Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) adapter07 válasza krizmo_ (#1599) üzenetére


adapter07
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Corleone33-nak is.
Elsősorban azért érdekel, hogy mennyire szabadon tudnám beosztani az időmet, ha belekezdenék egy ilyen képzésbe.
Mennyire bonyolultak ezek a napi feladatok, neked pl. átlagosan mennyi időt kellett ráfordítani?

(#1602) adapter07 válasza Corleone33 (#1600) üzenetére


adapter07
csendes tag

Az is érdekelne, hogy ezek a mentori órák hogy néznek ki? Illetve a kiadott feladatokat csak beadni kell, vagy meg is beszéltétek ezeknek a megoldását?

(#1603) Corleone33 válasza adapter07 (#1602) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nálunk úgy volt hogy meeten olyan délután egytől 3-ig megbeszéltük az órai feladatokat illetve esetleges problémás részeket átvettük, voltak workshopok is

A projektfeladatokat át is beszéltük, valamint péntekenként volt demozás amikor a heti feladatokat bemutatták a csapatok

A másik kérdésedre válaszolna: első körben szerintem olyan napi 8 órát lazán kitöltöttem, mondjuk én eléggé maximalistának tartom magam ilyen téren, szóval az se segített ^^

Napi feladatok úgy konkrétan nem voltak, hanem meg volt adva a heti feladat amin dolgoznunk kellett és a Codecool Journey felületén leadni azt (githubos repókon keresztül dolgoztunk)

és ez még a könnyebbnek titulált képzésen volt, képesítőn meg simán el lehetett mókolni olyan 6-7 órát naponta

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1604) adapter07 válasza Corleone33 (#1603) üzenetére


adapter07
csendes tag

Egy nap hogy nézett ki nálatok? Úgy értem mikor kezdődött a munka, milyen sorrendben, mit csináltatok, meddig tartott a napi program?

[ Szerkesztve ]

(#1605) Corleone33 válasza adapter07 (#1604) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Első képzésen délután egykor kezdődött (képesítőn már reggel kilenckor) általában volt olyan pár perc bemelegítés/várakozás a többiekre majd névsorolvasás és aztán naptól függően a heti feladatok átvétele, átbeszélése a problémásabb részeknek ha volt, gyakorlás, közös feladatmegoldás, stb

Általában olyan 2 óra szokott lenni, de volt amikor picit tovább is elhúzódott, utána pedig egyéni munka volt a nap másik részében, de a mentorok ugyanúgy elérhetőek voltak discordon ha segítség kellett illetve discordon voltak külön channelek csoportmunkához/miegyébhez.

Illetve ebbe közbeékelve voltak workshop-ök, vagy a mentor által szakmai dolgokról vagy pedig az összes többi szakos csoportot bevonva soft skilles/miegyéb témájú workshop-ok/foglalkozások, ezeken a résztvétel kötelező volt.

A számonkérések terén nekünk volt egy első negyedes sulis vizsga, egy féléves, egy sulis záró (ami szerkezetileg az állami vizsgára volt hivatott minket felkészíteni), majd pedig az állami vizsga

sulis vizsgákon mind 2 szer próbálhattad újra ha nem sikerült

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1606) adapter07 válasza Corleone33 (#1605) üzenetére


adapter07
csendes tag

Köszi! :R

(#1607) krizmo_ válasza adapter07 (#1601) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem mértem az időt, mert mindig akkor csináltam amikor tudtam foglalkozni vele. De én minden időmet, amit csak tudtam a tanulásra fordítottam. Nem vagyunk egyformák, így hiába írnám le, hogy nekem mi ment egyszerűbben vagy lassabban, mert ez neked semmit sem mondana. Annyit tudok, hogy ha érdekel, és szeretnéd megtanulni, akkor menni fog, máskülönben bele se kezdj, mert nehéz dolgod lesz.

Corleone33
Te nem backenden voltál, vagy rosszul emlékszem :F

[ Szerkesztve ]

(#1608) Corleone33 válasza krizmo_ (#1607) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Rosszul emlékszel, én mindig is a tesztelői irányon voltam :P

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1609) krizmo_ válasza Corleone33 (#1608) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor jól emlékszem, mert nem backenden voltál. ;) A kettő nagyon nem hasonlít...

