Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyisziati


nyisziati
veterán

A strapabíróság egy dolog... Az is számít, fél éven belül mi megy tönkre.

(#2) Spindlyman


Spindlyman
tag

Na, akkor most ugyanezt kijelzővel lefelé. :)

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

"a walkie-talkie funkció közvetlen kapcsolatot hozhat 400-470 MHz-es frekvenciákon, tengerszinten akár 7-10, városban 1-5, vezetés közben pedig 0,5-3 km-es távolságon belül, míg 1-39 emeleten keresztül lehet másik walkie-talkie-s eszközzel kommunikálni"

Igen, ezt kérném egy sokkal kompaktabb készülékbe! Ilyen méretek mellett kizárt, hogy megvegyem:

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Bitang a cucc, kérdésem; a hardveres gépekkel szemben el fog-e menni a URH használat egy szoftver frissitesben, illetve az oprendszer biztonsági dolgai. Lesz-e, vagy letudva egy életre a kiadással (+némi gyári trójai kollekció).

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Jó az a méret, ha jön a medve, fejbe dobod.

(#6) forgonati válasza Fred23 (#3) üzenetére


forgonati
őstag

Gondolom a súly is jó lenne ha a fele lenne ennek. Persze a 10 ezres akku az azért maradjon. Fizika...

Keelah Se'lai!

(#7) Fred23 válasza forgonati (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ne maradjon, felezzék meg nyugodtan! Elég, ha 2 napot kíbír -mondjuk egy 5000-es akkuval.

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Szép nagy, böszme jószág. :)

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Azt hiszem, továbbra is tartható, hogy az összes kínai strapamobil nagyrészt parasztvakítás. Évek óta mondom, és végül mindig csak bebizonyosodik. A gagyi SoC-ok között is vannak fokozatok, és ezé az új uleFone-é még megüti a minimum szintet, viszont ez azért így kritikán aluli:

(#10) judas13 válasza Sebhelyes (#5) üzenetére


judas13
addikt

Feltéve ha van erőd felemelmi majd eldobni :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) GoldhandRent válasza Fred23 (#9) üzenetére


GoldhandRent
őstag

MTK...mit vartal?
Snapdragonnal lenne vagy 1 het a videozas. 🤔

-

(#12) schawo


schawo
titán

minden álló -> mindenálló

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) schawo válasza Fred23 (#9) üzenetére


schawo
titán

jézus

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) Palibá


Palibá
tag

miért szerencse hogy másik teszt keretében?

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#15) Polarstar válasza Fred23 (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát ez bizony vérgáz videó lesegetés...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Zvezda válasza Fred23 (#9) üzenetére


Zvezda
junior tag

Ebben mi a gáz? Egy átlag mobil bír max 6-7 órát. A 19 elég brutál, gyakorlatilag egyedülálló.

Xiaomi Mi A2

(#17) Pete55555 válasza Zvezda (#16) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, minden jó amit írtál. Ja,nem.

Szóval fuss ennek neki mégegyszer.

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) schawo válasza Zvezda (#16) üzenetére


schawo
titán

Na ne má'. A tiéd is elmegy videólejátszás "módban" legalább 8 órát, egy 4000 mAh-s Xiaomi 10-12-t lazán. Meg a nem Xiaomi is. MTK nagyon lemaradt Qualcomhoz képest.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19) Fred23 válasza Zvezda (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Régi S8 Active 4000 mAh-val:

(#20) Freddycom


Freddycom
őstag

Szívesen látnék esetleg egy tesztet a Blackview BV9500-asról. Faternak ilyet rendeltünk, első okostelefonja, régen egy Nokia 230-a volt, egyelőre abszolút nem érzi akksiidőben, hogy hátrányba kerülne.

