Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) tschyllagh


tschyllagh
tag

Na ez az a hír, ami nemhogy nem lepett meg, de egyenesen vártam rá... Szégyen.

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#53) kzoltann


kzoltann
aktív tag

azon gondolkozom lekéne védetnem a micro USB-t... szerintem nagy pénz van benne

(#54) Alexios válasza kzoltann (#53) üzenetére


Alexios
veterán

és komolyan úgy gondolod, hogy az usb egyszer csak lett, és nem valakinek a szabványa? :DDD

(#55) doncortio válasza kzoltann (#53) üzenetére


doncortio
senior tag

az már le van :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#56) Rickazoid válasza kzoltann (#53) üzenetére


Rickazoid
addikt

A pereskedést kéne levédeni. A világ leggazdagabb emberévé válnék egyetlen óra alatt.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#57) Mr.Csizmás válasza kzoltann (#53) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fail :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58) sh4d0w válasza legiaap (#1) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De, méltó. ("Ne úgy fogd!")

https://www.coreinfinity.tech

(#59) riley88


riley88
csendes tag

Nem kell szent dolognak tekinteni amit a webwereld.nl nél leírnak.Ők is ugyanúgy manipulálhatták a képeket

Think different

(#60) utomi válasza riley88 (#59) üzenetére


utomi
senior tag

+1

Pont ezt akartam én is írni. Mégis honnan veszi bárki is, hogy nem a webwereld.nl manipulálta a képet csak, hogy meglegyen a hírverés. Sőt, az senkiben fel se merűl, hogy mégis honnan kummantotta az említett blog ezt a képet. Merthogy bírósági bizonyítékokat nem szokás blogoknak mutogatni.De mindegy is mert ez már a múltkori esetben is ugyanilyen kétes volt mégse foglalkozott senki vele mert indulhatott a flame.

(#62) utomi válasza kzoltann (#53) üzenetére


utomi
senior tag

:C Az már le van védetve és fizet is érte minden cég. Egyébként ebből is látszik. hogy ki mennyire van itt tisztában a dolgokkal.

(#61) adam014

Az a szomorú, hogy már itt a Mobilarenan is divat lett a szerkesztőség körében szidni az Apple-t. Csak el kell olvasni Bog vonatkozó blogját, aki egyrészt készpénznek veszi az előző képet is másrészt emlegeti az Antennagate.es fogd máshogy beszólást amit egyetlen épkézláb ember se hihet el, hogy ezt Steve Jobs írta meg levélben.

[ Szerkesztve ]

(#63) Depression


Depression
veterán

Na jó, még egy dolgot megjegyeznék:

Ez akkora nagy vihart kavart. Hol vannak az apple és a Samsung hivatalos nyilatkozatai???
Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt egyik fél sem nyilatkozott!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#65) Enjoy válasza legiaap (#36) üzenetére


Enjoy
addikt

Hidd el, arra a termékre költenéd el a megspórolt pénzedet, amelyik az igényeidet a legjobban kielégítik.
Most komolyan, szerinted "életben maradásról" van szó az Apple táján? :)
Korábbi években is több androidos telefont adtak el, mint pl. 3G vagy 3GS-ből.
Akkor sem érdekelte egyáltalán az Apple-t, hogy vannak specifikációban nála jobb, olcsóbb készülékek.

Az Apple, mint az az áraikból is látszik, prémium kategóriás termékeket gyárt.
Az ártöbbletet nem a konkurencia feletti plusz tudás adja, hanem nagyban maga a márkanév, és a dizájn.

Nyilván, ha vannak hasonló kinézetű készülékek (pl. Galaxy Ace) a piacon, akkor veszít az exkluzivitásából a termék. Az hogy mi fogyasztók látunk hasonlóságot a két termék között, vagy sem az nem számít. Az viszont úgy néz ki Apple lát benne..

De nem akarok senkit meggyőzni! De vannak tények, amik egyik-másik oldalt igazolják, s egyesek csak az egyik oldalt akarják belátni.
Szóval, hogy ezen a téren bármi is fekete, vagy fehér legyen, az abszurd.

