Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

Youri Win.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#2) Youri válasza forintuser (#1) üzenetére


Youri
veterán

A mindössze 8,5 milliméter vastag, Android 2.3 Gingerbread alapokon nyugvó jövevény

Read first

RTX ON

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Azért a hátlapra adhattak volna, ha már Prada. Vagy a fröccsöntött életérzést a felsőbb rétegekhez is eljuttatják?

<< Heimdal >>

(#4) hunter84 válasza forintuser (#1) üzenetére


hunter84
aktív tag

Moron...

(#5) embe válasza hunter84 (#4) üzenetére


embe
nagyúr

Ha ennek is olyan lesz a supportja, mint az Otimus Blacknek, akkor feld@ghqatja az LG a telóját. Egy nagy 0 az LG ezen a téren. Egy felső kategóriás telónak a megjelenést követően több mint 1 év elteltével sincs 2.3-as frissítése. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) plus44


plus44
veterán

Néha azért tetszik pár LG modell, de megvételig talán sosem vetemednék. Azért szép.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Elegáns azt meg kell hagyni. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) stvnppp válasza plus44 (#6) üzenetére


stvnppp
senior tag

+1

(#9) #19708160


#19708160
törölt tag

Ez nagyon szépre sikerült.Ha normális áron hozzá lehetne jutni...

(#10) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Nekem nem tetszik.. túl nagynak tűnik, sok a felesleges rész a képernyőhöz viszonyítva.. a hátoldal pedig.. semmi érdekes, egyszerűen unalmas.. a menü is szörnyű.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#11) atike


atike
nagyúr

Szép szerintem is, de én is úgy vagyok vele, hogy soha többet LG. Alig várom, hogy lecseréljem a GT540-emet...

(#12) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kifejezetten kellemes cucc. :)

(#13) AkosL válasza embe (#5) üzenetére


AkosL
aktív tag

ezt nem az a közönség veszi, akit érdekel az OS verziószáma. :)

(#14) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszik és el is fogadnám ha jó az ára. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#15) #19708160


#19708160
törölt tag

Ez ugyanaz a telefon ami a lenti hirdetésben van?

[link]

(#16) tjb007 válasza #19708160 (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ez ugyanaz telefon.

(#17) embe válasza AkosL (#13) üzenetére


embe
nagyúr

De akkor is sirelmas ez a support. Példát vehetne a SonyEricssonról.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha a hátlap bőr, akkor külsőre jól sikerült. A specifikációk meg megint jól hangzanak. De valami azt súgja, hogy ICS frissítéssel hivatalosan sosem, vagy csak majd valamikor az 5.0 megjelenése táján fog találkozni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#19) Remekelek28 válasza Retekegér (#3) üzenetére


Remekelek28
őstag

Elvileg bőrjellegű lesz a hátlap....

(#20) Dr.Anonymus válasza Rickazoid (#18) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

sajna nem bőr
és nem értem miért nem :F
bőrrel jó lenne
így inkább gagyi ez a hátlap

"The device boasts an extremely thin profile of mere 8.5mm and a special leather-looking plastic covering the back cover called Saffiano."
forrás

[ Szerkesztve ]

(#21) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy a launcherben mit turkáltak a srácok :K

(#22) Rickazoid válasza Rav3n02 (#21) üzenetére


Rickazoid
addikt

Maximum lecserélték az ikonokat, a színeket és felraktak pár hozzájuk illő widgetet és háttérképet. Esetleg a menürendszerben megtették ugyanezt. Ennél többet nem várunk az LG-től.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#23) kolosanyi válasza Rickazoid (#22) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért, mit kéne még csinálni? :DDD Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az utólag telepített appok ikonjai hogy néznek ki. Mert ez a fehér, körvonalas valami eléggé elüt mindentől. Ha meg tudták azt oldani, hogy lecserélődjön az alap ikon erre a valamire, akkor szerintem rendben van, ellenkező esetben viszont vérciki.

[ Szerkesztve ]

(#24) Rickazoid válasza kolosanyi (#23) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azt biztos, hogy nem. A Marketből telepített programok közül maximum párnak lehet ehhez passzoló ikonja, mint az Angry Birds, de 99%-ánál biztos nem. Jókis munka lenne, ráadásul naponta kéne frissíteni az ikonokat. Bár lehet a célcsoport nem nagyon tölt le a Marketből programokat. Mondjuk ha az egyedi ikonok visszaállíthatók az eredetire, akkor nincs nagy baj.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#25) berbatov2


berbatov2
senior tag

Amikor én láttam ez nem volt megoldva.