(#1610) adapter07 válasza krizmo_ (#1607) üzenetére


adapter07
csendes tag

Köszi! Nem lógni szeretnék, csak mielőtt belekezdek szeretnék tájékozódni, hogy pontosan mire számíthatok. Mivel mással is szeretnék mellette foglalkozni fontos lenne, hogy tisztába legyek vele mennyi időt igényel. Egyébként nem nulláról kezdeném, az emelt szintű infó érettségi programozási szintje java-ból megvan.

[ Szerkesztve ]

(#1611) pazola válasza pelferenc (#1536) üzenetére


pazola
tag

Valoszinuleg mar keson irok, es a tied volt az utolso bejegyzes, amit olvastam a topikban - holnap potolom a tobbit - de annyit szeretnek megjegyezni, hogy aki eleve a raepulo kepzesben es az adatbazisban gondolkodik, az CSAKIS a Training360-hoz menjen.

Semmilyen infom nincs a tobbi kepzo tobbi szakiranyarol, es bizonyara naluk is jo oktatok vannak az adatbazis uzemeltetonel is, viszont a tananyag egyseges, es amit viszont mashol nem kapnak meg, azok a konzultaciok az oktatoval.

Marpedig azt nehezen tudom elkepzelni, hogy nala felkeszultebb ember van erre.

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#1612) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

FIGYELEM!
VIGYÁZAT!
MEGTÉVESZTÉS!

Generális hiba az előkészítő vizsgamoduljában.

A 90 percből 30-40 perc van az elolvasásra, értelmezésre, jelölésre [kitöltésre], a többi töltési képernyő, azaz a nyers vizsgaidő 2/3 része a kérdések egyenkénti kiosztásával történik meg, amely során az újabb kérdés nem látható (Processing).

OP rendszeren kívül semmi sem terhelte a "vasat/hálót".

[ Szerkesztve ]

(#1613) power12 válasza L0g0sz (#1612) üzenetére


power12
csendes tag

Ez így van. Alig tudtam befejezni, csak pár perc maradt holott 10-20 másodperc alatt válaszoltam szinte minden kérdésre.
És rettenetesen idegesítő volt várni, amíg "betöltődik" az újabb kérdés.
Ha a tovább gombot át tudták váltani processing-re, akkor nem értem az órát miért nem tudták addíg megállítani. Akár úgy, hogy a kérdés is eltűnik.
Ez így nem fair.

(#1614) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

I.) Na rendben van. Ha már az emberfeletti toleranciámról ismernek az emberek, akkor eljött az idő, kezdjünk bele egy kis nyomozásba.

Szabad megtudni mennyi idős vagy? (30+?)
Válaszoltál-e az "anonim" kérdőívre?
Mennyi %-ra sikerült?

További info, és "különlegesség". Ugyanazon infrastruktúrával, azaz még az organikus egyed is az, más felhasználói adatokkal máshogy működött a "rendszer". Olyan sebességgel, mint a DEMO.

II.) Nem szőrözni szeretnék, hanem a valóságot megállapítani.
Ha maradt pár perced (~2), és 1 perceket töltött a kérdések közben, valamint 10-20 mp volt egy kérdésre szánt idő, akkor az neccesen jön ki.

Összeállítok egy hasonló kérdéssort, vállalod, h. 10-20 mp között válaszolsz a kérdésekre előttem? (Ugyanolyan eredményt kell hoznod, mint élesben.)

Ez csak egy kísérlet. Benne vagy?

[ Szerkesztve ]

(#1615) exon96


exon96
csendes tag

Kinek hogy ment? A szerver sz@rakodása miatt nem tudtam befejezni, 3-4 kérdés hátramaradt, így 73%-ot sikerült produkálni. Jobb is lehetett volna, minden esetre írtam nekik, hogy helo...

(#1616) power12 válasza L0g0sz (#1614) üzenetére


power12
csendes tag

36 vagyok.
A kérdőívet nem töltöttem ki, mert úgy láttam, hogy nincs értelme (nagyrészt olyan kérdések voltak ami úgy gondolom nem relevánsak erre a tanfolyamra vonatkozóan).
Asztali gépről végeztem a tesztet, kábeles nettel, amivel tuti nem volt gond.
Szerintem nem kell itt nyomozni semmit. Egyszerűen gyenge volt a rendszer és nem készültek fel arra, hogy ezt kompenzálják.

