Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

"a fejlesztésekben részt vesznek a helyi informatikai egyetem (Universidad de las Ciencias Informáticas) szakértői is, akik operációs rendszereket és alkalmazásokat készítenek a gépekre"

Vajon gyárilag mennyi backdoor, program kerülhet a gépekre?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Vajon Win10 lesz előtelepítve ezekre a gépekre? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) azbest válasza twollah1976 (#1) üzenetére


azbest
félisten

csak az amerikai, az orosz és a kínai. Magyar nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Sub-ZeRo válasza Syl (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ubuntu gun edition?! ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Sok sikert nekik! Nagyon szép ország, sok videót néztem már Kubáról, egyszer szeretnék nyaralni is náluk! :)

Volt már miniszterelnökünk is tudtommal, aki ott nyaralt, csak nem mostanában. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) LuckyL válasza Fred23 (#5) üzenetére


LuckyL
őstag

jaja, az is komcsi volt :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#7) buchy


buchy
tag

A cikk szerint az amerikai embargo gyakorlatilag nem változott az utóbbi időkben sem, akkor hogy kerülhet intel proci ezekbe a masinákba? :F

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Előre telepített Tropico játékkal jön majd? :D

Live-Die-Respawn

(#9) Hunter2 válasza buchy (#7) üzenetére


Hunter2
addikt

valószínű harmadik országból. Gondolom a Kínaiak szállítják nekik.

(#10) BlackPriest válasza buchy (#7) üzenetére


BlackPriest
őstag

Van az a penz...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#11) Tidus


Tidus
addikt

Első pillantás alapján a képre. Azt hittem Apple-t szerelnek.

(#12) Shaaajt válasza Fred23 (#5) üzenetére


Shaaajt
csendes tag

Én is voltam már, tényleg szép ország...

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Most hogy az öregebbik Castro elment, a fiatalabbik meg szeretne a nyugat felé nyitni, csak vége lesz a mezítlábizmusnak Kubában is. Egyre kevesebb a keményvonalas komcsi ország a Földön, és ez jó.

(#14) DithenS válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


DithenS
senior tag

Az a baj hogy sokszor a Demokrácia még roszabb.Lást M.O-t ilyen korrupt ország mint ez páratlan pedig nem kommunizmus van.

(#15) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

a hálókártya sávszélességének a 30%-a állami kézben marad. csak a biztonság kedvéért.

:P

(#16) Ágógreen válasza DithenS (#14) üzenetére


Ágógreen
senior tag

addig örülj míg nemzeti kormány vezeti ezt a kócerájt és egy migráncs sem eshet be a küszöbödön... több tiszteletet és hálát. ov jó ember, csak rá kell nézni a családjára. ha tudnád róla amit én tudok akkor nem vélekednél így róluk... maradjunk ennyiben. de nem off topicokol, csak max amennyire te. és itt be is fejezem. További meghitt pihenést!

(#17) BlackPriest válasza Ágógreen (#16) üzenetére


BlackPriest
őstag

jujj, de remélem, hogy csak vicc

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#18) Ágógreen válasza BlackPriest (#17) üzenetére


Ágógreen
senior tag

juj remélem csak te gondolod h viccnek szántam. :DDD juj

[ Szerkesztve ]

(#19) Syl


Syl
nagyúr

Úgy nézem lehet takarítani és zárni a topicot :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20) SunyaMacs válasza Ágógreen (#16) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Aktuálpolitika, faji, etnikai kérdések (a vallás téma pedig csak a Vallás topicban kaphat helyet).
[link]

(#21) simonzé


simonzé
addikt

Gondolom a kubai gépek kicsit dohányfüst szagúak lesznek. Az nekem nem jönne be. A jamaikai változat rögtön érdekesebb lenne.

A politikát, meg a Tolvajok Fejedelmét valóban ne itt beszéljétek meg! Az ilyen "ha tudnád amit én tudok" emberek mindig is nagyon szimpatikusak szoktak lenni.

I don't fit in. I fit out.

(#22) Fred23 válasza SunyaMacs (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mondjuk ideje lenne módosítani az alapelveken, mert senki sem tartja be mindig a vonatkozó részeket, se a házigazdák, se a moderátorok, se mi. Volt már róla szó többször is, én is rákérdeztem egyszer, azt a választ kaptam, hogy amíg nem fajul el nagyon, addig engedik, mert kontraproduktív lenne, ha tényleg mindent tiltanának úgy, ahogyan egyébként az alapelvekben van. Mondjuk én örülnék neki, ha kissé átfogalmaznák olyanra, ami aztán a gyakorlatban is működhet; kérdés, lehetne -e ilyen megoldás?! :D

(#23) 0P1 válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


0P1
aktív tag

"Egyre kevesebb a keményvonalas komcsi ország a Földön, és ez jó."

És közben egyre kevesebb demokratikus ország van , ami nem jó. Még az USA-ban, a demokrácia fellegvárában is hatalomra tudott kerülni egy demagóg populista bohóc. Persze ott azért elég stabil lábakon áll a rendszer, és működnek a fékek ellensúlyok, így ott nagyon nehéz lenne azt szétverni, nem úgy mint a fiatal demokráciákban (lásd Oroszország, Lengyelország, Oroszország), ahol elég egy stabil többség a demokratikus rendszer lebontásához. Ugyanolyan, a régi keményvonalas "kommunista" rezsimekre jellemző autoriter rendszereket építettek ki a helyi népvezérek , csak most vallási/népnemzeti/családi/"illiberális" köntösbe csomagolják az internacionalista/kommunista maszlag helyett. Csak az ideológiát cserélték ki, de ugyanahhoz a belülről rothadt rendszerhez tértünk vissza.

