Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoo8800


zoo8800
veterán

Mi a fene ez a pörgés náluk mostanában?

rip and tear, until it is done

(#2) Prosector válasza zoo8800 (#1) üzenetére


Prosector
addikt

Kb. hetente jonnek az uj jatekok mostanaban, az nv meg lekoveti oket szepen.
Meg mielott vki beszolna, ez nem amd-savazas akar lenni.

(#3) Csapoati válasza zoo8800 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Minden új játékhoz jön egy driver kb, aztán legtöbbször ennyi az újítás, hogy bekerült a profilja. Aztán ennek vagy örülsz, vagy nem. Én kb minden 3.-at telepítem, kivéve ha olyan játék jelent meg, amivel játszom is (Fallout 4 pl.).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Egon válasza zoo8800 (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Lazán kimaradt a hírből, hogy biztonsági javítások (is) állnak a háttérben.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) asvald


asvald
senior tag

Már reggel 9 kor fent volt a gtx 460 mellet (persze tökéletesen teszi a dolgát)

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#6) Manbal


Manbal
senior tag

itt inkább az a kérdés hogy az AMD hol késik a beígért új vezérlőpultos, és remélhetőleg új D3D verziószámú driverével... a másik oldal dolgozik, ők mi a faszt csinálnak?.... :(((

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Felraktam én is, tökéletesen működik.

kengyel

(#8) L4CI2 válasza Manbal (#6) üzenetére


L4CI2
aktív tag

hi

mért késne november van még :D. van 10 napjuk!!

(#9) #85552128 válasza Manbal (#6) üzenetére


#85552128
törölt tag

Csak annyit mondtak, hogy december végéig megérkezik, a pletykák is jövő heti megjelenésről szólnak szóval sehogy sem "késik".

[ Szerkesztve ]

(#10) jacint78


jacint78
addikt

Eléggé egyértelmű, hogy miért jön ilyen gyakran WHQL driver. Hozzászoktatják a népet a gyakori driver frissítésekhez, majd ezt meglovagolva bevezetik a kötelező Dzsífórsz ekszperiensz regisztrációt ahhoz, hogy továbbra is legyen mindíg naprakész driver. :) Elég egyszerűen átlátható szerintem. Régen is adtak ki drivert profilokkal amikor új játék jött, de nem WHQL-t, az később jött csak.. :)

type your text here..

(#11) AxBattler válasza jacint78 (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

bevezetik a kötelező Dzsífórsz ekszperiensz regisztrációt

Ez mikortól várható? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Cassi válasza kengyel (#7) üzenetére


Cassi
senior tag

Neked igen, de mivel próbáltad? Az ilyen megjegyzések félrevezetőek.
A GeForce fórum szerint:

-AC Syndicate SLI nem megy, nincs Experience profil
-Fallout 4 SLI-hez nincs profil
-860M kártyákkal egyáltalán nem jó a driver
-egyéni felbontások nem működnek egy ideje
-AC Unity villogás néhány kártyánál
-Optimusnál még mindig hibásak Win 10 alapfunkciók is
-Starcraft 2 DSR és SLI nem megy
-DTS HD passthrough nem megy
... (és még sok más)

(#13) BeLucZ válasza Cassi (#12) üzenetére


BeLucZ
addikt

Fallout 4-ben nekem sem megy a SLI a 358.91-el, ami elvileg az előző driver és tartalmazza a Fallout 4 profilját. Ezek szerint ne is rakjam fel ezt, mert ezzel se fog??? Starcraft 2-ben sose működött a SLI, LotV-al se megy.... pedig singleben max grafon nem jönne rosszul....

(#14) jacint78 válasza AxBattler (#11) üzenetére


jacint78
addikt

Azt hiszem év elejétől. Negyedévente anélkül is lesz driver, de a játékokhoz optimalizált drivereket amik hamar jönnek mint most, azokat csak az ekszperiensszel lehet letölteni. :W

type your text here..

(#15) vinibali


vinibali
őstag

emlékeim szerint régebben volt még csak profilkönyvtár is vagy valami exe ami csak a profilokat tartalmazta AMD/ATi kártyánál. nem?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#16) AxBattler válasza jacint78 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Szupi, negyedévente pont elég lesz frissíteni! Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Puma K válasza Egon (#4) üzenetére


Puma K
veterán

Á az nem lényeg.

Annyi a lényeg, hogy a szemét Nvidia fossa a driver-t komolyabb játékmegjelenésnél, míg az AMD évente ad ki rendes driver-t.

;] :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) pkornel


pkornel
aktív tag

Nekem jól működik hozott is az Ac alatt Kb +5-6 fps-t átlagban :)

(#19) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Az AMD is kiadta azt hiszem 16-án.
Itt is van.
Csodálkoztam is,hogy nem volt itt az oldalon.
[link]

Én ezt használom most tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#20) FLATRONW válasza vinibali (#15) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem a CAP-ra (Catalyst Application Profile) gondolsz? Ha jól emlékszem elég sok kompatibilitási problémát okozott ez, hogyha valami régebbi driver volt frissítve velük.

(#21) vinibali válasza FLATRONW (#20) üzenetére


vinibali
őstag

de, arra gondoltam.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#22) kpal


kpal
veterán

Nálam 2 nap alatt 3x jelzete az Nv update . Ez most hogy :F

(#23) bencze


bencze
senior tag

Hát, azért elég gáznak tűnik, hogy játékokhoz kell drivert optimalizálni.Miért nem fordítva történik? Majd lesz célhardver is játékonként?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.