Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gV


gV
őstag

durva :Y

(#2) evone


evone
őstag

ÁÁÁ na hol vannak a fika commentek? Az iPhonenal 1 eve ilyenkor már 3 oldalnyi is osszgyult mert nem volt benne MMS. Itt meg ilyen hibánál mindenki lapit. :C :DD

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#3) Magnum_


Magnum_
nagyúr

aztadedurva :(

I humbly and respectfully decline™

(#4) Bog válasza evone (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ööö... izé... most jött ki a hír 5 perce :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) ádyz


ádyz
addikt

Javaslom a "kaki" plecsnit.

(#6) Magnum_ válasza ádyz (#5) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azért az a másik véglet. jó telefon ez alapvetően, de ez a hiba gáz

I humbly and respectfully decline™

(#7) opera11 válasza Magnum_ (#6) üzenetére


opera11
tag

De ez olyan, hogy a Mio is hiába csinál hardveresen jó navigációs kütyüket, ha bele akar vezetni a Dunába

Vicces aláírás helye

(#8) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez így kétkilóért? :W

(#9) plus44


plus44
veterán

Uhh..na ez kemény, de maximálisan jogos!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) gpatrik


gpatrik
tag

Ez az égő, nem az erdőtűz. :DDD Azért jó hogy egy 170k-s modellről beszélünk, szal az átlag Nokia júzer ettől még tovább élheti világágát, és max akinek van telefonra fölös 170 rugója az mondjuk Omnia HD-t vesz, vagy vesz anyunak, Józsikának Julcsikának és magának egy-egy E51et. :R

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#11) Vtwo válasza evone (#2) üzenetére


Vtwo
senior tag

Dögöljön meg a szomszéd tehene is,mi? :DDD

(#12) Karma


Karma
félisten

Ez a beszéd! Ultra-:R.
Ha valami rossz, akkor negatív PR-t az arcukba, hátha észbekapnak.

“All nothings are not equal.”

(#13) gliskard


gliskard
senior tag

:R NA EZÉRT SZERETEM EZT AZ OLDALT!

mindenki pénzből él, van aki kétkezi munkával falat épít, és van aki tesztel és hirdetések után kilincsel. Ez utóbbi esetben szvsz követendő a MA tárgyilagossága és fenti cikkben leírt álláspont nyilvánosságra hozatala. Véleményem szerint korrekt a teszt és a végén a vélemény nyilvánítás, bár a csatlakozó forum és más külföldi forumok átböngészése után túl pozitívnak találtam Bog hozzállást a készülékhez és a nokiához.
Ennek fényében csak gratulálni tudok a korrekcióhoz és ennek tálalásához, bennem eddig is - mind a tesztek hangvétele mind a kritikák - azt erősítették meg, hogy nem a "gyártók által pénzelt" reklám felület az oldal.
Kár, hogy "csak" egy magyar oldal a MA, ennek ellenére remélem az index is átveszi a korrekciós hírt és lesz komolyabb visszhangja a dolognak.

Kíváncsi lennék a Nokia reakciójára. Ha lesz légyszíves osszátok meg velünk is! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#14) zack


zack
nagyúr

Korrekt lépés volt a leminősítés! :K
Így a válságban egyre több ilyen blamázs lesz az új telefonok bemutatkozásakor, szóval jobb ha ehhez hozzászokunk, és nem rohanunk egyből a boltba megvenni. :U
Ez bármelyik gyártóra igaz lehet a jövőben...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15) Zanik


Zanik
addikt

Hú, ez aztán nagyon ciki a Nokiának.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#16) evone válasza Bog (#4) üzenetére


evone
őstag

Hat ez az , ilyenkor mar tele volt minden. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#17) Vtwo válasza Zanik (#15) üzenetére


Vtwo
senior tag

Pláne hogy az előd N96 se egy sikertörténet.

(#18) Egál


Egál
csendes tag

Hát igen a iphone meg tudja csinálni hogy csak az ötven legfrissebb emailt szedi le egyszerre..
Amúgy nekem Nokia szervizesek mondták hogy inkább mindíg vigyem csak be hozzájuk szoftverfissítésre a készülékemet mert ez az otthoni dolog csak "peccselés"..

(#19) Murderer69 válasza evone (#16) üzenetére


Murderer69
őstag

már megint kezded :F :F

Barthezz2 szerintem így is egy páran meg fogják taposni :))

kowk jönaBAN ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#20) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez durva.. Nem mellesleg, ha az én gépemet nyíná ki ugy, hogy újra kell telepíteni, azthiszem csuklanának a fejlesztők, mert emlegetném őket serényen.. Most ha valakinek pl a munkához szükséges gépét cseszi szét, és nincs 2-3 órája, hogy ujratelepítsen mindent, azért na... ha nem 170k teló lenne, sok helyen a falon végezné :D

Everybody lies.

(#21) kowk


kowk
tag

az egeszben az a vicc, hogy bog komolyan gondolja, hogy rajta (meg a 20-30 bohocon) kivul barkit is erdekel, hogy a mobilarena milyen plecsnit ad.

