Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Formailag szerintem szépek!

Kérdés, hogy a mennyire gondolja komolyan a HP ezt a visszatérést, mert ebben a szegmensben is borzasztóan gyorsan és nagy volumennel kell fejleszteni, hogy egy adott cég eljusson egy szintre és azt meg is tudja tartani, vegetálni nincs értelme!

(#2) engusz válasza ByB (#1) üzenetére


engusz
veterán

Ez engem is érdekelne. Meg az is, hogy milyen proci van ezekben a gépekben. Aztán jöhet a teszt, majd az árzuhanás, hogy 100k alatt meg lehessen vásárolni őket. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) macikos


macikos
addikt

Meddig akarják még erőltetni ezeket a QVGA kijelzőket? Ideje lenne már alapnak tekinteni a VGA felbontást, főleg ebben a kategóriában.

(#4) kinetone válasza macikos (#3) üzenetére


kinetone
tag

Nekem eléggé rossz a szemem,pont elég lenne a kisebbik :C

[ Szerkesztve ]

(#5) BloodRay válasza macikos (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértek. Ígéretes készülékek, de a kijelzőjük kicsit idejétmúlt már.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szépek :U

I humbly and respectfully decline™

(#7) fateless


fateless
veterán

Ezek nagyjából a jelenlegi készülékek újracsomagolásai...

Ettől függetlenül jók

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) iknight válasza fateless (#7) üzenetére


iknight
senior tag

Hát az eddigi készülékeik is jók, csak mostmár szépek is lesznek :D Én nagyon szeretem a HP termékeit, biztos kipróbálom valamelyiket a kettő közül...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#9) fateless válasza iknight (#8) üzenetére


fateless
veterán

Nekem is tetszetősek. Úgy látom, hogy azért nem érnek el manapság akkora sikereket, mert nincsen egy kiemelkedően jó - és drága - modelljük, hanem egyszerűen minden téren jót csinálnak, de semmi kimagaslót. Márpedig ez utóbbit manapság követeli a nép.

Első olvasatra nem látok túl nagy különbséget a Touch 3G és a Data Messenger között, kivéve a legszembetűnőbbet, hogy míg előbbi valamivel kisebb, addig utóbbi qwerty bill-lel rendelkezik. A HTC mégis ismertebb lesz a nagytesók révén...

Persze ez így van az autógyártásban is. A Peugeot 607-es sem azért létezik, mert nyereséget hoz...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.