Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ernyiért nagyon megéri:D :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) TheMarci


TheMarci
addikt

Viszont a kéknek tetszik a színe, csak még nem találtam ilyen színü tokot almástelefonhoz.

Do You Dream?

(#3) hito válasza AS (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt cinikusan, vagy komolyan mondtad? :B

Szerintem mocskosul drága.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

ez a design egyszerűen üt :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) keIdor


keIdor
titán

Jó drága, a rendszer jövője kérdéses, vagy inkább egyáltalán nincs jövője ahogy nézem a hozzáállást... nem tudom ennek így mi értelme. :D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) plus44


plus44
veterán

ohh..hát ez szinte ingyen van. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) #19708160


#19708160
törölt tag

Szerintem egy kicsit elrugaszkodtak az árral.Kicsit sok

(#8) grabber válasza #19708160 (#7) üzenetére


grabber
addikt

Mondj egy másik ilyen telefont?Ja nincs,akkor meg,hogy lehet drága? :U

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Most a Nokia tud valamit, vagy blöfföl...
Tudja, hogy a techgeekek ennyiért is megveszik, mert kuriózum, vagy csak simán bedobta, hogy ennyiért is elviszik majd...

Ez már kezd nagyon érdekes lenni, kíváncsian várom a folytatást...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Egy kis elírás az első sorban: összeszerelő "üzenet"

Szépre sikerült a teló, bár kicsit húzós a kezdő ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) keIdor válasza grabber (#8) üzenetére


keIdor
titán

Ennyiért kapsz telefont iOS-el, Android-al és WP7-el, aminek van biztos jövője meg múltja is. (bár az Androidnak lehet nem) A hardver is jobb, lassan a kijelzők is (iOS 960x640, Android 720p-k jönnek) én biztos nem venném meg ennyiért, még ha tetszene, akkor se...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) plus44 válasza grabber (#8) üzenetére


plus44
veterán

Mert szerinted, ha nincs konkurencia (mea culpa, az tenger számra van), szóval ha nincs egy másik ugyanilyen rendszert futtató készülék más gyártónál, akkor a 7milliárdos árcédula is jó lenne, az emberek pedig sírva könyörögnének, csak hogy hadd vehessenek egyszerre ötöt belőle? :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) hito válasza grabber (#8) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, mondjuk ez nem egészen így van. Ha én kutyaszarból hajtogatok egy hattyút és utána felteszem 1000$-ért a netre, attól még drága lesz, hiába nincs még egy kutyaszarból hajtogatott hattyú a világban :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) #19708160 válasza grabber (#8) üzenetére


#19708160
törölt tag

A konkurensekhez képest drága.Én arra gondoltam.Nagyon sok telefon van ezzel a tudással (én a hardver részére gondolok),ennyi pénzért olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#15) laci666


laci666
senior tag

És láss csodát a férges almán kívül is van élet,akarom mondani nem kell őket ahhoz másolni,hogy egy szép telot csináljanak.
De azért remélem,hogy más belsővel is ki fog jönni ez a dizájn, mert ez egyszerűen gyönyörű :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#16) grabber válasza #19708160 (#14) üzenetére


grabber
addikt

Ilyen Operációs rendszerrel?Gondold el a több éven át tartó fejlesztést is meg kell fizetni.Amit,most nagyon úgy tűnik,ennek az egy telefonnak kell majd visszahoznia az árát.
Androidból van vagy 40 féle,és ott a reklámok hozzá vissza a költséget+sok telefon alsó kategóriában árulják,így többen meg tudják venni,mint ezt.
Első telefon annyit kérhetnek érte amennyit nem szégyellnek,de 120k még nem sok ehhez képest,de ennyit én nem adnék egy telefonért.

(#17) #19708160 válasza grabber (#16) üzenetére


#19708160
törölt tag

mint irtam nem az operációs rendszerre értettem.És úgy rohadt drága.Amúgy meg tetszik mint telefon.

