Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TIT


TIT
veterán

Ambi eddig is volt,az pedig durva,hogy egy felsőkat.tv-n 1.4 a hdmi,pedig 2.0 volt a 8-as.

(#2) berVi


berVi
senior tag

Jol emlekszem, hogy ez a Philips mar nem az a Philips?

(#3) flashpointer


flashpointer
őstag

Nem lenne érdemes feltüntetni a procit memóriát stb-t az ilyen tvknél ahol play áruházban lehet vásárolgatni?
Mondjuk engem nem érint de elég kellemetlen lehet mikor valaki megveszi az asphalt 8-at vagy az aktuál top grafikájú cuccot és utána jön a meglepetés hogy a közepes telefonon simán elfut ezen meg semmi.
Erről az egész okostv-menüről mindig az jut az eszembe mikor benézek egy felső-közép kategóriás autóba és látom gagyi háttérvilágításos szegmenses kijelzőket benne...

(#4) frenetik


frenetik
tag

kodi fut-e rajta?

(#5) an0ny válasza frenetik (#4) üzenetére


an0ny
tag

ez érdekel engem is. ki lehetne dobni minden más lejátszót...

(#6) mattheus


mattheus
őstag

input lag-ról lehet tudni valamit ?

(#7) PAraNOia21 válasza frenetik (#4) üzenetére


PAraNOia21
tag

+1

(#8) Dexar007


Dexar007
veterán

Plazmaszektas barataim hol vagytok? Induljon hat a moka! ;]

Give me your cum,bull!

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Kinézete tetszik.

nothing is true everything is permitted..

(#10) Duree


Duree
veterán

Egy ilyen szintü készülékböl miért hiányzik a DivX támogatás?

[ Szerkesztve ]

duree54

(#11) gantum válasza Duree (#10) üzenetére


gantum
aktív tag

androidos

(#12) Chaser


Chaser
titán

mért nem w8,1-es okossága van? design tetszik, árazás kevésbé:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13) elefant válasza Duree (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ez mostanában egyre nagyobb divat. a Sony is hasonlóképpen cselekedett a közelmúltban. Igazából fogalmam sincs.

(#14) dlaccc


dlaccc
aktív tag

szvsz nem csak a gesztusvezérlés hanem úgy az egész android tv egy zsákutca..

(#15) Chaser válasza dlaccc (#14) üzenetére


Chaser
titán

engem hideg ráz a droidtól és hülyeségeitől:) telón is csak azért viselem el mert xiaomi-miui, de ilyen cuccnál már sztem erősen win alapokra kellene áttérni, tabletből se vennék droidost már

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) b. válasza elefant (#13) üzenetére


b.
félisten

Elméletileg lejátszócsomaggal, ami kodeket is nyom ,le kellene hogy tolja a divxet is.Több droidos telefont lehetett így rávenni a mókára.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Joshi válasza elefant (#13) üzenetére


Joshi
titán

Az Xvid-et viszi a Divx-et nem, utóbbi licenszdíjas. Egyébként felfoghatatlan hogy egyesek 1.5GB-os Xvidet és Divix-et néznek ilyen TV-ken. :( Még a 264-es kódek is jobb minőséget produkál ugyan ekkora méretben.

(#1) TIT Full HD-ra tök felesleges a HDMI 2.0, akkor inkább DisplayPort 1.3. Itt is az van hogy a HDMI licenszes addig a DP ingyenes, sokkal fejlettebb a DP 1.3 mégis a HDMI-t erölteti mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#18) elefant válasza dlaccc (#14) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát de még mindig sokkal-sokkal jobb, mint a régi rendszer.

Mindegy, idén úgy is jön az Android TV, az megint más lesz (elvileg)

(#19) elefant válasza Joshi (#17) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Ha látnád, hogy a szolgáltató médiaboxából milyen minőségű tévéadások jönnek, akkor lennél szomorú igazán. Botrány az egész valahol.