(#26) bok92


bok92
addikt

Hát nekem különösebben nem tetszik... :N

(#27) Dr.Anonymus válasza Rickazoid (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

választhatóak egyedi ikonok:
http://www.youtube.com/watch?v=g63Nr-9IFfc&t=053

(#28) Rickazoid válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ez az Android beépített funkciója tudtommal, viszont a problémát nem oldja meg, miszerint ha letöltesz egy tucat programot Marketből, nem fogsz tudni mindnek egyedi ikont választani, illetve fogsz tudni, csak az ikon adott esetben semmilyen formában sem fog emlékeztetni a programra, hacsak nem készítesz egyet te magad hozzá.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#29) tzsolesz válasza plus44 (#6) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mivel rosszabbak az LG-ék a többi gyártó telóitól? Talán az ára túl alacsony a vetélytársaihoz képest? Ez a riasztó benne?
Vagy az egyedülálló NOVA kijelző? A jó dizájn? A tök jól sikerült Optimus felület?
Vagy a jól megválasztott és viszonylag erős hardverek?

(#8) i90venom Semmi nem lehet tökéletes. A Wawe-hez képest is visszalépés lenne gondolom. :U

[ Szerkesztve ]

(#30) tzsolesz válasza plus44 (#6) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

dupla. :(

[ Szerkesztve ]

(#31) atike válasza tzsolesz (#29) üzenetére


atike
nagyúr

Volt már LG-d?

Sok paraméter kedvező az tény... De nem csak "ennyi az annyi" sajnos...

(#32) berbatov2 válasza tzsolesz (#29) üzenetére


berbatov2
senior tag

Support, amiben tényleg van igazság, de inkább elviselem, minthogy dupla annyiért HTC-t, vagy 1,5x annyiért Samsungot vegyek.

(#33) Xaels válasza berbatov2 (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg inkább kiadok egy kicsivel többet és nem aggódom, minthogy a készülékem használhatatlan legyen. :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) berbatov2 válasza Xaels (#33) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nem említettem használhatatlanságot, viszont a kicsivel több sem igaz.

(#35) Xaels válasza berbatov2 (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Volt LG-m... Amikor lefagy a kijelző bejövő hívásnál és vagy nem tudod felvenni vagy nem tudod lerakni akkor az mi ha nem használhatatlan? A zenelejátszótól néha annyira belassult az egész telefon, hogy lehetetlen volt a menüben is a manőverezés...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) tzsolesz válasza atike (#31) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Optimus P970-em van most, és semmi bajom nincs vele.
Az SGS-el szemben van benne LED villanó, és még olcsóbb is. Bár az SGS-t szerettem volna megvenni, de az drága a pénztárcámhoz.

(#35) Xaels Melyik teló volt az? Nekem tök szuperül suhan a cuccos. :K

[ Szerkesztve ]

(#37) stvnppp válasza tzsolesz (#29) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ezt nem igazán értem, biztos hogy nekem szántad a Wawe-s megjegyzést?

Amúgy tényleg nem jók a tapasztalatok az ismerősi körömben az LG-kel, mindegyikkel volt valami baj.
De pl.: az LG Secret, Arena, Optimus Black, Optimus 7 tesztett nagyon dizájnra is, mindhárom benne volt vásárlásoknál a kalapban, de sajnos mindig kiestek pont a megbízhatatlanságuk miatt...

[ Szerkesztve ]

(#38) tzsolesz válasza stvnppp (#37) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hidd el, nem megbízhatatlanabbak mint a Samsungok. Nekem is volt Samum, egy Omnia 2-őm. Bár az jó volt. De ismerősi körökben is sok samu van, és nem mind vált be azok közül sem. Ezt nem lehet egy gyártóhoz kötni. Vannak jó telók, és vannak kevésbé bejövősek, és időtállóak. Ennyi.
Várj csak tévedek, mert az Omniám borzalmas hanggal vett fel videót. Végül is minősíthetetlent. :K

Egyébként a megbízhatatlanság miben merül ki? Nem igazán értem.

