Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fo_AMD_Fun


Fo_AMD_Fun
csendes tag

Mindegy, csak az F1 Challenge maradjon :D

(#2) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Mindegy, csak Fifa 11 maradjon:P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) Gude


Gude
senior tag

:R Battlefield 2 :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Nevetséges, hogy megveszel egy játékot és 2 év múlva dobhatod ki, mert addigra nyilván már soxor végigtoltad a single-t, de már multizni sem tudsz, hisz megszünt a támogatás.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#5) Gabás válasza Jaffafa (#4) üzenetére


Gabás
addikt

attól még tudsz, az emberek általában nem a hivatalos (EA) szervereken játszanak

(#6) DeFranco válasza Jaffafa (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mondjuk ha egy végső patch keretében megoldják, hogy központi szerverek nélkül is lehessen multizni, akkor szerintem nem olyan nagy a gond.

(#7) Jaffafa válasza Gabás (#5) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Megmutatod nekem, hogy ezt hogyan oldjam meg a PS3-on?

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#8) FefeeX válasza Jaffafa (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

vagy én az xbox360-on...

(#9) Gabás válasza Jaffafa (#7) üzenetére


Gabás
addikt

konzol sux:D

(#10) edward2


edward2
addikt

Ezek a sport játékok amik évente jönnek - mert 3 poligonnal több krisztiánóronáldó feje - meg is érdemlik a támogatás eltörlését.

Mellesleg ez a világ legnagyobb lehúzása. Elég lenne 2-3 évente kijönni egy újjal... értem változik a csapatok felállása húha... :S

(#11) Sefter válasza edward2 (#10) üzenetére


Sefter
veterán

értem változik a csapatok felállása húha
amit simán kiadhatnának patch formájában, vagy megoldhatnák az adok veszek-et...

Psn ID: sefter_hun

(#12) Narxis válasza edward2 (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

5 évente elég lenne, évente pedig egy patch vagy DLC formájában frissíthetnék. Vicc kategória, eddig se játszottam sportjátékokkal, ezután se fogok.

Thanos was right.

(#13) wednesday


wednesday
őstag

Én most játszom a Fifa11-el, eléggé bejön. De az igazság az, hogy az előző Fifa az a 05 volt előtte meg a fifa 99. :D És már így tényleg érzek előrelépést, hogy 5-6 évente nézek csak rá a sorozatra. Sűrűbben nem is kell.

[ Szerkesztve ]

(#14) hoffman_ válasza DeFranco (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Erre meg várhat a nép, ugye...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) DeFranco válasza hoffman_ (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg nem mondom, hogy hol volt róla szó, de nem az én ötletem.

Azt hiszem mégis beugrott: ha jól emlékszem az Ubi-nál emlegették az AC2 nethez kötöttsége kapcsán, hogy ha leállnak/átállnak a szükséges szerverek, akkor patch, és lehet offline tolni. Most már más a kotta ott is, de az ötlet már felmerült.

(#16) Gabr válasza Gabás (#5) üzenetére


Gabr
tag

nem tűnt fel, hogy 2db PC cím van a listában?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#17) hoffman_ válasza DeFranco (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Engem ugyan nem érint, de legyen igazad :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) Gabás válasza Gabr (#16) üzenetére


Gabás
addikt

de feltűnt, de micsináljak, ha engem csak az érdekel:D

(#19) #65675776 válasza Gabr (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bizonyítandó, hogy a PC mint játékplatform halott, ott áll le a legkevesebb játék alatt a szerver...

(#20) Fortissimus


Fortissimus
őstag

1-2 eves jatek miota szamit reginek?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) TazLeacher válasza Gabr (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondjuk iszonyat régen multiztam azzal a játékkal, de a mai napig benne van nálam a TOP3 RTS-ben, tehát engem zavar...kár érte. Inkább jöhetne a 3. rész, én vevő lennék rá.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) feka007 válasza Gude (#3) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt már hogy tudnák lekapcsolni, ha egyszer dedikált szerveres? Ahhoz nem sok közük van, meg amúgy is még most is sokan játszanak vele (pl. én is, jobban leköt a BO-nál). Ilyen 2-3 éves fifákkal gondolom a hóhér se játszik

[ Szerkesztve ]

(#23) JSaN


JSaN
addikt

Amilyen sorozat gyartas van az EA-nal, minden evben az osszes jatekbol uj evszamozott verzio. :U
Nemcsoda ha naluk mar az 1-2 eves jatek reginek szamit. :(((

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#24) #65675776 válasza TazLeacher (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

PC-s játékok között két FIFA van. Ha a BfMEII-re gondolsz, azt csak x360-on kapcsolják le.

Úgy elnézve az évente frissülő sportjátékok azok, amik leginkább lapátra kerülnek.

(#25) Archer válasza feka007 (#22) üzenetére


Archer
őstag

Az account servert lenyomhatják és akkor vége a dalnak de szerintem mostanában nem csinálnak ilyet, még mindig nagyon sokan játsszák.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#26) TazLeacher válasza #65675776 (#24) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, akkor meg "Örülülünk Vincent? Örülünk.' :D

Ezt benéztem. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) feka007 válasza Archer (#25) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát még mindig vmi 900 szerót dob ki, amiken elég sokan vannak, úgyhogy van benne még pénz, és ugye nekik tökmind1, ha az jön akkor jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.