Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zenke


zenke
aktív tag

Erről a 8.1 elnevezésről valahogy a win 3.1 ugrik be :)

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#2) WayneGace


WayneGace
őstag

Én csak azt nem értem, miért kell félig elismerni, félig meg tagadni, hogy bukás. Azt se értem miért nem teszik opcionálissá a metrot, start menüt, asztalra bootolást. Mindenki megválaszthatná azt, ami neki tetszik és mindenki boldog.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3) Zotya84 válasza zenke (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Akker lehet, hogy még jön a 8.11 is. ;]

WayneGace: Ugye mennyivel egyszerűbb lett volna?

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#4) < CyberBob > válasza zenke (#1) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Eléggé hasonlít is rá a lapos ikonokkal és szögletes ablakokkal, míg a Win3.1 alatt futó dos modern megfelelője a modern ui az egyablakos jobban mondva az ablak nélküli teljes képernyős "alkalmazásokkal". :))

WayneGace: mert az túl egyszerű lenne és amúgy is mire jó az erőfölény ha nem élnek vele.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez akkor egyfajta SP1 lesz?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) Glenda


Glenda
addikt

Már miért hagynák az RT-t? Következő körben jön Intelre is, a MS víziója szerint ez a jövő, ami még lehet akár igaz is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) ceia


ceia
őstag

Nekem meg a directx 10.1 jutott róla eszembe! :)
Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz ebből. Azt nem hiszem, hogy meghajlanak a felhasználók nyomására, de valamennyit muszáj lesz engedniük, mert ez így hasonló bukta, mint a Vista volt.
Csakhogy a Vista idejében nem volt más hasonló fejlettségű rendszerük, mert ugye az XP nem számított annak. (az nem fejlett, csak jó :D ) Viszont a 8 ellenében itt van a 7, ami nem jelent fejlettlenebb alternatívát és még sokáig támogatva lesz.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#8) Youri válasza Dr. Romano (#5) üzenetére


Youri
veterán

Konkrétan az, csak az új fogyasztóibb ms világba nem fér bele az service pack elnevezés

RTX ON

(#9) Mice_007


Mice_007
tag

Lehetne ezeket Usability Pack -nek is hívni, de ahogy nézem még pár ilyen kell majd, hogy valamennyire összepatcheljék ezt a hibrid furcsaságot. De én továbbra is úgy gondolom, hogy nagyon rossz irányba mentek ezzel.

AIDA64.com

(#10) Piera23


Piera23
tag

Ha a többmonitoros dolgokat javítják benne, akkor az jó lesz, főleg a sarokpontokra gondolok. Ne csak alulról meg felülről húzva ragadjon oda, hanem legalább egy 2 centis sávban oldalról is, mert így könnyű átszaladni a másik oldalra. Egyébként én elégedett vagyok, nem érzem h panaszkodnom kellene.

(#15) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

A topikban továbbra sincsen szükség személyeskedésre, sem burkoltan, sem anélkül, ahogyan +1-ezésre sincsen. Kérem a továbbiakban a kulturált társalgás folytatását. Köszönöm.

(#17) kromatika


kromatika
veterán

start menü vissza jön?

(#18) BomiBoogie válasza kromatika (#17) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ebben tényleg az a vicces, hogy a cikk így írja:
a kiszivárgott tesztverziók alapján úgy fest, hogy a Microsoft valamilyen formában visszahozza a Start gombot, valamint lehetőség lesz a Modern felület kikerülésével közvetlenül az asztalra bootolni.

Lehet, hogy csak gomb lesz? :D

(#19) Glenda válasza BomiBoogie (#18) üzenetére


Glenda
addikt

Semmi vicces nincs benne, csak gomb lesz.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#20) BomiBoogie válasza Glenda (#19) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem én, de akkor a gomb=menü, gondolom logikusan.

(#21) Glenda válasza BomiBoogie (#20) üzenetére


Glenda
addikt

Nem is mondta senki a MS-tól, se a megbízható források közül, hogy menü lesz. Sőt, JLG szerint hisznek a Start Screenben és kitartanak mellette.
Meg rengeteg fejlesztőt veszítenének ha kidobnák az egészet.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#22) BomiBoogie válasza Glenda (#21) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...és akkor mit csinál majd a gomb? Visszadob a Metróra? :D

(#23) Воланд válasza BomiBoogie (#22) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) BomiBoogie válasza Воланд (#23) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hmm. Dehát arra ott a Win gomb. Kattintani lassabb.

[ Szerkesztve ]

(#25) Воланд válasza BomiBoogie (#24) üzenetére


Воланд
titán

hat, ezt irtak mar egy paran az elmult fel evben. erre altalaban az volt a valasz, hogy a masik kez foglalt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Glenda válasza Воланд (#25) üzenetére


Glenda
addikt

Meg a Remote Desktop sem captureöli.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#27) Mice_007 válasza BomiBoogie (#24) üzenetére


Mice_007
tag

és mégis, hiányzik a start gomb/menu. Pl mert én a start billentyűt szökőévente kb 1x nyomom meg, Win8 első találkozásnál komoly percekig néztem ki a fejemből, hogy a bránerbe megyek vissza a csempeboltba, mire megtaláltam a 6x6 pixelt. Két monitorral külön élmény, charm bar szintén.

Nekem amúgy a legjobban az tetszik, hogy desktop gépre telepítés végén azt mutatja hogy fogjam meg a monitort két kézzel és mit-hova huzigáljak...

AIDA64.com

(#28) atok666 válasza kromatika (#17) üzenetére


atok666
őstag

Csak nem...

Atok

(#29) Glenda válasza Mice_007 (#27) üzenetére


Glenda
addikt

És utána mutatja egérrel is, nem? Nem emlékszem már hogy van, de mintha.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Nevezhetik akarhogy meg szamoshassak is barhogy, ezzel nem fogjak megnyerni a leendo felhasznalokat !
A valtozasok minimalisak , foleg a visszataszito UI miatt fordulnak el az emberek ettol.

Amugy a rendszer joo lenne, gyorsabb mint a Windows 7, sokan szivesen valtananak ra'.
Csak nem eroltetni kell, hanem inkabb megnyerni a felhasznalokat. !!!

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#31) Youri válasza Dr.FantastiK (#30) üzenetére


Youri
veterán

Ha megnyerni akarnák a felhasználókat, akkor még mindig windows xp-t árulnának sok újdonsággal :)

RTX ON

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.