[ Szerkesztve ]

(#18) daniel909 válasza hito (#13) üzenetére


daniel909
addikt

:DDD:Dd:D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19) Entryy


Entryy
aktív tag

Lehet,h az alapár kicsit magas, de mint tudjuk ez úgy is fog esni.
A 4x es memória 29.000 ft os felára viszont követendő példa lenne a többi gyártó számára is!
Almáéknál 16-->32 = 33.000 ft.
Nem mindegy.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#20) Pete55555


Pete55555
addikt

a 16 GB-os modell nettó 480 euró, azaz hazai áfát feltételezve bruttó 172 000 forint körüli összegért lesz elvihető, míg a 64 GB-os változatért nettó 560 eurót, azaz nagyjából 201 000 forintot kell kifizetni
:W :W Sok ez, de nagyon. Viszont az tény, hogy a memória felára nem sok, eljuthatnánk már oda, hogy felső kategóriában 16-32-64 Gb-os modellek legyenek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#21) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Nem tudom mit szednek Nokiáéknál, de nagyon elszálltak az árral. Max. 90 környékén még engem is érdekelne, pedig a Nokiát már évek óta leírtam magamban... De ez tetszik, nagyon, a MeeGora meg rohadtul kíváncsi vagyok az eddig látott screenshotok meg videók után.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#23) #53246592


#53246592
törölt tag

Nemrégiben Finnországban a 64GB-osat 700 euróért lehetett elörendelni, de csak 3 napig, mert ennyi idö alatt "elfogyott". Szóval a drágaság relatív. Na jó, arról nem szól a hír hogy hány darabra vettek fel elörendelést :)

(#24) DanielK válasza tjb007 (#22) üzenetére


DanielK
addikt

Lehet, hogy a telefont pofozgatják, de hogy MeeGo-ból újabb már nem jön, az tuti!
link

(#25) Retekegér válasza Entryy (#19) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Mivel elég korlátozott lesz a piaca, nem hinném, hogy olyan hamar esésnek indulna az ára. Sőt, majd az aukciós portálokon fogják hirdetni még pofátlanabb árakon.

<< Heimdal >>

(#26) debrejo


debrejo
senior tag

Bár én valamikor nem túl elszállt kezdőárat és a bemutatás utáni árcsökkenést jósoltam, most saját magamat követem meg és mondom azt hogy tévedtem. A kezdőár nem frankó, és az ára sem fog csökkenni, legalábbis jelentős mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#27) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A létező legegyedibb és legszebb telefon jelen pillanatban, az ára még sok de majd lejjebb megy, szóval ez nem lehet ellenérv a vásárlásra.

:R :C

[ Szerkesztve ]

(#28) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Már rengeteg képet láttam a telefonról, mégis azt mondom még mindig, hogy ez telitalálat. Csak ne lenne ilyen veszettül drága. Megvárom a teszteket, hogy milyen lesz a platform, valamint hogy majd lejjebb menjen az ára, aztán majd meglátjuk...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#29) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nagyon drága, de a telefon jól néz ki. Előbbi idővel esni fog, utóbbi akkor is marad. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Gyönyörű telefon. Nagyon várom a tesztet és az első vevői visszajelzéseket. Nem fogom egyből megvenni megvárom míg zuhan az ára és hogy a Nokia hogyan áll a Meegohoz. Engem nem nagyon érdekel, hogy mennyi App van. Nincs szükségem 200 000 játékra meg különböző kiegekre, ha persze az eredetiek kielégítik a felhasználót :) . Az biztos, hogy eddig is Nokiáim voltak és ha egyszer átállok az okostelefonra az is az lesz :D

(#31) Jadro válasza =Mentor= (#27) üzenetére


Jadro
veterán

"az ára még sok de majd lejjebb megy, szóval ez nem lehet ellenérv a vásárlásra."

Ez igaz kb. minden telefonra, csak eleget kell várni.