(#20) Joshi válasza elefant (#19) üzenetére


Joshi
titán

Azért írtam mert a Divx-ért nem kár, akkor inkább 264. Sőt, most már 265. :D

(#21) Stanley-B. válasza Chaser (#12) üzenetére


Stanley-B.
őstag

mert tv nézés élményét nem akarják, hogy kékhalál fűszerezze :)

(#22) _Atesz válasza Dexar007 (#8) üzenetére


_Atesz
addikt

Figyelj, ha nem jönnek, átveszem a helyüket. Már úgyis tudom mit szoktak írni.. :DDD

(#23) Chaser válasza Stanley-B. (#21) üzenetére


Chaser
titán

7/24-ben megy a gépem, tavaly 3 bsod volt w7-tel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) daninet válasza Chaser (#15) üzenetére


daninet
veterán

mert win8.1 azért eléggé hardverigényes egy androidhoz képest. nézd meg a kínai szutykokat amik windowssal jönnek, gyakolatilag egy weboldalt nem lehet velük betölteni.
Nyilván itt is belelapátoltak valami konténeres akciós cpu/gpu párost, az elfogadható határán mozgó ram mennyiséggel, és azt lehet rá mondani, h ha rányomsz valamire vállalható időn belül megnyílik és teszi a dolgát.
ez nem így lenne win8.1 alatt ezzel a hardverrel ezen az áron

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#25) Duree válasza gantum (#11) üzenetére


Duree
veterán

Igazad van utánanéztem és az Androidnak nincs divx támogatása valóban.De azért ha akarnáa a Philips biztosan meg tudná oldani.

duree54

(#26) Duree válasza elefant (#13) üzenetére


Duree
veterán

Kár érte,mer nagyon sok embernek ebben a formátumban vannak a filmjei,sorozatai.

duree54

(#27) Imi1981


Imi1981
veterán

Ez most va paneles? A panel típusához va lcd van írva,ha va paneles az sokat dob a feketén és ezáltal a kontraszton.Va panel ambilight-el fűszerezve nagyon jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#28) daninet válasza Duree (#25) üzenetére


daninet
veterán

szerintem arra gondolt, hogy mivel androidos ez a kérdés irreleváns. 1000 féle lejátszó közül választhatsz rá ami támogatja a divx-et. Sok telefongyártó alapból telepít olyat ami támogatja a divx-et.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29) Chaser válasza daninet (#24) üzenetére


Chaser
titán

több embernek van már w8,1-es tablete, valamelyik atom genes cpu-val, 2gb rammal, kb mindenki azt mondja nem venne már droidos tabot a wines után:) az én telóm hw-e elég korrekt, de nem is olyat tesznek a media lejátszókba, a vicc az, hogy kb nem is drágábbak azonos tudású droidos tabnál a winesek, tán 8"-ig az ms ingyen adja az os-t, talán igaz media-mini pc-re is, annyira nem érint, csak érdekes hogy ilyen tv-be is még androidos csodát tesznek

szerk: Imi1981 attól függ melyik va, vannak abban is nagyon gyengék, amik max jobb tn szintjén vannak

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) Imi1981 válasza Chaser (#29) üzenetére


Imi1981
veterán

Azért egy 300 e ft-os tévébe nem raknak gyenge panelt szerintem.Az a baj a tesztből most nekem nem jön le egyértelműen ,hogy va vagy ips van e benne.Bár a 0.07 fekete inkább va panelra utal.

(#31) bteebi


bteebi
veterán

"A súlya állvánnyal együtt csak 13,6 kilogramm, azaz kevesebbet nyom, mint a múltkor nálunk járt AX900 talpa!"

Ez alapvetően egyébként elég szomorú. Persze Edge LED-del lehet penge TV-t csinálni... csak minek/kinek? Backlit LED-del jóval jobb lehetne. Cserébe viszont tényleg nagyon jól néz ki :DDD, és még Ambilight-ot is tud.
Ilyen rossz színhűséget egyébként - pláne kalibrálás után - szerintem még soha nem láttam :Y, vagy legfeljebb szökőévente egyszer. Lehet, hogy nem rossz TV, de az árát egy kicsit eltolták, mert ennyiért már 55"-os UHD TV-t lehet venni az LG-től - igaz, Ambilight nélkül.

#2: Sajnos jól :(.
#30: VA, a cikk első oldalán az összefoglaló táblázatban szerepel. És LCD-hez mérten nem is rossz érték.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#32) mizu


mizu
aktív tag

Nagyon baba!

▫️ PH! FAN ▫️

(#33) ALBY


ALBY
senior tag

A tévé nagyon derék lenne, igényesebb de nem a kőgazdag rétegnek,
jó panel, kalibrálható, képjavítókkal, ambilight. Itt kéne megállni a Philipsnek (is).
Viszont smartkupacot le kéne dobálni róla,
a hangvezérlést, kalimpálós vezérlést és kamerát meg főleg :Y ,
(részemről akár a tunert is, csak HDMI kell),
Kell mellé úgyis HTPC vagy valami derék lejátszó,
smart továbbra sem igazi megoldás, csak töltelék a marktinghez.

