Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aAron_


aAron_
őstag

az az utolsó kép :DD

a mod meg megint nagyon tetszetős, irigylem azokat akiknek ehhez van idejük, pénzük, meg szakértelmük is

What is your ikigai?

(#2) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ring Clocknál meg lehetne említeni, hogy magyar fejlesztés. :K

⭐ Stella

(#3) TomiLi válasza radi8tor (#2) üzenetére


TomiLi
addikt

Van benne utalás (vagy azóta javították)

Nekem nagyon tetszik ez a gyűrű óra, duplán azért mert magyar, és nem mellesleg nagyon tetszik az egyszerű dizájnja.

Bogyóka

(#4) radi8tor válasza TomiLi (#3) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azóta került bele. ;)

⭐ Stella

(#5) Lenry


Lenry
félisten

dat lámpa! :Y

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) TomiLi válasza radi8tor (#4) üzenetére


TomiLi
addikt

Akkor meg jogos! :K

Bogyóka

(#7) stargazerhu


stargazerhu
aktív tag

Az a skorpió nagyon komoly....

(#8) zolee5016


zolee5016
őstag

A mod nagyon bejövős...... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) gebro


gebro
aktív tag

A mod az tényleg jó lett, a gyűrű óra viszont nagyon tetszik.

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A töltés maximum két órát vesz igénybe és normál használat mellett nagyjából egy hétig tart ki a 6 mAh-s akkumulátor.

6mAh-s akksit 2 óráig tölteni? :U

(#11) radi8tor válasza KaiotEch (#10) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kevés vagy sok?
Nem lehet egy akkut villámtölteni, mert attól túlmelegedik.

⭐ Stella

(#12) KaiotEch válasza radi8tor (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nagyon soook. Hát a telefonokba van ~1500+ mAh és feltöltöd ~1 óra alatt, ez meg csak 6. Nem gyorstöltő kell, de azért ezt egy sima töltéssel is max fél óra kéne legyen.

(#13) Akybron válasza KaiotEch (#12) üzenetére


Akybron
aktív tag

Leegyszerűsítve az akksikat a kapacitásuknál nagyobb árammal nem igazán szabad tölteni.
Azt a pici akksit 6mA-nél nagyobb árammal nem töltheted, mert tönkre megy.

1 óra alatt elérik a töltöttség kb. 80%-át, a maradék idő meg a 100%-hoz kell.
Ez a picire, meg a batárra is igaz.

A régi Ni-Cd akkukat nem volt szabad a kapacitásuk tizedénél nagyobb árammal tölteni. A hatásfokkal együtt azért kellett 14-16 órát várni a feltöltésre.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#14) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom mit látnak az emberek ebben a gyűrű órában. Forgatni kell ahhoz is, hogy leolvasd és túl nagy. Plusz az ára 90 ezer, ami először azt hittem valami vicc, de sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#15) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Az a kézi lámpa halott ötlet - akkor már sokkal praktikusabb egy fejlámpa. Egyébként a belinkelt oldalon nem 6 dollár, hanem majdnem 7 (+ postaköltség, ami simán lehet mégegyszer ugyanennyi).

(#16) Zsmester89 válasza KaiotEch (#10) üzenetére


Zsmester89
őstag

Vezeték nélküli töltés amúgy sem olyan ütős teljesítményű :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#17) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Nekem jobban bejönne az az óra, ha nem gyűrű, hanem karperec lenne ilyen körbefutós órával. :K

(#18) Ivitz


Ivitz
tag

nem sötétben kell gépet szerelni :P

Hová mész te kis nyulacska ingyombingyomtálibetutálibemáli...... :D :D

(#19) pető bá' válasza HUNgaroczel (#17) üzenetére


pető bá'
őstag

felületesen olvastam, nekem csak a kommentekből jött le, hogy ezt gyűrűnek szánják.. :F karperecként lenne értelme, mégis csak óra, vagy mifene.. az ötlet amúgy tetszik :)

"... and I hope you have a great day!"

(#20) Goose-T válasza KaiotEch (#12) üzenetére


Goose-T
veterán

Na meg hetente tölteni? Egy ki****tt órát? Amikor az utolsó lengyelpiacos hétzenés kvarcóra is kibírja évekig egy nyomorék félcentis gombelemmel? Mi a tököm eszi benne meg az áramot? Talán már ez is valami oprendszert futtat? :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#21) .tnm


.tnm
addikt

A tikker a hátralévő napjaidat (másodperceidet) számolja lefele, nem a születésed óta eltelt időt. Igy persze mégjobban látszik mekkora baromság: masodperc pontosan számol vissza egy nagyon durván becsült idő lejártáig.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#22) Reggie0 válasza KaiotEch (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Egyaltalan nem sok. Az akku toltesi sebessege elsosorban nem a kapacitastol fugg, hanem attol, hogy mire optimalizaltak.

(#23) kromatika


kromatika
veterán

a mod nekem is nagyon be jön :K

(#24) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Brutál az a mod, nagyon komolyan néz ki. Ezeket a modokat szeretem a legjobban, mikor nem téma szerint építik, hanem egyszerűen a meglévő részekből csinálnak exkluzív cuccokat sok fémmel, gravírozással, üveggel stb.

Az a lámpa jó ötlet, de nem önmagában, hanem legalább egy fejlámpával együtt.

(#25) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A Tikker valami baromság (majd ha itt tartunk), a gyűrű... hát, sok sikert napfényben való használathoz, a kézlámpa meg... nem szerelt még PC-t, aki hasznosnak tartja. Ráadásul életemben nem láttam még embert, aki úgy fogott volna egy csavarhúzót, ahogy az utolsó képen van, kivétel amikor befeszített csavarokat próbálnak kierőszakolni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez Tikker egy újabb felesleges cucc.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.