(#22) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ez nem gyenge :(
Mondjuk mitől is tud többet ez az OVI Suite a PC Suite-tól, hogy le kellett cserélni ez utóbbit? :U

[ Szerkesztve ]

(#23) Mania


Mania
senior tag

Ezért veszek mindig kifutó tipust. :)

(#24) Jegi


Jegi
csendes tag

Érdekes! Nekem egy Mac-en fut egy virtuális win XP. Azon fen van a Ovi PC suite és a régi is. Simán frissítettem a szoftvert és ma reggel a térképet is a 3-mas verzióra.
Biztos én vagyok a béna és nem az akinek nem sikerült.
Egyszer se fagyott le a telefon, minden jól működik.
Ez biztos csak szerencse nem????

[ Szerkesztve ]

(#25) sien


sien
aktív tag

már amikor a specifikációkról szóló hír kijött, éreztem hogy a pro2 nem volt rossz választás, a teszt egy kicsit megingatott, de ez a kálvária ismét megnyugtatta a mindig kétségekkel teli lelkem :)

(#26) P00By


P00By
nagyúr

Ezt is megéltük! :D

Kedves Nokia ...... ... ..... ............................... :DDD ;]

(#27) sien válasza kowk (#21) üzenetére


sien
aktív tag

meglepődnél hogy milyen befolyásoló hatása van jó szakmai oldalaknak, és abban is biztos lehetsz hogy többen olvassák a cikkeket mint ahányan fontosnak érzik hogy véleményezzék is. elég elszigetelt világban élhetsz ha azt hiszed hogy egy 30 ember által látogatott oldal ebben a formában létezni tudna. de az átjött hogy valamit nagyon be akartál szólni. nem sikerült.

(#28) Steven


Steven
addikt

Windows 7 alatt működik :K

kár hogy béta mindkettő:D

Régi pc-suital kellett volna kirpóbálni...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#29) Bog válasza Steven (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Régi PC Suite is azt mondta rá, hogy te meg ki vagy.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) vehement69 válasza sien (#27) üzenetére


vehement69
senior tag

+1!! teljesen egyetértek!

ráadásul, kedves kowk, jelzők nélkül szigorúan, mert nincs kedvem bant kapni, ajánlom a figyelmedbe a következő linken lévő statisztikai adatokat. és azt, hogy mindez egy magyar nyelvű lap adatai.
[mobilarena-stat-wolfram]

Bog, Mobilaréna: :R :C

Nokia: szerintem ez volt a mélypontjuk, a lejtőn már évek óta csak felefele gurulnak, de ez talán észhez téríti őket, mert bizony most nagy-nagy seggberúgások lesznek cégen belül és a szakmai körökben is.. Én kiábrándultam a márkából, de várom már, hogy visszatérjenek az őket megillető helyre minőségben, kezelhetőségben, meg úgy általában mindenben :)

I am cancer in your bones

(#31) Bog válasza Jegi (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs ebben semmi érdekes. Vannak még nagyon sokan, akiknek működik. És ez így kell, hogy rendben legyen. Itt az a baj, hogy a PC Suite eddig mindkét kipróbált gépen minden Nokia telefonnal jól kommunikált. Most ezzel az eggyel az OVI Suite egyik gépen sem hajlandó erre, sőt.

A történetnek ez a lényege.

Illetve az, hogy a 11-es szoftvernek megelőlegeztem a bizalmat. De a felhasználói visszajelzések alapján az is tré.

Továbbá az egész dolog ezzel a tényleg gáz V10-es szoftverrel egy csúcsmodellnél, fél év seggvakarás után előjönni egy ilyen bétás cuccal... ehhe-ehhe.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hát ezt elk**ták, nem kicsit, nagyon!:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#33) #02683648 válasza vehement69 (#30) üzenetére


#02683648
törölt tag

Annyit finomítanék, h magyar nyelvű mobilos oldal adatai.

(#34) Neovenator válasza Bog (#4) üzenetére


Neovenator
senior tag

Milyen gépekkel próbáltátok együttműködtetni? Az első egy XP volt (nemtom milyen SP, de gyanítom, SP3 :U), és a másik?
Egyébként már mondogatják egy ideje, hogy az XP-t el kéne már végre felejteni, ha vadiúj hardverekről van szó...
Talán itt lenne az ideje a váltásnak...

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#35) Depression


Depression
veterán

Nokiáék nem próbálták? Ez nagyon gáz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) Bog válasza kowk (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az egészben az a vicc, hogy Bog tényleg komolyan gondolja. Az előbb linkelt stat többé-kevésbé helytálló. A napi 25k látogató több, mint ami havi szinten a Telecom Magazinnak és a Connectnek volt fénykorában összesen.

(Nem mellesleg majd ne lepődj meg, ha MA és PH plecsniket látsz gyártói és forgalmazói oldalakon.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Henkei


Henkei
tag

Ennek hirt csinalni? Nevetseges...