Hangkeltőket is lehajítanámén magam részéről csak útban van,
úgyse jó semmire, (oké hogy kevésbé botrányos mint a többi tévén, de mindegy így is)
A bluetooth az maradhat, jó ötlet, alaklmilag jól jöhet, vagy kis igényűek mellé rakhatnak valami hangkeltőt, mikrohifit, hangprojektort, ahogy tetszik, amúgy meg úgyis erősítőt kell venni ha filmet akar valaki nézni, ez a tévé meg ugye már arra való.

Sok a baki és a téveszme. Android is félrecsúszot, pedig ebben bíztam hogy észheztérnek eldobják a vacak saját okostévés dolgokat, és egy kvázi külső , már kitalált rendszert mellétéve felvértezik használható képességekkel. De sikerült az andoid lehetőségeit is elbutítatni.
Ez az új okostévé rendszerük sem méltól egy amúgy ilyen jó Philips tévéhez, sem 2015-höz.
Sok felárért. FLAC nem megy 4 magos procival, (Divx sem) nem tudom hogy ez csak durva bug hogy nem sikerült, vagy valami alattomosság.

Ha a tévégyártó a tévéhez (megjelenítőhöz) ért (mint a Philips is),
akkor gyártson azt, a többi dolgot bízza másra vagy vegye meg a jó megoldást kilóra inkább.

Mindez kb a többi tévére is igaz szerintem, nem Philips specifkus.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#34) kpal válasza Dexar007 (#8) üzenetére


kpal
veterán

Ez is megtartotta az LCD sajátosságait :DD

Amúgy Win jobb lenne mint a droid . 300e+ Ft-os tv és csak 1.4 HDMI 2015-ben ...

[ Szerkesztve ]

(#35) Chaser válasza Imi1981 (#30) üzenetére


Chaser
titán

kinek mi a gyenge, 300-400k-s tv-ben edge sem az a megoldás amit el lehetne várni, de legalább karcsú:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) próbakocka


próbakocka
senior tag

Egy dolog érdekelne:

Ha rádugok egy fullHD webkamerát, akkor tudok a tv-vel skypolni? (alap lenne ...) Ha van skype, akkor a bejövő hívást overlayben ráteszi a futó adás képére? (nagymamabiztosan ... nem ám 25 billentyűs kombóval jutunk el a videóhívásig ...)

A többi az androidos alap tekintetében szerintem érdektelen, mert már megvan más rendszerekben.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#37) aram01


aram01
nagyúr

Nagyon rendben van ez a tv :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#38) Dexar007 válasza aram01 (#37) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem. :N :D

Give me your cum,bull!

(#39) aram01 válasza Dexar007 (#38) üzenetére


aram01
nagyúr

az aláírásod sejtett valamit ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) subset válasza Chaser (#15) üzenetére


subset
senior tag

Nem tudom ki vágyik egy TV-re - amire egyből vírus és anti-malware keresőt/irtót kell telepíteni? :) :)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#41) ALBY válasza subset (#40) üzenetére


ALBY
senior tag

Ne felejtsd el leragasztani a kamerát és eldugítani a szintén sasoló mikrofont ;)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#42) iam11


iam11
csendes tag

USB 3.0 az túl gyors adatátvitelt eredményezett volna 300e huf-ért?

(#43) aram01 válasza iam11 (#42) üzenetére


aram01
nagyúr

azt majd a rev 2.0-ban találod

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44) lorinser válasza iam11 (#42) üzenetére


lorinser
senior tag

Mire is használnád az USB 3.0-át egy TV-n?

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#45) lorinser válasza ALBY (#41) üzenetére


lorinser
senior tag

Várj, ez nem Samsung topic ;]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#46) aram01 válasza lorinser (#45) üzenetére


aram01
nagyúr

juj ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#47) O_L_I válasza lorinser (#44) üzenetére


O_L_I
őstag

Lehet neki annál a ~200-250 Mbitnél amit valós körülmények között ki lehet hozni az USB2-ből nagyobb bitrátájú filmjei vannak.... :U

(#48) iam11 válasza lorinser (#44) üzenetére


iam11
csendes tag

Amire a 2.0-át.. Nem hátrány, ha a videó pufferelése gyorsabb pl.

(#49) lorinser válasza iam11 (#48) üzenetére


lorinser
senior tag

TV-nél én még nem láttam hátrányát a 2.0-nak.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#50) iam11 válasza lorinser (#49) üzenetére


iam11
csendes tag

Felbontás kérdése szerintem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.