(#1617) L0g0sz válasza exon96 (#1615) üzenetére


L0g0sz
lelkes újonc

Sok egyén végzett felsőoktatási intézményben, és szigorlatozott vagy volt komplex vizsgán.

- Korlátozva van a vizsgateremben lévők létszáma.
- A többi az előcsarnokban (lobby-ban) várakozik.
- A kilépés függvényében a bejelentkezés sorrendjében (amennyiben nem lép ki) léphet be.

Ez lehet egy algoritmus?

(Kábeles net, nem gigás, ellenben igen gyors elérésekkel; Asztali PC; Magam 40 év körül; Kérdőívet töltöttem, érdekelt miből állítják össze a statisztikát.)

Olyan nem fordulhat(na) elő, hogy nincs erőforrás a hárdverekre. Ilyen esetben nem.

[ Szerkesztve ]

(#1618) Eff82 válasza exon96 (#1615) üzenetére


Eff82
csendes tag

Sikerult 93%-ot elernem, de baromi nagy szerencsem volt, hogy az elejen megporgettem.
Az elejen meg so-so mukodott a rendszer, delutan 4 korul mar ~1.5 perc volt, mire betoltotte a kovetkezo kerdest (60 kerdes * 1.5 perc, es 90 perc a vizsga). Igy az utolso 10 kerdest nem sikerult 15 perc alatt megcsinalni, mert nem toltott be, talan 2-3 kerdes maradt ki.

Tolem is kaptak egy levelet, hogy valoszinuleg eleg sok buko lesz, mert terheles alatt ha egybol jelolod, es lepsz tovabb, akkor sem tolt be az osszes kerdes 90 perc alatt.

Orom volt a "Processing..." feliratu gombot figyelni.

Nagyjabol olyan erzesem volt, mint amikor Neptunt kellett hasznalni, ha eleg gyors voltal / csendes idoszakban meg tudtad oldani a dolgokat, akkor mukodik, de amint egy adott mennyiseg fole emelkedik az aktiv felhasznalok szama, onnantol durvan elkezd kohogni a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#1619) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

Ahogy észlelem dolgoznak/dolgoztak rajta, és kiemelkedően kitűnő az információáramlás. Ez előnyös.

(#1620) pdev1811 válasza L0g0sz (#1617) üzenetére


pdev1811
tag

Az, algoritmus. Azért aktiválódott, mert alufóliás sisakban töltötted ki a tesztet...

(#1621) exon96 válasza pdev1811 (#1620) üzenetére


exon96
csendes tag

+1 :C

(#1622) Eff82 válasza Eff82 (#1618) üzenetére


Eff82
csendes tag

Viszont legalább elismerik, hogy gebasz volt (idén is):

A 09.14-én megrendezésre kerülő pótvizsgán azok a vizsgázók is indulhatnak, akik elégedetlenek az eredménnyel.

Illetve, az előzetesen kihirdetett vizsgán és pótvizsgán felül, egy plusz vizsgalehetőséget biztosítunk azoknak az érintett tanulóknak, akik igénylik a plusz vizsgát.

(#1623) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

Utánanéztem a fóliasubának, nem jó az irány Bélám :-)), totálisan nem politikáról van szó. Fura, de nem érdekes meglátás...

Egyszerűen folytatva a teszt kitöltésére rendelkezésre biztosított valós idő változása az "X". (Az a szülője.)

Ennek az időnek a drasztikus megvonása/csökkenése aktivizálta, amely olymértékben történt, hogy a tesztet absz. min.: 65%, absz. max.: 95%-nál magasabb eredménnyel nem volt biztosított teljesíteni.

(#1624) adapter07 válasza Eff82 (#1622) üzenetére


adapter07
csendes tag

Ezeket hol írták?

(#1625) pazola válasza L0g0sz (#1623) üzenetére


pazola
tag

Szerintem neked nem kéne továbbmenned, mert meg fogsz makkanni.

