Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZP67


ZP67
tag

Szuper... de mikor jön már az E75...?

(#2) outsiders


outsiders
aktív tag

nagy ötlet, csak annyira ocsmány szegényke :DDD Undorító kiforgatva

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

A Nokia mindig kitalál valamit, aztán szabadalmaztatja.
No, de mikor látunk már valamit belőle végre? :D

(#4) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Kiforgatott kijelzővel szerintem mindent lehet vele csinálni, csak gépelni nem... szerintem nem túl ergonómikus megoldás. :U

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#5) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Végülis 90%ban alaphelyzetben használnám de amikor néha kell akkor meg elforgatom és rendelkezésre áll a nagy kijező minden előnye + qwerty

Sztem jó 5let, bár nem holnap fogunk ilyen mobilt látni....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) Dare2Live válasza Ankhiszesz (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mennyivel lenne másabb rajta gépelni kiforgatott kijelzővel mint nem avval?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Jó megoldás, csak kihajtva elég ronda.

(#8) coyote55 válasza Dare2Live (#6) üzenetére


coyote55
őstag

Kézben tartva "fejnehéz" lesz a telefon, rossz úgy írni, hogy állandóan ki akar csúszni a kezedből...
Asztalon más a helyzet, de nem csak akkor kell használni, ha asztal van kézügyben ;)

Memento Mori!

(#9) Scalpel


Scalpel
senior tag

Na de kérem, hol az érintőkijelző??? :DDD

Kiforgatva tényleg ocsmány, de mivel a business connectivity felhasználásban nem a szépség a lényeg, így ez keveset számít. Minden esetre érdekes ötlet.

Szabalmat meg azért kell kérni mindenre, mert nehogy már más csinálja meg, még akkor se, ha én sem csinálom meg... :D

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik a megoldás. A kérdés valóban az hogy lesz e belőle valami, illetva ha lesz mennyire tartós megoldás. Elég sérülékenynek tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.