(#24) 0P1 válasza Ágógreen (#16) üzenetére


0P1
aktív tag

" több tiszteletet és hálát. ov jó ember, csak rá kell nézni a családjára."

Valóban, hát hogy lehet nem szeretni ezt az áldott jó embert?. A talp nyomát is meg kellene csókolni minden tisztességes magyar embernek.


És tényleg szép családja van: Dolomit Kft, Orbán Bányák, Nehéz Kő Kft, Gánt Kő és Tőzeg Kft ....

(#25) Fitzgerald válasza 0P1 (#23) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A demagóg populista bohócok szinte folyamatosan a hatalom közelében voltak odaát is, meg errefelé is a legújabb kori történelem során.
Pl. a kisebbik Bush legalább olyan hülye volt mint a Trump, csak a celebrity faktor volt jóval kisebb, így nem volt alapból akkora célkereszt a hátán, mint ennek az idiótának.
A fiatal demokráciák dologban teljesen egyetértünk, én ugyanezt mondogatom évek óta.
Kell még ennek adni néhány évtizedet, mire képes lesz annyira gyökeret verni, hogy ne tudják ilyen kis Fletó/Viktor-féle gyevi bírók szétbaszni az egészet néhány év alatt. De ez tényleg inkább a poltopikba való.

(#26) SunyaMacs válasza 0P1 (#24) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#27) cami][us


cami][us
senior tag

Észak Koreában is van PC összeszerelő üzem.

#26

Az OPNI bezárása ide vezetett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) Ágógreen válasza 0P1 (#24) üzenetére


Ágógreen
senior tag

második képen kiköpött jeanclaudevandamme. nem? (csak izmok nélkül) :DDD
én speciel nagyon bírom. totál megvédte az országunkat ettől a gennytől. nem ? jó vezír. (pozitív értelemben). én örülök h kicsit eltávolodtunk az EU-s gondolkodástól... úgysem volt tartható pályán a juncker féle "jótékonykodjunk míg bele nem halunk" gondolatmenet.
Azért ne Kubához hasonlítsátok már az országunkat, ahol az átlagkereset (pl: idegenforgalomban) kb. 20-25 ezer magyar forint (HAVI!). A legjobb állások is max 60-80ezer ft.
A magánvállalkozás kizárólag családi vállalkozás formában létezhet ott. Bérmunka alkalmazása szigorúan tilos. És ha túl sikeres a vállalkozás a hatóságok le is csapnak azonnal. számomra ennek még a gondolata is horror. :D de hát mások vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#29) 0P1 válasza Ágógreen (#28) üzenetére


0P1
aktív tag

Ne haragudj Ágó, de nem tudok veled egyetérteni,
Totál nem védte meg az országunkat a gennytől, hanem inkább ránk szabadította a genny áradatot. Mert ez bizony, genny. Nagyon nagy genny.
Mi vagyunk az elsők a sorban, de jönnek utánunk majd is a többiek.
Ugyanis mindenhol, a világ összes országában többségben van a plebs, az aljanép, a redneckek, akik elnökké emelték Trumpot, meg a magyar taj parasztok, akik vezírt csinálnak a mi kis OV-nkból, vagy a vodkaszlapáló muzsikok, akik cárrá emelték Putyint apánkat .
Csakhogy USA-ban ez nem több, mint egy egyszerű média-hack, egy társadalmi méretű flash mob, de ténylegesen semmi hatása nincs a belpolitikára , az elnök nem tud két marékkal beletúrni a demorktikus rendszerbe, mert egyszerűen nincs hozzá joga.
Viszont vannak fiatal, bimbózó demokráciák (lásd Magyarország) , ahol pár év alatt gyakorlatilag teljesen le tudja bontani a jogálamot egy kezdeti 2/3 -os többséggel (azért a magyarok védelmében megemlítem, nem a magyar nép ilyen sötét hülye, hanem az elődök kúrták el nagyon, és ráadásul azóta se tudnak egy egy életképes alternatívát mutatni az embereknek OV-vel szemben, így
teljesen érthető, ha sokan a "legkevésbé rossz" vagy "nincs jobb", "legalább ezt ismerjük" alapon erre a kis diktátorra szavaznak. Vagy nem mennek elszavazni. Azt azért hozzá kell tenni a dologhoz, hogy OV kétszer is úgy ért el kétharmados többséget a törvényhozásban, hogy a szavazóképes népesség kb 25%-a szavazott rájuk.
És azokból is kb 10% a "kisebbik rossz " elven....
Szóval ezért én nem írnám le én Magyaroszágot, maradt azért itt ész, nem csak az OV hívő zombik maradtak, csak meg kell őket valakinek szólítani, és egy olyan alternatívát mutatni, ami mellettt érdemes felsorakozni, és akkor talán ki tudjuk Magyarországot túrni ebből a mocsárból, ahová Orbán és bandája evezte be az országot.
Ez nem az én dolgom, mert nem vagyok politikus :)

(#30) kymera válasza BlackPriest (#10) üzenetére


kymera
senior tag

A procikra nem az Intel logó van gravírozva hanem Castro arcképe :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.