Tényleg.

Volt ilyen az előzőn is, most meg ide írogat hülyeségeket... az elején pedig még ő is visszafogott volt, de aztán elhatalmasodott rajta teljesen.

Nem lesz jobb később sem, sőt, csak szólok.

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#1626) adeptus19


adeptus19
újonc

Sziasztok!
Tényleg meglehetősen idegesítő volt a rendszer lassúsága, de én – a tavalyi hírek alapján – abból indultam ki, hogy össze fog omlani az egész rendszer. Ahhoz képest ez egyértelmű előrelépés. :)

Eredetileg arra számítottam, hogy fél óra alatt letudom – elég sietős vagyok, végül kicsivel több mint egy óra kellett hozzá (15:15-16:17). 85%

Várom a kompetenciatesztet. Ott várhatóan valamivel kevésbé lesz leterhelve a szerver. :DD

(#1627) L0g0sz válasza pazola (#1625) üzenetére


L0g0sz
lelkes újonc

Ovastam figyelmeztetésed, vélhetően jó szándékból érkezett. Igen. Minél inkább elmélyed az ember valamiben, annál bonyolultabb, összetettebb. Így van rendjén. Nem látok logikai bukfencet abban, amit írtam, és a tárgyról szólt. Nem írnék le így embert, egyébként számos honlap van, ahol ívik ez a szokás. A hülyeség szubjektív, megtennéd, h. nem személyeskedsz (itt), inkább a tárgyról.

Eff82 - #1622: Ha igaz amit írsz, az a célracionális döntés. Mondhatni az optimum. A "legjobb". Világszinten kell az ember, bazi nagy üzlet, gigantikus pénzek, és érdekek. Adekvált gondolkodásra van szükség, ez csak nagy merítéssel szűrhető jelenleg. Ha egyáltalán nem a hibás az érdekes, hanem a megoldások, és azok próbáik, akkor harmadiknak megyünk be az ajtón, és elsőnek jövünk ki... még az is lehet.

Mr. Pdev-nek abban igaza van valójában, mindenben ott van a politika -ha jól csinálja-. Cégek révén is lehetnek itt emberek.

Eddigi -előkészítő- képzés:
Letisztult, átlátható, sallangmentes, mély a vizsga, mindezen tulajdonságok mellett korrekt, és páratlanul élvezhető a képzés, átjön az előadók informatika iránti elköteleződése (szeretete), és alázata (NEM megalázkodása) a "magasnyelv", a soft, és a vas iránt. Ehhez igazi tudás kell. Akár egy komplex, többszörösen beágyazott függvény tök´ egyszerű elmagyarázásához. Azért ilyen szinten prog-mat agy is. Személy szerint irígylésre méltó. Meglepően nagy fordulat a magyar oktatástól/céges/civil szféráktól, mert CSAK AJÁNLANI LEHET.

Mi lett azzal a kollégával, akiről írtál? Elvégezte, hol tart?

(#1628) exon96 válasza L0g0sz (#1627) üzenetére


exon96
csendes tag

Nem unod még?

(#1629) UHHH


UHHH
senior tag

Amikor megint megkérdezte a MAC cím hány hexa tagból áll, akkor röhögtem nagyon... :D
Azért ilyen algoritmust, ami fel tudja tenni ugyanazt a kérdést kétszer, azt tényleg nehéz felülmúlni.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1630) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

Nem volt ilyen szerencsém. :-)) Egyetlen hibát tapasztaltam még, ami a bejelentkezéssel kapcsolatos, attól kifeküdne néhány validátor, ha alkalmaznánk, ezért irreleváns.

Vajon most bekapcsolnak több szervert/munkaállomást/modult, mondjuk könyvtárakból, iskolákból, amit az adott idősávban nem használnak ki mások?