Ezt egy másik topikban írtam le, újabb infót nem tudok, mert azóta nem került szóba ez:

"8 napja és 10 órája megy egy töltésről, 9 óra kijelzőidő és még van benne 39%. :C "

Ő csak netezgetésre, telefonálásra használja, játék abszolút nulla.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Na' ezt a mutatvanyt csinaljak meg egy SokSzazEzres Samsung -al .!. :Y :C :Y :C ;] ;] ;]

>>> nem maradna belole semmi ! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22) schawo válasza Dr.FantastiK (#21) üzenetére


schawo
titán

Ez olyan, mint azt mondani egy Ferrarinak, hogy menjen a Lada Niva után. Hát nem maradna belőle semmi. És?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23) bepe79 válasza Fred23 (#9) üzenetére


bepe79
addikt

Mi gáz? Hogy majdnem egy teljes egész napot kibír a telefon folyamatos videónézéssel? Miféle másik telefon tud még csak hasonlót is? Az autóban lévő 55 meg 100 Ah-s Bosch akksi sem bír ki ennyit még sima rádióhallgatás mellett sem, ha nem megy a motor és nem tölti vissza a generátor.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#24) bepe79 válasza Freddycom (#20) üzenetére


bepe79
addikt

A BV9500 is óriási: 16.50 x 8.18 x 1.87 cm :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#25) Freddycom válasza bepe79 (#24) üzenetére


Freddycom
őstag

Ennek ellenkezőjét nem állítottam, sőt rohadt nehéz is. :D

(#26) Zvezda válasza schawo (#18) üzenetére


Zvezda
junior tag

Mi az a videolejátszás mód? Nálam a Mate 9, Redmi Note 4, Mi A1 és Mi A2 se bírta eddig videónézés közben...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A2

(#27) schawo válasza Zvezda (#26) üzenetére


schawo
titán

Kikapcsolsz minden szart, repülőbe teszed, leveszed a fényerőt. Mindig így mérik ezeket a 19 órát is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) Fred23 válasza schawo (#27) üzenetére


Fred23
nagyúr

Normális helyeken megadnak egy nit értéket az ilyen méréseknél, a GSMArena is 200 nit mellett teszteli a készülékeket. Az Ulefone oldalán viszont csak odadobtak egy számot; vagyis olyan kínai módin még az is lehet, hogy minimum fényerő mellett jött ki a 19 óra, ha egyáltalán nem csak a hasukra ütöttek.

(#29) gargoyl79 válasza Sebhelyes (#5) üzenetére


gargoyl79
csendes tag

Ha nehéz,az a baj ha kicsi az akksi lehetne vastagabb,ha vastag nem fér a kezembe.
Van egy olyan mondás ,hogy "válogatós f@sznak @nyjában a helye"
Egyszerűen semminek nem tudtok örülni.Komolyan mondom mint a nők
ha megveszed neki a legnagyobb brillt arra panaszkodik hogy fáj miattad a keze.
ehh...

(#30) VogelJosef válasza Freddycom (#20) üzenetére


VogelJosef
újonc

Azt én is, a Bv9000-emnek valószínű hogy 9500 lesz az utódja nálam.

(#31) Zvezda válasza schawo (#27) üzenetére


Zvezda
junior tag

Ja értem. Akkor youtube nézésnél értem miért nem jön ki nagy szám egyik mobillal sem

Xiaomi Mi A2

(#32) Bossyy


Bossyy
tag

Igazán nem szeretnék tamáskodni,de 46 másodpercnél van egy vágás a felvételben (és már odáig is össze-vissza van vágva a film), innentől fogva pedig teljesen hiteltelen az egész. Vagy a megtaposott telefonokat kezdik el nyomkodni, vagy nem. Ez így full gagyi felvétel, csupán ez alapján nem hinnék el semmit sem.

(#33) benike123


benike123
tag

Nekem az Armor 2 telójuk volt, és azt nem tudtam tönkretenni, számtalanszor dobáltam, esőt kibírta, sörbe, koktélba esett többször, falhoz is vágták, megtaposták, szval jól bírta a strapát.

Én mindenképp ezen a vonalon mennék tovább, 1 bajom volt csak: a kamera...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.