a Rosewill" :D
Nekem csak egy kozepes merteu Segotep hazam van, de az sem kisebb es abban is elfer lazan a harom ventis Gigabyte HD6870, nem kellett kivegyek miatta a hazbol semmit. Ha ez a Rosewill meretes akkor mit mondunk a CM HAF X-re?

(#8) aram01 válasza Zealot80 (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

túlméretes ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) lemusz


lemusz
addikt

a pokol tüze ég a belsejében

(#10) oPalRx7


oPalRx7
tag

mITX lap éppen túlér a szerelőablakon :D

(#11) Chrys_


Chrys_
addikt

Tetszik ez a doboz, de nekem olyan kellene, ahol dupla tápmagasságú az alsó rész.

(#12) Trebron09


Trebron09
őstag

Bejövős.. árára kíváncsi leszek. :K

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#13) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Nem vmi nagy ahhoz képest, hogy az áll ott, hogy "méretes toronyházat tervezett"

Javitsatok ki, ha tévedek, de én eddig azt hittem, hogy a "Torony" az a magassága miatt torony, nem a mélysége miatt. :))

Nekem 6 éve TT Armorom van. Annál már jóval nagyobbak is vannak manapság, de az is 220x560x530-es. Egró közel 5 centivel magasabb és igy is alig férek el benne, bazira zsúfolva vannak a dolgok, de még éppen - éppen elférek. :)

A méretes toronyházat tervezett, jelszó alapján ilyenre gondoltam inkább mint a TT Armor + vagy a CM Cosmos stb. Mert azok a toronyházak között is méretesek. De ez szerintem éppen csak, hog ymegüti a toronyház kategóriát, de méretes toronyháznak nem állitanám be semmiképp. Méretes Midi háznak bőven beleférne ezzel a magassággal.

[ Szerkesztve ]

(#14) bladegery válasza Lord Dragon (#13) üzenetére


bladegery
senior tag

Szerintem minden állított házat toronyháznak mondanak, az már más kérdés hogy annyira mégsem méretes.

gergely-szabo.com

(#15) Lord Dragon válasza bladegery (#14) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Én úgy tudtam, hogy a Micro és a HTPC -s házak a legkisebbek, az egyel nagyobb kategória az átlagos "Midi" méret a még nagyobb pedig a Toronyház kategória. Én így tudtam eddig. Bár az biztos igaz, hogy vitatott, hogy vajon a Big Tower és a Midi Tower között hol van pontosan a választó vonal. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) Jorus válasza Lord Dragon (#15) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az, hogy torony vagy sem, az az orientációtól függ, mármint, hogy fexik-e vagy áll-e. Ha áll, akkor torony. Mérettel kapcsolatban Wiki-n azt írják, hogy a Full Tower 56 cm vagy nagyobb, a Mid Tower 46-56 cm, a Mini Tower pedig 36-46 cm. Az enyém 65 centis, szal az akkor full. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17) Lord Dragon válasza Jorus (#16) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

De ez csak a magasságra vonatkozik? A mélységről meg a szélességről nem esik szó a Wikin?

(#18) Jorus válasza Lord Dragon (#17) üzenetére


Jorus
nagyúr

A szélesség elég szűk határok között változik csak, a mélység pedig inkább a korral változik (a hosszú VGA-k miatt nő a házak mélysége leginkább), de tessék, itt a teljes szócikk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19) #65675776 válasza Lord Dragon (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mélységre úgymond van szabvány, de nem a ház, hanem a kártya hossza határozza meg. A teljes hosszúságú PCI kártya hossza 312mm.

zélességre nincs meghatározva semmi. Csak teljes és LP magasság, szintén a kártyáknál, ami 106,68mm és 64,41mm

(#20) kromatika


kromatika
veterán

jól sikerült tetszik. :K ettől magasabb ház fölösleges a legtöbb esetben,nekem kimondottan tetszik hogy nem magasabb.bőven elég szerintem 3 db dvd hely.sokkal fontosabb a mélysége,és szélessége egy háznak,a hardverek szempontjából,és ebben aztán van igazán hely. :K

(#21) Lord Dragon válasza Jorus (#18) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Kösz, srácok! :R

(#22) F e Z o


F e Z o
veterán

Végre elég helyet hagytak a cpu hűtő felfogatásnak is a hátlapon.

H2O über alles!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.