(#1631) exon96


exon96
csendes tag

Tudom volt már, de a biztonság kedvéért a megmondó emailre jött válasz:

"Az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt:

A 09.14-én megrendezésre kerülő pótvizsgán azok a vizsgázók is indulhatnak, akik elégedetlenek az eredménnyel

Illetve, az előzetesen kihirdetett vizsgán és pótvizsgán felül, egy plusz vizsgalehetőséget biztosítunk azoknak az érintett tanulóknak, akik igénylik a plusz vizsgát

Köszönjük megértését

Tisztelettel"

(#1632) adapter07 válasza exon96 (#1631) üzenetére


adapter07
csendes tag

Mondjuk ezt elküldhetnék mindenkinek, és nemcsak annak, aki reklamált. :U

(#1633) pdev1811 válasza adapter07 (#1632) üzenetére


pdev1811
tag

Nekem a záróvizsga linkjét nem küldték el. Úgy kellett rájuk írnom, épphogy be tudtam fejezni.

(#1634) L0g0sz


L0g0sz
lelkes újonc

Az para lehetett, de neked jól sikerült, nem?
Hétfőn még megküldhetik, várjuk meg a hétvégét, szerintem.

Ehhez lenne ötlet:
Hogyan kapjuk meg egy űrlap submit eseményéből azt az elemet, amelyen az esemény kiváltódott. Az eseményt ev-ként érem el.
- ev.target (Ez?)
- ev.form
- ev.element
- ev.formElement.

(#1635) Stig20


Stig20
tag

Sziasztok, a vizsga után kapott bárki visszaigazoló e-mail, hogy sikerült, jöhet a következő rosta?
Ugyan kiírta a teszt után a százalékkal együtt, de furcsa, hogy ezen kívül semmilyen visszaigazolás nem érkezett.

(#1636) adeptus19 válasza Stig20 (#1635) üzenetére


adeptus19
újonc

Nem vagy egyedül, én sem kaptam semmit. Ha jól értelmeztem a levelüket, csak akkor kaptunk volna - egyelőre -, ha nem sikerül.

Mondjuk az tény, hogy én is tűkön ülök...

(#1637) sakal83 válasza adeptus19 (#1636) üzenetére


sakal83
addikt

Szia

Látom hogy jol sikerült a vizsgad. Megkerdezhetem hogy volt előképzettséged vagy most lattad először az anyagot? En elsoaldozo voltam de 65% lett :W az elso 37 kerdesnel csigalassu volt a rendszer igy kb az 5. tol 5mpen belül xeltem... Eselyem sem volt igy jobb eredmenyt elerni nem epp mely tudassal sajnos.

Azert is kerdezem mert ha masnak kb ugyanolyan rossz korulmenyek kozott sokkal jobb lett nulláról akkor nem aldozok ra sem idot sem mas elől nem vennem el az eselyt.

En nem kaptam emailt.

(#1638) vackor81 válasza sakal83 (#1637) üzenetére


vackor81
csendes tag

78% lett, hasonló paraméterekkel. Pedig direkt később kezdtem, 16 óra után, hogy a kezdeti rohamot elkerüljem. Nagyjából nekem is a felétől javult a helyzet, előtte volt, hogy másfél percig a képernyőt nézegettem két betöltés között. A második felvetésedre pedig az a válaszom, hogy kb. 6 kérdés választ el minket, tehát abszolút nem releváns ebben mérned a megszerzett tudást. Simán lehet, hogy a kompetencián meg vágni fogod a logikai feladatokat... De ha lesz lehetőség egy "ismétlőre" mindenkinek, én megpróbálnám a helyedben. Ha már idáig foglalkoztál vele, ezen ne múljon.

Csak azért mert tudod, hogy paranoiás vagy, még ne hidd, hogy nem fognak elkapni...

(#1639) adeptus19 válasza sakal83 (#1637) üzenetére


adeptus19
újonc

Volt előképzettségem, kb. a "lelkes amatőr" szinten mozogtam eddig, hála különböző online kurzusoknak és offline olvasmányoknak. Komolynak nevezhető szakmai végzettségem nincs. A fentiek ellenére sok új infót kaptam a kurzuson, meg főleg rendezettebben, mint eddig.

Az oktatóvideókat túlnyomó részt egy alkalommal néztem végig, utána inkább teszteket gyakoroltam.

Szerintem is mindenképp vágj bele a pótvizsgába, már csak azért is, mert nekem úgy tűnik, hogy nem a záróvizsga alapján rangsorolják a jelentkezőket.

