Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Százhuszonötödik gyorsulási verseny játék, egygombos irányítással. Hurrá, adjunk húzónevet egy tucatsz@r játéknak..... :W Hiányzott már nagyon....

(#2) warfernom válasza XuChi (#1) üzenetére


warfernom
tag

Pedig a NFSWorld az nekem tetszett :( kár hogy kivégezték.

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Legalja. Átnevezett f2p hulladék Forza címmel. Ez igen.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) #65675776


#65675776
törölt tag

Nemhogy a Midtown Madness 2-t újítanák fel.

(#5) .LnB válasza #65675776 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem tudom, hogy ez hogy jön ide. De annak annyira örülnék én is! Imádtam az első két részét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) #65675776 válasza .LnB (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Városi versenyzés. Így jön ide. De a jelek szerint mára már az is túl összetett játéknak minősül.

(#7) .LnB válasza #65675776 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a The Crew 2-t vettem meg nagyjából ezért. Igaz, se nem Forza, se nem Mindtown Madness, de több mint a semmi. Mondjuk leginkább fiam játszogat vele néha.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mint egy falat kenyér... Ráadásul a Forza név elinflálása.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) VágniValó válasza #65675776 (#4) üzenetére


VágniValó
addikt

Imádtam! + bár a Flatout 2 még mindig nem ronda, vagy kockás de ha abból egy HD felújított változatot kiadnának (nem kell új kontent) az lenne az igazi. Jó tudom, sima arcade game, de akkor, örökzöld!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) #65675776 válasza VágniValó (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem az volt benne a legjobb, hogy lehetett csak simán ökörködni benne (cruise mode ha jól emlékszem), de akár komolyan is lehetett játszani.

(#11) pető bá' válasza XuChi (#1) üzenetére


pető bá'
őstag

nem akartam elhinni a tutorialban, hogy nem tudok irányítani.. Erre komolyan van igény? :F

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#12) Hopkins95 válasza XuChi (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Komolyan erről szól a játék, hogy állandóan egy gombot nyomogatsz és azzal irányítasz? :F Miami Street Gameplay : WHAT IS THIS GAME!!
Találtam az elődjéről egy videót, ezt elnézve nagyon unalmasnak tűnik. Wtf?! Ez így egy hulladéknak tűnik ilyen irányítással, az Asphalt vagy Real Racing simán odaver ennek a játéknak. Ráadásul ezzel csak lejáratják a Forza nevet mobilon. :DDD

Inkább csináljanak rendes Forza Horizont mobilra, még pénzt is adnék érte.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) XuChi válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


XuChi
addikt

+ #11: Ezek szerint van, ha az MS ezt így kiadta. Pofátlanság ezt Forza-nak nevezni :W

(#14) GhanBuri Ghan válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az egygombos mobiljátékoknak elég nagy piaca van azok között, akik a másik kezükkel éppen kapaszkodnak valamilyen tömegközlekedési eszközön.

(#15) Hopkins95 válasza GhanBuri Ghan (#14) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát én nem tudom elképzelni, hogy ilyen játékot egy kézzel játsszak, miközben pl. metrón utazom. Ilyesmit inkább ülve szoktam játszani utazás közben két kézzel, egy kézzel ez csak bohóckodás... :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) jorgoszka válasza VágniValó (#9) üzenetére


jorgoszka
tag

FlatOut Ultimate Carnage

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#17) VágniValó válasza jorgoszka (#16) üzenetére


VágniValó
addikt

Jézus. Valamiért kimaradt, csak a 3 és 4 hírét hallottam. Köszönöm! megpróbálok pár pajtit rábeszélni, 19 euró steamen. :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#18) jorgoszka válasza VágniValó (#17) üzenetére


jorgoszka
tag

Esetleg próbáld ki a Wreckfest-et, az is Bugbear játék. A FlatOut 3-ról nem lehet a jóízlés határain belül nyilatkozni, a 4. rész állítólag vállalható, de én kihagytam. Jó játékot!

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.