Egyébként klassz készülék, csak kicsit elrettentő, hogy nem akarják folytatni ezt a szoftver vonalat, így a támogatás sem lesz hosszú életű. Mondjuk ha mindenki ilyet vesz, lehet hogy meggondolják magukat, szóval hajrá. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#32) amanoba


amanoba
őstag

kíváncsi vagyok, amit vaterán nyomtak, végül mennyiért kelt el..

közben megtaláltam:195K

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#33) #19708160 válasza amanoba (#32) üzenetére


#19708160
törölt tag

:Y Az igen.Szép ára volt.

(#34) stewe780


stewe780
őstag

170-ért egy egymobilos oprendszerrel ellátott teló. Hát azért aki ezt bevállalja igen nagy fan. Az intel már továbbállt a samuhoz (tizen) Én csodálkozom, hogy egyáltalán piacra dobja a nokia ezt a vakvágányt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#35) #19708160 válasza stewe780 (#34) üzenetére


#19708160
törölt tag

elolvastam.Azért durva a végén az a pár sor.

Idézet:

"Szeretném személyesen megköszönni mindenkinek, aki részt vett a MeeGo projektben az elmúlt másfél évben és arra biztatnálak benneteket, csatlakozzatok hozzánk a Tizen.org-on. Remélem fel tudjuk használni a MeeGo projekt során tanultakat a Tizen sikeréhez, és remélem minél többen csatlakoztok!" - írja a MeeGo blogban Sousou, ami gyakorlatilag úgy is érthető: a MeeGónak egyszer és mindenkorra vége.

(#36) =Mentor= válasza stewe780 (#34) üzenetére


=Mentor=
őstag

Miért is? A Nokia nem az a cég aki magára hagyná a vásárlóit, tehát a támogatás hiányától nem kell tartani. Sőt már gőzerővel készül egy segédprogram, aminek a segítségével futtathatók lesznek az Androidos alkalmazások a Nokia N9-n. Mivel mindkét rendszer Linux alapú, így nem lehet túl ötdöngős dolog ezt kivitelezni.

:U ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) #06658560 válasza #19708160 (#35) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ahhoz képest mostanság volt hír MeeGo notiról/tabletről, illetve valamelyik autós cég is beszállt a buliba. Symbianról is mindenhol azt terjesztik, hogy halott, csak a Nokia nem tud róla, hogy már nem fejleszti...

(#38) Solten válasza AS (#1) üzenetére


Solten
addikt

Sarcasm? :)

Saor Alba

(#39) Liberatore


Liberatore
tag

http://www.youtube.com/watch?v=lxUFaY2qPM4&feature=player_embedded
egy kis unboxing kedveskedés estére :)

(#40) Armahun


Armahun
addikt

Egy női ruhán is az kerül sokba amit kivágnak belőle. Itt is azok a gombok a drágák, amit nem építettek bele. :)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#41) crue


crue
őstag

A T-Mobile-nál bekerült a hamarosan kaphatók közé. Ára még nincs.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) Jadro válasza crue (#41) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor már hamarosan jön. Baromi kíváncsi leszek az árára, meg a tapasztalatokra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#43) Karma válasza #06658560 (#37) üzenetére


Karma
félisten

A Symbian se azért halott, mert azt terjesztik róla, hanem mert nem él.
A MeeGora is hasonló áll, különösen a Foundation-félére.

“All nothings are not equal.”

(#44) AMD Power


AMD Power
titán

Volt itt most nalam egy. Egy par percig nezegettek , nem ereztem azt a huha erzest...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) fffeco


fffeco
tag

Ma láttam egy rózsaszinű N9-et egy nőnél :Y nagy élmény volt

(#46) #06658560 válasza Karma (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

A symbian halottságára azért térjünk vissza egy év múlva.

(#47) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Jó kis gép. Csak zavar, hogy alul van a webkamerája. Amúgy ITT van egy jó kis videó róla.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.