[ Szerkesztve ]

(#39) jooker82 válasza tzsolesz (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem sincs semmi bajom azLG telefonokkal...
Ez a telefon meg egy igen jól sikerült minőségi darab lett...És a célközönsége is megvan,azoknak úgyis lesz rá pénzük...Mondhatni megszületett az iphone 4s méltó vetélytársa.... Itt most nem ghz-ekről,meg oprendszerről beszélek,hanem akik az előkelő telefonokat keresik...
Már vannak videók is róla... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#40) berbatov2 válasza jooker82 (#39) üzenetére


berbatov2
senior tag

Főleg ezt mondanád ha nyomogattad volna:)

(#41) jooker82 válasza berbatov2 (#40) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért te már nyomogattad? v mirefel?? :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#42) berbatov2 válasza jooker82 (#41) üzenetére


berbatov2
senior tag

Amúgy nem írnék ilyet:)

[ Szerkesztve ]

(#43) jooker82 válasza jooker82 (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor mesélj már róla...Milyen a hátlap? szép a kijelző?? megfelelő sebességű??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) berbatov2 válasza jooker82 (#43) üzenetére


berbatov2
senior tag

Gyorsabb mint az O3D 2.2, hátlap bőrhatású műanyag, kijelző nagyon szép.

(#45) stvnppp válasza tzsolesz (#38) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az egyik telefon pl a LG BL 20 volt, ami nyilván nem egy alsó kategória volt akkor, de kb egy hét alatt nem működött hangszórója, ezt egyből cserélték egy olyanra, aminek meg a a headset-csatlakozójával volt baj. Volt egy másik, korábbi típus is, arra pontosan nem emlékszem, de kisebb kategóriás cucc volt, na az 2 hét után úgy végleg megadta magát.

Ezt most lehetne továbbragozni, nekem is volt Samsungom, ami alapból szoftverhibás volt, ha feltöltés közben be/kikapcsoltam, akkor utána se kép se hang nála, újra kellett kezdeni töltést. Ezt leszámítva amúgy 6 évet ment.

Így összességében nálunk a Samsung jobban bevált, de lehet, hogy csak ezekkel nagyobb szerencsénk volt, mint a az LG-kel. Amúgy szerintem nagyon szép telefonokat gyárt az LG, dizájnban sokszor köröket ver a Samura, csak a negatív tapasztalatok miatt ha van hasonló telefon másik gyártótól, akkor inkább afelé húzok.

(#46) tzsolesz válasza stvnppp (#45) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így már világos.
Nekem mind a kettő egy helyen van a ranglétrán. Talán a samu egy fokkal feljebb, a minőségibb ház miatt, amit az Omnia 2-esem kapott. Meg a fotókat szebben lőtte a samum. De már nem kéne újra. Ami kéne, az most egy Nokia Lumina, mert elegem van abból, hogy a videókat minden más gyártó telója úgy veszi fel, hogy ha hangos a zene, vagy sok a basszus, akkor torzít, mert nincs bennük gain vezérlő. :(

(#47) jooker82 válasza berbatov2 (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az szuper.....árról ,v megjelenésről gondolom még nem tudsz semmit... :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) plus44 válasza tzsolesz (#29) üzenetére


plus44
veterán

Nem mondtam, hogy a többi gyártónál rosszabb, csak hogy rossz. Silány anyagminőség, szar support. Az, hogy felsorolod ennek a telefonnak az erősségeit (papíron) az csak egy dolog, a sok közül. Nem tudom hogyan fut rajta a rendszer (ne videókból induljunk már ki), nem tudod, hogy lesz-e hozzá frissítés, rendszeres javítás, bármi egyéb. lehet, hogy szép a kijelzője, és erős benne a hardver, de ezer meg egy ilyet mutatok neked. Most akkor miért is vegyem meg éppen ezt a telót? Mert Prada és szép? Ez édeskevés nekem, ellenben aki nem törődik a technikai oldallal, mert nem érdekli, nem is használni ki annyira, csak kell neki egy menő, jól csengő divatmárkával megtámogatott fashion-phone, annak biztosan tökéletes lesz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) Brutális eb válasza plus44 (#48) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Mert Prada és szép? Ez édeskevés nekem,"

+1 Én is megszívtam a moto xt720 megvásárlásával.
Mai napig szerintem az egyik legszebb készülék.... .....csak mindenapi használatra alkalmatlan.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#50) tzsolesz válasza plus44 (#48) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én csak a saját telómból (LG OB) indultam ki, hisz nem ismerem a hírben szereplő telefont. Az viszont meglehetősen jó, bár nincs olyan jó anyaghasználata mint a Samsung Omnia 2-őmnek volt.
De, azon az oldalon is vannak kevésbé minőségi cuccok, és az LG oldalán is vannak minőségibb cuccok. Ennyi akartam mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.