Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

A kínai piacra szánt mobilokra mi értelme van eleve feltenni a GMS-t? Kínában minden Google-related szolgáltatás alapból le van tiltva nem? Meg a facebookos cuccok is nem?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a CCMC mint valami kilencvenes évekbeli stratégiai játék megnevezés, vagy Syndicate-en belüli vállalt, amely nevében ölhetjük a riválisokat.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes, h visszavonták a szankciokat, bár én a Huawei esetében is arra számítottam. Drukkoltam is Biden bácsinak, bár a Trump olyan ellenszenvesen viselkedett , h az már a kutyakomédia határait súrolgatta.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Silenzio


Silenzio
addikt

Attól fognak részvényt venni, ha nincs a Google a telókon? Értelmezhetetlen így a cikk.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) Victoryus94 válasza Silenzio (#4) üzenetére


Victoryus94
őstag

Fuss neki még 1x:
"A minősítés semmissé nyilvánításával a bíróság feloldotta azokat a korlátozásokat is, amelyek az Egyesült Államok állampolgárait eddig megakadályozták abban, hogy Xiaomi kötvényeit megvásárolják vagy birtokolják."

Ez teljesen független a Google service-től. Egyébként szerintem a google service- sem ezért került fel-le a telókra, mert ez a lista ilyesmit nem tiltott soha.
Inkább arra tippelek, hogy a Huawei-el együtt a többi kínai cég is próbál minél inkább elhatárolódni a Google-tól, hogy egy esetleges váltás/átállás minél zökkenőmentesebb legyen (de legalább a kínai vásárlókat ne érintse).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.