Ettől függetlenül egyesek szerint az Apple az ördög, a Samsung a világot megváltó fehér lovag, illetve fordítva.. :W
Azt remélem, hogy a Samsung az IFA-n fog válasszal szolgálni, minőségi, nagy tudású készülékekkel, s pl a Wave-nél, Omnia7-nél tapasztalt saját stílusjegyeivel. :R

Részemről itt vége is, mert fárasztó már napok óta ez a "huzavon".

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#69) Picco válasza utomi (#67) üzenetére


Picco
addikt

ez csak egy velemeny, nem szentiras, bar mond jokat is.

azert ilyen ellenseges sok ember mert a galaxy tab-os dolognal bele nem magyarazod h nem photoshop.-> 99% h ez is az. ennyi.

nameg ugye azt is ertsd meg h az a masik felhaborodast kelto komplett sorozat tiltas, h ha ez netalantan valamilyen csoda folytan eletbelep, akkor minden vegfelhasznalo rosszul jar es karosodik a piaci verseny. en nem akarok az apple hulyesegei miatt dragabban venni se apple-t, se SE-t, se motorolat, se samsungot. en ezert vagyok felhaborodva!

masik tipikus lovaglotema h a google is "vilaguralomra" tor. igen, de HA fog is telefont gyartatni a motorolaval az csorbitja majd a versenyt? jaa, hogy majd oszonozve lesz a tobbi gyarto is h jobban optimalizalja a keszulekekre a droidot es emiatt majd a tobbi hw/sw gyarto is jobban igyekezni fog es ebbol talan meg jol is kijohetunk?

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#70) 7


7
addikt

A topic az előzőek tapasztalatai alapján kiemelt moderátori figyelem alatt áll. Megkérünk titeket, mellőzzetek mindennemű offot, személyeskedést és hangulatkeltést!

[ Szerkesztve ]

(#72) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Fölösleges a cikk címében a kérdőjel. Ez tény. Többek között ezért vonták vissza a Tab európai betiltását is, hasonló ferdítések voltak ott is...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#73) hallerlaller válasza utomi (#62) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem akarom Bogot védeni de hidd el szidnád te is ha az apple trollkodásából károd származna ahogy neki. Szóval a véleménye szubjektív ahogy a tied is.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#74) debrejo válasza utomi (#67) üzenetére


debrejo
senior tag

"Mi van akkor, ha a jegyzőkönyvet készítő titkárnő rosszul illesztette be a képeket?"
Ez áll a bizalmaddal támogatott úr commentjében. Na most kérdem én, ez mennyivel jobb?
Ha az engem foglalkoztató cégnél ilyen történne (elgépelés), az adott titkárnőnek másnap már nem kellene bejönnie és nem mellesleg azonnal, HIVATALOS közleményben kérne elnézést a cég. Én ilyen, hivatalos állásfoglalást az epül részéről még nem láttam, nem hallottam hogy megjelent volna. Persze a samu sem adott ki semmit, ott is kuss van.

Ennek ellenére egyetértek azzal, hogy ameddig a két cég nem nyilatkozik ezen ügyben, bárminemű információ csupán spekuláció a média részéről. Egyelőre akiről el lehet mondani hogy nem áll a helyzet magaslatán az a bizonyos német területi bíróság. Nem azért mert a (feltételezett) manipulációt nem vette észre mert esetleg inkompetens, hozzá nem értő bírák döntöttek, hanem mert azt nem vették figyelembe hogy nincs joguk egész Európára kiterjedő tilalmat elrendelni, ami egy ekkora horderejű dolognák elég nagy fail. Meg kell várni a végét, majd elválik.

[ Szerkesztve ]

(#75) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Matematika alap:
(de még asszem technika óra tananyaga is volt)

Hasonlóság és egybevágóság.