By the way talan erdemes lett volna Vistva vagy win7 alatt is kiprobalni. Igy szerintem ez inkabb a szerzorol es ezzel egyutt az oldalrol ad egy szep nagy szegenysegi bizonyitvanyt. :(

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#38) Bog válasza Neovenator (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

XP SP3 mindkettő. Az első az egy viszonylag izmos gép, ezen dolgozom általában, a második pedig egy Thinkpad, ami viszont olyan szempontból érdekes, hogy szinte szűz XP van rajta, mivel az a mászkálós gép, amit csak akkor veszek elő, ha Barcelonába, CeBIT-re, vagy esetleg valami hazai sajtóra megyek, de ez utóbbi nálam egyébként is ritka.

(An)Danténak működik Vista alól egy 5800-val a dolog. És igen, én is szívesen elfeledném az XP-t, de a Vistától félek, a Win 7 pedig még kicsit friss.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) rOwLeY


rOwLeY
őstag

:D :D :DDD :DDD :D :D :DDD :DDD

...mást nem nagyon tudok rá ragálni...LOL:D:D:D:D

(#40) sien válasza Henkei (#37) üzenetére


sien
aktív tag

ez annak a tipikus esete, hogy akármit csinálnak a szerzők, valaki így is úgy is jóóóól megmondja a frankót :)

(#41) Bog válasza Henkei (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Az egy dolog, hogy én megszoptam. Mint írtam, eddig minden Nokia eszköz faszán ment, ez az egy nem. De ha én megszopom, akkor már is meg fogja.
2. De mindezek mellett a V11-es szoftver sem acélos.
3. Kiadni egy telefont a V10-zel pedig egyszerűen nevetséges.
4. Ettől még az N97 nem szar. Csak ahogy ezt összecsapták, az pofátlanság, s igen, azt gondolom, hogy ha ez a hír akármennyit is segít azon, hogy csak a hazai Nokia support magába nézzen, akkor már megérte.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) Neovenator válasza Bog (#38) üzenetére


Neovenator
senior tag

Friss, friss, de jó... :)
Na nem "a legfantasztikusabb, amit valaha láttam" szinten, de jó, így szimplán. És nem kell várni két SP-t, mire használható lesz, mert már most is az, pedig mégcsak nem is RTM. És elmegy egy Thinkpad-on is...
Egyébként érdemes lenne egy próbát tenni SP2-vel is...tapasztalatom szerint az SP3 borzasztóan hektikás és ostoba hibákat generál.

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#43) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Nem semmi. Az Ovi Suite tényleg egy f**talicska, bár Én elég keveset használom, és a FOTA-n keresztül szoktam frissíteni a szoftvert. Régebben nekem is okozott rendszerösszeomlást a PC Suite.

(#44) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Eddig két lehetséges befutó volt nálam új mobililag.
Egy maradt.
Nem ez.

valami

(#45) oalex válasza Henkei (#37) üzenetére


oalex
senior tag

Hankei:

Ja, mert a Nokia nem próbálta esetleg Win XP (ami még mindig a legelterjedtebb op. rendszer a világon)??? :Y az hol a szerző hibája. Inkább ha Win7 lenne akkor magyarázgathatnád a bizonyítványt, mivel még meg sem jelent. Valamint nem béta tesztelés kellet volna, hogy legyen.
Továbbá a dolog ennél sokkal össze tetteb. Ez csak az utolsó csepp volt. Olvasd végig a teszt oldalhoz tartozó topic-ot és akkor talán érted majd.
Nem kell elvakultan védeni, akkor nem reklamáltál, mikor a hibák ellenére jó indulatúan megelőlegezett egy "ajánlott" plecsnit. :(

Persze, hogy add bizonyítványt az oldalnak meg a szerzőnek. Személy szerint most még nagyobbat nőt a szemembe a Bog.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#46) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Ez volt hosszú időre az utolsó nokiás teszt?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#47) #02683648 válasza bambano (#46) üzenetére


#02683648
törölt tag

Nem feltétlenül. Valamelyik topicban írta Bog, h ezt a cuccot se a Nokiától kapták.

(#48) Bog válasza bambano (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sosem a Nokiától kapjuk a tesztkészülékeket, úgyhogy nem. Nem függünk a gyártóktól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) hans87


hans87
tag

Na, ez szopás! :Y
Nekem ez a telefon még mindig rohadtul tetszik és remélem kiforrja magát a szoft, mert még mindig Instant get!!
DE, ez az OVI suite-os dolog nagyon gáz!!!!!! A Nokia meg kapja össze magát! :W
Viszont a mobilarénás srácoknak meg gratula. Ezért is éredemes őket olvasni, őszintén megmondják ha van vmi gáz. az adott készülékkel (Xperia / OVI suite / stb..)

Nokia 5530

(#50) Gebriel válasza Bog (#41) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért leminősíteni mert Te XP-vel megszívtad, miközben újabb rendszerrel működőkepés. :F
Nem kérdőjelezem meg szakmai tudásod mert az egyértelmű, de ez így túl szubjektív, indulatos vélemény nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.