Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) khron78


khron78
őstag

Vártam, hogy ma kihozzák a Médiától, de nem sikerült. Marad hétfőre. :((

(#2) #00137984


#00137984
törölt tag

Letesztelném. :D

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

N64 minit akarok...de nagyon! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Piftuka válasza #00137984 (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

:C

Én mindenképpen megvásárolom. ;) A gyűjteményemben a helye.

Végre egy igazi SEGA retro konzol a meglehetősen gyengén sikerült AtGames féle "Flashback" változathoz képest!

Annak pedig igazán örülök, hogy a "Golden Axe" a gépre telepített játékok között van. Én már pusztán csak azzal együtt is megvenném. :K

"Aquila non captat muscas."

(#5) #00137984 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


#00137984
törölt tag

N64 Mini vagy valami a PC emulátoron kivül nekem is jőhetne. :)

(#6) Sirandrish válasza #00137984 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Emulátort nem akarok..azt akarom hogy a TV alatt legyen. Ráadásul az N64 egy csodaszép masina, kicsibe meg még cuki is lenne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) #00137984 válasza Piftuka (#4) üzenetére


#00137984
törölt tag

Hyperkin MegaRetron HD konzol és a 9 db eredeti SEGA kazi (+2 db multicard) begyüjtése után a SEGA Mini elég megkésve érkezett. Viszont akinek a SEGA gyüjtés eddig kimaradt az most igényesebb formában szerezheti meg a SEGA játéktörténelem egy kis darabját.

(#8) #00137984 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


#00137984
törölt tag

Emulátort már én sem szeretnék, ezért az Odroid és az egyéb kézi konzolok (RetroPi) kimaradtak nálam.

(#9) #00137984


#00137984
törölt tag

SEGA MD Mini konzollal kapcsolatos friss infók. :)
Yamaha hangchipet kapott, ezért az audió hangzásra nem lehet panaszunk. Frametime mérések szerint a képkockasebesség állandó lesz, ezért nem lesznek zavaró akadások. HDMI 720P felbontást inkább a plusz képkockák hozzáadásával érték el és igy nem egy felskálázott képet kapunk, szóval nem lesz zavaróan pixeles vagy mosott a képminőség. Hardveres felskálázás változóan ad jó képminőséget (megvalósitás függő), néhol viszont az eredeti játék grafikai minőségét sem hozza. Túlságosan belenyúlnak a képmegjelenitésbe.
Hyperkin MegaRetron HD konzol szintén ilyen elvek mentén volt megvalósitva és az jó értékeléseket kapott.

[ Szerkesztve ]

(#10) ted_tris válasza Sirandrish (#6) üzenetére


ted_tris
tag

Es?
Annyira kicsi tv-d van, hogy egy olcso mitx a leheto legkisebb hazban nem fer el alatta?
Emulator+controller companion es se eger se bill nem kell.

"learatjuk a pálmát.."

(#11) Sirandrish válasza ted_tris (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy csak nem akarok "lopni"? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) kilua


kilua
senior tag

Én azért nem látom értelmét, mert minden konzolra kiadták a sega gyűjteményt, én 25 dollárért vettem switchre, miért kéne még egy doboz a tv alá emiatt?

(#13) khron78 válasza kilua (#12) üzenetére


khron78
őstag

Kit érdekel mire adták ki? Aki gyűjtő megveszi, mert Sega. Aki nem gyűjtő az meg azért veszi meg, mert nosztalgiázni szeretne és azt nem biztos, hogy egy switch verzióval fogja átélni. A kontrolleren van a lényeg leginkább és a képminőségen, ami egy dedikált gépen látatlanba jobb eredményt ad, mint egy átiraton. Én megvettem és bőven megéri a pénzét és nem csak azértmondom ezt, mert gyűjtöm a Sega-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.