Nem keverendő.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#76) Picco válasza debrejo (#74) üzenetére


Picco
addikt

azt nem vették figyelembe hogy nincs joguk egész Európára kiterjedő tilalmat elrendelni, ami egy ekkora horderejű dolognák elég nagy fail.

es ezt te elhiszed? :Y
dolgoztam benzinkuton, tudtam h nem all a "jogkoromben" h megbizzak egy vallalkozot azzal h megcsinalja a kut folotti teto vilagitasat...ahelyett kertem egy latvanytervet meg egy arajanlatot, ingyen. erdekes hogy en tudom, pedig nem is vagyok biro.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#77) debrejo válasza Picco (#76) üzenetére


debrejo
senior tag

Az hogy valaki elhiszi vagy sem, az ügy kimenetelén semmit nem változtat (messze nem hiszem el). Amíg nincs hivatalos álláspont egyik fél részéről sem, esetleg bírósági döntés, addig csak feltételezgetünk hogy vajon mi is történhetett. Feltételezem azt is, hogy egy ekkora port kavart bírói döntést felülvizsgálnak, hiszen az ott nem a balkán, ott ez nem bevett szokás...
Félreértés ne essék, nem tisztem egyik felet sem védeni vagy támadni, nem is fogom, hisz nem kötődök egyikhez sem, nem fizetnek, nem vagyok részvényes, bla-bla.
Persze spekulálgatni jó, ez olyan mint a mamáknál a pletyka, de egymás torkának esni azért nem kell :N Béka :K

[ Szerkesztve ]

(#78) Picco válasza debrejo (#77) üzenetére


Picco
addikt

+1
beka legyen veled is nagy fekete testverem :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#79) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Milyen agresszív az Apple.(Teljes Galaxy sorozat kivonása a piacról..) A Samsung készül valami nagyra szeptemberben. Mi lenne ha bemutatna egy olyan telot ami nagyon hajazna az októberben debütáló Iphone 5-re. Akkor gondolom a Samsung visszatámadhatna ugyanígy még októberben hogy lopott dizájn, és emiatt csúszhatna az újdonság terjedése. :U
De ha az Apple megnyerné a mostani pert, akkor visszamenőleg az összes Galaxy lenne a másolat. Így ami Samsung most jön szeptemberben az is lehetne másolat, az Iohone 5 előtt szabad lenne a terep. :U
(Persze az elméletem csak akkor jó részemről ha, az új Iphone hasonlítani fog vagy a szeptemberben bemutatásra kerülő eggyik Samsung termékre vagy az SGS 2-re.)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#80) Borote válasza mrlujoak (#75) üzenetére


Borote
addikt

[MATH]Na de még csak nem is hasonló, tekintve, hogy az az arányok egyezését feltételezné.[/MATH]

(#81) alamuszi


alamuszi
senior tag

Furcsa ez a dolog, miért kell ennyire csúnya módon nekimenni egymásnak, és ilyen furcsa módszerekkel elkábítani az embereket. Ha az a cél, hogy a figyelem középponjában legyenek, akkor ez sikerült. De másra miért jó ez, arra nagyon nincs ötletem.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#82) AMD Power


AMD Power
titán

Gondolom próbálnak ott csalni ahol csak tudnak. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#83) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jééé mik vannak... ;] 2x is lebukjanak ehhez is tudás kell gratula ;]

Meg a másik, ha valamit "át photoshoppolnak, akkor ne csinálják már tök amatőr módon. Nézzétek már meg kicsit a képet, és nézzétek amit többek közt én is felfedeztem

Az oldalnézetes képen az iPhone kisebb mint az SGS, viszont szemből ugyanakkorák. Véletlen?

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#84) P3TR!CK válasza callmeakos (#83) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Hát ez elég nagy fail. :U

(#85) AMD Power válasza callmeakos (#83) üzenetére


AMD Power
titán

Buta Amcsik mi? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#86) callmeakos válasza AMD Power (#85) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

azt én nem mondom, :DDD de ha tényleg egy amatőr mint én, kiszúrja ezt, akkor egy szakértő fél pillanat alatt szét csócsálja :DDD

All→M8

(#87) Enjoy válasza callmeakos (#83) üzenetére


Enjoy
addikt

Ott a Fail, hogy fel van tüntetve a dokumentumban, hogy a képek csak illusztrációk.
Türelem, úgyis hamarosan kiderül, avagy beborul :)

► més que un club ◄

(#88) grabber válasza Enjoy (#87) üzenetére


grabber
addikt

Ja,a per is csak "illusztráció" :U

Mi ez bűvészakadémia,hogy minden illusztráció,vagy per ami tényeken alapul?