(#1640) krizmo_ válasza adeptus19 (#1639) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szerintem, ha valaki már most pótvizsgázik nagyon rossz esélyekkel indul. A záróvizsga és a kompetenciateszt együttesen számítanak majd. Nagyon szigorú a szűrés végig...

(#1641) adeptus19 válasza krizmo_ (#1640) üzenetére


adeptus19
újonc

Á, köszönöm, ez új infó volt, a programleírásból nem derült ki számomra. (Szövegértésből egyes.)
Persze az is benne van, hogy valaki a záróvizsgán brillírozik, a kompetencián vagy az angolon meg betlizik. Vagy fordítva.
Én azért megpróbálnám, veszteni nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#1642) krizmo_ válasza adeptus19 (#1641) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Csak a korábbi tapasztalatok alapján írtam. Szerintem, a pótvizsgázókat kiszórjàk, de ha mégsem akkor lemorzsolódnak, az egészhez viszonyítva az eleje semmiség, később sokkal keményebb...

(#1643) mrobes


mrobes
tag

Hát, Gyerekek, nagyon hülye lehetek, vagy valamit rosszul értelmezek! :U
Kitöltöttem a pótvizsga tesztet (múltkor nem tudtam befejezni) és volt két feladat, ami tök egyértelműnek tűnt, de nem tudtam rájönni a megoldásra.
Lehet hibás feladat a tesztben?
Ha ideteszem - ha tehetem - valaki ránézne?

(#1644) krizmo_ válasza mrobes (#1643) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Hibák simán előfordulhatnak, korábban is voltak. :(((
Ha külön nem tértek ki rá, hogy nem lehet megosztani, akkor tedd be nyugodtan és megköpködjük. ;)

(#1645) mrobes válasza krizmo_ (#1644) üzenetére


mrobes
tag

Ááá, itt én voltam a hiba! :))
Jó szívatós volt szerintem a feladat, kettőt is kaptam belőle:

Feladat 1

Feladat 2

(#1646) havadtoig válasza mrobes (#1645) üzenetére


havadtoig
csendes tag

Szerintem a tömb új hossza volt a válasz mindkét esetben. Én megkaptam ezeket a kérdéseket az eredeti vizsgán, engem is totál összezavart.
Én nem pótvizsgáztam és személy szerint nem is értem, hogy mi ez a még egy újabb lehetőség a pótvizsgán kívül... Miért is lehet háromszor vizsgázni? Komolytannak érzem az egészet. :(

(#1647) andris444 válasza havadtoig (#1646) üzenetére


andris444
csendes tag

Sziasztok van arról információja valakinek hogy bekerülés esetén mi lett azokkal akik kiestek/feladták különböző okokból a tavalyi csoportokból? Pl túl gyors tempó vagy pl:hiányzási óraszám stb..miatt?Gondolok itt pénzvisszafizetési kötelezettségre vagy egyéb vonzatra.

(#1648) krizmo_ válasza mrobes (#1645) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Feladat 1
5 a jó válasz.

Feladat 2
4 a jó válasz.

(#1649) mrobes válasza havadtoig (#1646) üzenetére


mrobes
tag

Közben én is rájöttem, hogy a tömb hosszát adja vissza, de a teszten nem ugrott be, hogy mit akarnak ebből kihozni.
Az újabb pótvizsga lehetőség valószínűleg a múltkori rendszerhiba miatt lehetséges.
Nekem se sikerült befejezni az elsőt a másfél perces feldolgozási idők mellett, most meg alig több, mint fél óra alatt lepörgettem. (Csak ezt a két kérdést bámultam, mint a hülye, nem értettem, hogy lesz egy ilyen tömbből egy sima szám.)

krizmo_: beírtam a konzolba és akkor már beugrott a megoldás :K

[ Szerkesztve ]

(#1650) Create. válasza krizmo_ (#1648) üzenetére


Create.
addikt

5 a helyes, csak az értéke az nem 5. Hanem [1,3,5,7,9]. A tömb hossza az 5.

ugyanígy a másik is, az eredménye nem 4, hanem [5,1,2,3].

Szóval ki lehetett silabizálni, hogy mire gondolhattak, csak a kérdésre nem az a válasz, amit vártak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.