Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Translator


Translator
tag

:: 2013 év elején hat olyan témakörben indítanak párbeszédet az iparági érdekeltekkel

Remélem, hogy a lakosságot meg a svéd kalózpártot is bevonják a párbeszédbe... :U

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#2) stargazerhu válasza Translator (#1) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Hát persze, ahogy eddig is mindig tették! ;) Egyáltalán nem fog érvényesülni a régi monopolista multik lobbi ereje:)

(#3) big-J válasza stargazerhu (#2) üzenetére


big-J
őstag

így van feküdjetek vissza, minden még a mostaninál is tökéletesebb lesz! :DD

(#4) Pug


Pug
veterán

Na ez meg a Kiotoi egyezmenynel is semmiterobb.... vicc

(#5) nap


nap
addikt

Ez azt jelenti, hogy aki internetezik, az lop?
Vagy, hogy kevés a 70 év, legyen 200?
Vagy, ha megnézek egy filmet egy amerikai szerverről, akkor a filmstúdió jogászebei az amcsi törvények szerint követelhessék rajtam egy harmadik világbeli ország teljes költségvetésének a kétszeresét?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) chepavel válasza nap (#5) üzenetére


chepavel
aktív tag

Igen, nagy valószínűséggel pontosan ez lesz. :W

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#7) .tnm válasza Translator (#1) üzenetére


.tnm
addikt

ugyanezen akadtam meg én is. a szerzőkből, illetve a kultúrából hirtelen iparági szereplők lettek az internet fogyasztóinak érdekvédelmét már csak az EU bizottság képviseli (papíron)

ideje lesz lassan építgetni a "személyes világhálót", ha már az internetből egyre inkább "kereskedelmi világháló" lesz.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A felhasználó álltal generált tartalom jó ötlet, és az államhatáron átnyúlás is!

De ahogy látom egy valami kimaradt!

Minden szabadalmi kérdésbe az Appléval egyeztetni, hogy ez az övék-e már? :DD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) brd


brd
nagyúr

Tipikus demokratikus gyűlés, ahová, ha jól láttam, pont csak azokat a parasztokat (vagy valami hasonló jelzővel gondolhatnak rájuk) nem hívják meg, akik az egészet eltartják. :(

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.