(#89) Mr.Jerk válasza callmeakos (#83) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Ezzel csak az a gond hogy a ket telefon mas szogben van hozzadoltve az elolnezeti kephez, ha van egy letrad, amit a falhoz dontottel egy adott szogben es igy epp eleri a fal tetejet, akkor ha azt szeretned, hogy a letra nagyobb szoget zarjon be a fallal, akkor mar nem fog a fal tetejeig erni.

(#90) callmeakos válasza Mr.Jerk (#89) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

akkor miért ezt a képet nyújtotta be az Apple? Vagy egyáltalán ennek fényében minek oda az oldalnézetes kép..... Ha más szögben vannak a telefonok? Így valóságalapja még inkább nincs....... Ez inkább már csak erőlködés az Apple részéről csak hogy sikerüljön....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#91) Rickazoid válasza callmeakos (#83) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem meg az iPhone kicsivel nagyobb szögben van megdöntve. Ez látszik is, ha megnézed az alsó szaggatott vonalat.

Szerk.: Megelőztek...

Viszont ha úgy vesszük, eleve nem méretarányosak az illusztrációk, tehát teljesen felesleges felvetések ezek, hisz megdöntve hogy lenne már hosszabb egy telefon?

A lényeg: Minimális a hasonlóság, de ez ráhúzható a legtöbb ikonos telefonra. Megjegyzem a piacnak egyébként is ez kell, új koncepció ritkán életképes, a MS-nak sem sikerült első nekifutásra, ki tudja másodikra fog-e, a Nokia név nélkül lehet nem menne, az Else Mobile meg el is bukott, pedig az tényleg egyedi és nem kicsit előremutató volt.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#92) callmeakos válasza Rickazoid (#91) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ok, mindegy nem kezdek el vitatkozni hogy most mi miért van mert én kapom majd a büntit, de mindenesetre szánalom magasfoka amit az Apple művel. Szerintem

All→M8

(#93) kaller1 válasza callmeakos (#83) üzenetére


kaller1
veterán

Egyértelmű, hogy el van szabva a kép, mivel ha ezt a méretű döntött SGS-t függőlegesbe állítanánk, akkor magasabb lenne a mellette lévő lapjával mutatott készüléknél. Még csalni is bénák na, ennyi... :D

.::> <::.

(#95) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem az egyértelmű iPhone hason más akarva - nem akarva, az a Galaxy Ace, sokkal jobban hasonlít rá, mint az S vagy az S2, csak gondolom az nem akkora konkurencia a tudása miatt, ezért elő se hozták...

(#96) zsirfecske válasza kaller1 (#93) üzenetére


zsirfecske
addikt

tényleg magukat égetik ezzel, nem hiszem hogy ennyit megér nekik az egész. ciki, és egyszerűen nincsenek rászorulva az ilyen módszerekre szerintem, elég sok hívő áll már mögöttük. persze a kapzsiság nagy úr.

(#98) D1Rect


D1Rect
félisten

Simán rájuk húznám a szándékosságot és betiltatnám az iphone forgalmazását. A többi modelljüket árulhatnák. :)

(#99) lengyeljani válasza zsirfecske (#96) üzenetére


lengyeljani
csendes tag

ezt én se értem, hogy miért kényszerülnek ilyen lépésekre. Amennyi alma-fanatikus ember van, az idők végezetéig profitot termelnének a konkurencia felszámolása nélkül is...

(#100) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez a cikk is csak feltételezés ahogy a másik is. És amíg nincs bizonyítva addig minden olyan kijelentés ami tényként van állítva az rágalmazás. Ami ugyanúgy büntetendő, mint a hamisított bizonyíték.
Majd ha kivizsgálják akkor lehet róla érdemben írni, addig minden csak találgatás és semmi értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.