Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bog válasza Apollyon (#100) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Legyen a következő összejövetel partneres? Én nem tudom, hogy a kisbarátnőm mennyire élvezne egy hasonlót, szerintem jófejségből mosolyogna meg eljönne, de ettől még nem hinném hogy különösebben jól érezné magát. Mondjuk csocsóban igen hatékony, ez tény.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#102) Apollyon válasza Bog (#101) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor az valószínűleg a kulcstartók számára jó hatással lenne :D

Konkrétan annyira én már csak akkor vinnék partnert ha már itt szinte mindenki ismerne mindenkit és mindenki elhozná a partnerét (ha itt most célzottan girlfriend/boyfriend -re gondolunk) és ők mint regisztrálatlanok elbeszélgetnének egymással...

Nekem mondjuk szinte mindenki új arc volt, személyesen legalábbis.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#103) VoDaFoNe válasza Apollyon (#102) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én úgyis csak partner lennék a dologban. :D előre látom.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#104) Alvin_ti4200 válasza VoDaFoNe (#103) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

majd jössz velem;):K

(#105) tocsa válasza Bog (#101) üzenetére


tocsa
senior tag

Kosz az ajandekokat Bog (illetve MobilArena stab). Kar, hogy nem lehettem ott.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#106) Inarus válasza pok.tom (#77) üzenetére


Inarus
addikt

Nem érted a sörös célzást... Meg a szarkazmust. :N

Mind1, ezen nem veszünk össze... :DDD

Hát párom tuti kiakadna, ha elrángatnám egy MA talira... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107) Konflikt válasza Apollyon (#100) üzenetére


Konflikt
addikt

csakis addig terjed, hogy akkor ott aznap este fogyassz. azthiszed heti tobbszazan nem probaljak be? barkit barmilyen helyzetben par masodperc alatt pattintanak, van egy pont amin soha az eletben nem tudsz tovabbjutni. mert ismetlem magam: ok dolgozni jarnak oda nem szorakozni.

mod:
de akar foagdhatunk is, pl. h meg a szamat sem szerzed meg, nemhogy meg felszedni, persze.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#108) Konflikt válasza Bog (#101) üzenetére


Konflikt
addikt

az en baratnomet erdeklik a mobilok (arenaert megorul) de en sem hinnem h olyan jol erezne magat. max ha tobb lany is lenne, akkor lehet. csocsoban meg nemolyan hatekony, de szepen tanul :) viszont mivel fotozunk mindketten, biztos keszitett volna par fasza kepet.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#109) VoDaFoNe válasza puttputt (#81) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

hirdessük meg.:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#110) pok.tom válasza Inarus (#106) üzenetére


pok.tom
aktív tag

jó mentés :))

(#111) #02683648


#02683648
törölt tag

Hehe, talán többet kellene logáutot olvasni :DDD Ez a kulturnij program ugyanis még hírből sem jutott el hozzám, közben MA-t 2007 óta olvasok napi szinten és a MA fórumot is általában napi egyszer átböngészem (na igen, azon kívül kb a "miért moderáltuk" részbe szoktam gyakrabban ellátogatni :)) ) Na mindegy, sztem mentem volna, különösen h pénteken volt.
Nem tudom, volt ez hirdetve a fórum nem-logautos részén vhol?

(#112) Bog válasza #02683648 (#111) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, nem volt hirdetve. Mégpedig azért nem, mert ez volt az első, és fogalmunk sem volt róla, hogy milyen lesz. Ha meghirdetjük nagy dérrel-dúrral és egy punnyadt ücsörgés kerekedik ki, az roppant nagy blama.

(Illetve egy fél napig a MA főoldalon ott volt az ajánlóboxban, mert logouton kiemelt cikk lett a beharangozó)

Az, hogy nem ilyen lett, azoknak köszönhető, akik mondjuk annyira közösségi arcok, hogy egyrészt eljönnek másrészt a helyszínen is megvan bennük a community-feeling.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#113) BloodRay válasza Bog (#112) üzenetére


BloodRay
veterán

Szia Bog!

Nem véletlenül te voltál ma reggel a Mokkában? :D
Sajnos pont nem láttam mi volt a téma, csak a végét csíptem el. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#114) Bog válasza BloodRay (#113) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De. [link]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#115) BloodRay válasza Bog (#114) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm a linket, persze pont csak az Aréna-blogot nem jutott eszembe megnézni. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.